Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 64 z 64

Téma: Umí TOM TOM plánovat inteligentně - ne neumí :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

to Mudrunka : bravo
    PS: tiež nepredávam iGO
    mám pocit,že "tamtie jednoznačné príspevky" píšu ludia,či si raz za čas vyjdú na obrovskú (300km) cestu a pri nepochopení princípu navigácie ju hned deklasujú...hmm,takych tu už bolo:sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Docent
    To je takový problém se před vyjetím podívat na celou trasu a když se mně něco nezdá, tak tu naplánovanou prostě ignorovat?
    Když je v autě více alkoholem rozjařených spolujezdců tak je opravdu problém stát a mudrovat nad mapou, zvlášť když do té doby nebyl důvod. A trasu "prostě ignorovat"? Kdybych ze Sobranců do Michalovců už někdy jel, tak bych navigaci ani nezapínal.

To oltcit:
    Ale áno, veď aj píšem, že u vás na východe používám iba i-GO. Maďaři mají každopádně svůj rajón zmáknutý líp než zápaďáci s TT, většinou o Slovensku nikdy ani neslyšeli.

Ukecanost i-GO beru jako plus, na Slovensko jezdím přes noc a neustálé kecání mi pomáhá po půlnoci udržovat bdělý stav.

Jak píše o pár příspěvků dříve Aaaik: "Vzdy mne udivuje, ze priznivci iGO musi "kopat" do TT. Opacne to pritom neni." - Dávám mu za pravdu a dodávám: Kdyby alespoň kopali na svojem fóru, ale oni chodí kopat na fórum určenému Tomovi. S příspěvky končím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Janhura
    Kdybych ze Sobranců do Michalovců už někdy jel, tak bych navigaci ani nezapínal.
    Fakt nevím, jak jsem se dostal v roce 1985 z Plzně do Splitu bez jakékoli navigace, když jsem tam před tím nikdy nejel, a to bylo o doooost víc, než těch tvých usmolených 30 km na Slovensku...
    Seš typická ukázka naprosté degenerace lidstva... BTW jak se dostáváš v noci z postýlky na hajzlík bez navigace : ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To Docent: trosku viacej tolerancie by nezaskodilo :-( Ad tema,kazdy pouziva co povazuje za najvhodnejsie,ale to nieje dovod niekoho urazat. Mam najazdene spustu km s Navigonom 4,TT 5,ale najviac mi vyhovuje iGO a pritom posledny rok ho pouzivam prevazne vo West Europe.Som vodic kamionu v UK a v spuste pripadoch by TT neuspel,kdezto s iGO zatial vsetko prebehlo v poriadku.I ked zalezi aj vodicovi,nielen na navigacii.Ale dost bolo OT. Nech nam to jazdi a vzdy prideme do ciela v poriadku. ;-)

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 19-02-2007, 13:52
  2. .pdb které uBook neumí zobrazit
    Od lump_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-12-2005, 21:05