Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 56

Téma: Nová oficiálna ROM R65

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

TAHAJ

Major changes in this release:

* Microsoft email-push and MSFT technologies
    * Voice command and dialling
    * Emergency location sms - Location call
    * New speed dialer
    * Build-in Phone City application
    * Operators settings GPRS Configuration tool updates
    * And bug fixes
    Odpovídat lze po přihlášení

levis_ce4you
    Guest

Zdravim, opravuju adresu...

http://www.mio-tech.be/support/support_A701.php

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

mirror: http://mio.hawkens.sk/

diskusia: http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=1319

Zicim vsetkym ktori sa bali neoficialnych ROMiek a cakali na oficialnu od Mia, uz mozu byt konecne aj oni spokojni.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Už du na instalaci. Doufám že nebude horší než ta R64-maká skoro dobře.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

No tak na to kašlu. Dočetl jsem se že se zase vrátí 2sec prodleva, která je pro mě hlavní mínus v ROMkách. Tak budu čekat na další...

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

No, vzhledem k tomu, že je to konečně oficiální, tak jsem ji hned nasadil.
    2sec. prodleva - u ně není.
    Raději jsem ale dal češtinu jen "malou", počkám, zda ze Sunnysoftu vyleze nová, která bude tu novou verzi podporovat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

2 sec. prodleva ja ta tam.... takze tohodle se bat nikdo nemusi...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Jakým způsobem tam tu oficiální rom dostanu.Napište mi návod.Neumím anglicky Díky moc.........

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od trubka
    Raději jsem ale dal češtinu jen "malou", počkám, zda ze Sunnysoftu vyleze nová, která bude tu novou verzi podporovat.

Jak je to s češtinou, když dám komlpletní lokalizaci od Sunnysoftu nebude nova rom makat? díky za info

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Tofik
    Citace Původně odesláno od trubka

Jak je to s češtinou, když dám komlpletní lokalizaci od Sunnysoftu nebude nova rom makat? díky za info
    Maká naprosto v pohodě , pouze nové funkce , programy a dialogy jsou v angličtině - na tom musí zapracovat Sunnysoft. Mírně zmatečná je třetí/nová/ karta GPS settings , jež je v češtině naprosto bez písmenek - takže : karta nabízí tlačítko pro reset GPS /v případě nekorektní funkce gepeesky/ , po stisknutí dialogové okénko sděluje , že reset byl zdařilý a zavírá se křížkem v rohu /totéž jako stisk "OK" které je v tomto rámečku v angl. verzi , v češtině je prázdnej/. Jinak s touto ROM i při velké lokalizaci nabíhá a reaguje systém podstatně svižněji než s R45....
    Mám už nainstalované všechny aplikace - tedy naprosto totožné prostředí , jako s předchozí R45 a volné RAM mám 28MB oproti 16Mb za stejných podmínek u r45 . Imho správa paměti je propracovanější
    EDIT - doplněk: A taky se přestal samovolně zapínat activesync (to mě dost s*alo), při synchronizaci s PC zmizela ta otravná hláška o nepřidělené IP adrese (nevim proč to otravovalo , když tím synchronizace nebyla naprosto ovlivněna)- zdá se , že aspoň nějaký bugs odstranili...

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Tak přispěji se svou troškou do mlýna:
    + instalace (původní R45) naprosto bez problémů.
    + následně instalované programy se zdají také funkční.
    +/- instalovaná velká lokalizace Sunnysoft. Některé nedostatky jdou možná na její vrub.
    + přibyla klávesnice eKeyboard. Při troše šikovnosti a malých prstech lze psát bez stylusu.
    +/- nastavení Today screen je asi trochu odlišné. U témat je volba jen Přenést a Odebrat, mám pocit, že tam bylo i tlačítko pro nastavení nového tématu. Každopádně jiné téma se nějakým poklepem povedlo. U Mio menu není volba nastavení, tzn. nelze z něj nastavit, které ikony se zobrazí v tray. Není tam ikona BT.
    +/- do Today přibyl plug-in Wireless manager. Zobrazí název operátora (píše mi to Eurotel) a stav BT (zap/vyp). Zabírá to zbytečně místo, ikona BT v tray z Mio menu byla lepší. Musel jsem nastavit menší písmo :-(.
    - 2 sec prodleva tam asi pořád je. Osobně s ní problém nemám. Nezkoušel jsem před nahráním lokalizace, tak nevím zda s ní souvisí.
    +/- v nastavení/připojení je ikona pro nějaké nastavení USB. Po nahrání lokalizace ikona zůstala, nemá název, při poklepání se objeví kousek něčeho a nic to neděla.
    + BT headset (pro telefonování) funguje.
    +/- přibyly nesmysly jako Phone City.
    - u speed dialu jsem nezaznamenal žádný rozdíl.
    +/- GPS u iGO bez problémů. GPRS bez problémů. MMS jsem nezkoušel asi ani nebudu. Nikdy jsem nikomu žádnou neposlal.
    +/- drobné, asi jen kosmetické, změny některých drobností. Asi nabíhá o trochu rychleji.
    +/- voice dial jsem nezkoušel.
    - není odstraněn bug u SMS: když se aplikace ukončí před zobrazením o odeslání zprávy, SMS odejde vícekrát.

Hodnotil bych následovně: lehký facelift. Většina chyb, s kterými se setkávám, neodstraněna.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Cit : "+/- v nastavení/připojení je ikona pro nějaké nastavení USB. Po nahrání lokalizace ikona zůstala, nemá název, při poklepání se objeví kousek něčeho a nic to neděla."
    V malé lokalizaci to funguje správně - jde o změnu modu funkcionality USB na rozšířený/jednoduchý pro řešení případných problémů s activesync. Tedy opět chyba Sunnysoftu , stejně jako v plné lokalizaci nefukční nastavení GPRS/"pokus o nepovolenou operaci"/což v malé lokalizaci funguje normálně/ale je to na prd , protože profily pro Česko stejně nepřibyly../.
    Všeobecně , dokud Sunnysoft nezplodí novou verzi lokalizace /a bez chyb!!!/ , doporučuju používat maximálně malou lokalizaci , nebo lépe bez lokalizace. BTW - mám už třetí PDA a ještě jsem nenarazil na bezchybnou lokalizaci Sunnysoftu...

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

U lokalizace (nastavení, informace o verzi) je možné deaktivovat jednotlivé soubory překladů, např. nastavení GPS (gpssettings.exe), možná by to šlo i s tímto nastavením USB.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od viper37
    U lokalizace (nastavení, informace o verzi) je možné deaktivovat jednotlivé soubory překladů
    Jasně, na to jsem taky přišel už u verze R52, ale řekni mi, kterým vypneš ten wireless manager na today (Bluetooth {null}) - to jsem nějak nenašel a nemám čas dělat 30x SR, abych to vyexperimentoval.

BTW: jinak na opravu pár nepřeložených věcí u SMS HKLM\Software\Microsoft\Inbox\Svc\SMSFriendlyName = Textové zprávy
    NewMessage= Nová zpráva
    SendMessage= Poslat SMS
    MessageSend=Zpráva odeslána

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Ta myšlenka vypnout některé soubory překladů mě také napadla. Jen je fakt, že když mám Mio jako pracovní nástroj a ve volných chvílích se raději věnuji jiným činnostem než laborování s nějakým mobilem, tak nemám čas zkoušet metodou pokus-omyl co se stane když něco deaktivuji.

Prokji: ...ještě jsem nenarazil na bezchybnou lokalizaci Sunnysoftu...
    No upřímě řečeno: nejsem už nejmladší (bohužel), ale nevzpomínám si na moc dokonalých věcí, na které jsem kdy narazil. Nevím, proč by lokalizace od Sunnysoftu měla být tou výjimkou. Nechci se jich zastávat, ale kdo z vás dělá jen naprosto dokonalé a bezchybné věci... Ale lepší by být mohla.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nová oficiálna ROM pre HTC Diamond 2
    Od skinhead v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 121
    Poslední příspěvek: 26-05-2010, 10:21
  2. posledna oficialna rom na x500 alebo funkcna neoficialna wm6.1
    Od jano12345 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:11
  3. Nová ROM 434