Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Nejde zvuk

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Na mojí N560 přestal fungovat zvuk! Prostě přestala vydávat jakýkoliv zvuky a nehraje ani do sluchátek. Vůbec nemám tušení, čim to může bejt, nainstaloval sem Tom Tom 6, překopíroval nějaký mapy, dal nabíjet a zvuk najednou nejde. Nehraje to ani potichu, prostě bůbec. Koukal sem do nastavení, ale nikde nic nepomohlo, nevíte někdo co s tim? Dík
    Soft reset nepomáhá a do hard se mi moc nechce...

edit: A jak tak koukám, tak mi nefunguje ani Bluetooth, řiká "The bluetooth radio failed to turn ON due to insufficient driver memory availiable. You must perform a normal reset before you can turn On the Bluetooth Radio.
    - soft reset nepomáhá, co je normal reset? HR?

Ach jo... (
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Stim zvukem se mi to už taky několikrát stalo.
    Pomohlo zastrčit stilus do zdířky na sluchátka a vyndat a LOOX mi začal zase hrát. V konektoru na sluchátka se tam něco zasekává, pak je to jak když máš zastrčený sluchátka a zvuk nejde do repráku.

Zkus to.Pokud to nepomůže tak bych odinstaloval TOM TOM 6 a udělal soft reset.Jestli to třeba nedělá TOM TOM 6.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Píše, že mu zvuk nejde ani do sluchátek, takže zasekáváním konektoru to asi nebude.
    Vzpomeň si co jsi instaloval před tím, než to přestalo jít a odinstaluj, pokud nepomůže tak udělěj reset On/Off + reset stylusem a pokud ani to nepomůže tak ti asi nic jiného než HR nezbude.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Nene, nějak se mi to celý zes*alo... Zvuk nejde vůbec, ani po odinstalaci všeho co sem tam dal, BT taky nejde a ještě se mi na paměťový kartě ztratila složka s mapama Central & Western Europe. Nevidí jí ani Loox ani Počítač, ale přitom tam je, má asi 1,6 GB a to místo je obsazený... Takže kromě HR budu muset udělat i format karty

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Takže bylo to kvůli TT6, pokud se vám to taky stane, najdete odpověď v TOM TOM fóru thread tt6.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Tak já se přidávám, mám naprosto stejný problém a nechce se mi už po 3. dělat HR, zajímalo by mě nějaké řešení, jak říká Storm8 je to kvůli TT6,, ale v threadu TT6 jsem nenašel nic, please když tak o link.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Hm... mne toto robil TT5, ale stačil soft reset. Na Acer n50.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Po instalaci TT6 mi taky nejel zvuk.. nemel jsem cas to resit... takze HR a zpatky TT5

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Mal som rovnaký problém.Náhodou som stisol nahrávanie zvuku,klikol na ikonu reproduktoru,z nejakého mne neznámeho dovodu bol na minime.Po vrátení na max mi šli všetky zvuky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

tak jsem to vyresil trosku krkolomnym zpusobem, ale funguje to...SPB Backupem jsem udelal kompletni zalohu, hard reset, nainstaloval bluetooth stack widcomm, protoze z nej jsou potreba nektere knihovny, udelal zase kompletni zalohu kterou jsem rozbalil, vytahnul systemove soubory z \windows. V PDA jsem obnovil vse ze zalohy a Resco Explorerem jsem prepsal vsechny systemove knihovny, ktere jsem vytahnul po zaloze, SR a vsechno jede jak ma

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Stoji vubec TT6 za tyhle problemy? Nejak mi neprijde o tolik lepsi.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Pravdu? Nestoji...Jsem zpatky u 5.21

Podobná témata

1. nejde zvuk v navigonu
    Od stanah112 v sekci Navigon
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-03-2011, 09:42
  2. Nejde zvuk SMS