Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 64

Téma: Umí TOM TOM plánovat inteligentně - ne neumí :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od osmera
    Chapu se to pro nekoho muze byt velmi uzitecna funkce, ale musite brat uvahu pro koho se navigace vyrabi.
    Řekl bych, že PDAčka si úplně blbí lidi nepořizujou. A pokud ano (třeba vysocí státní úředníci, aby ukázali, jak jsou "IN"), tak stejně nezvládnou ani TomToma s očesanejma funkcema (pro ty je ideální jednoúčelová navigace).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Tak právě zkouším IGO - a musím poděkovat za tip. Opravdu to umí udělat optimalizaci trasy. A překvapila mě ta rychlost, škoda že to neumí tomtom. Jezdím podle toma už rok a těžko se mi bude přecházet, ale vzhledem k optimalizaci to musím udělat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Neboj sa,po mesiaci uz TT nebudes chciet vidiet

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

musim souhlasit, ze vyhledavani trasy u TomToma je slabsi. iGo jsem zkousel, a ovladani mi naprosto nesedlo. Trasu to vypocita presneji (teda ke skutecne, kterou jsem zvykli jezdit) ale to zpozdovani mi docela vadilo. A dalsi vec jeste mene prijemna byla, ze iGo dle meho vkusu pouziva zbytecne moc hlasove navigace. TT upozorni dostatecne vcas pred pozadovanym ukonem a neotravuje zbytecne jako iGo, napr kdyz prejedu krizovatku a iGo hned hlasi jak je daleko dalsi atd...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

U iGO lze s troškou zkušeností hlasové povely upravit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Ad "skubani" stiahnite si letny update a na "ukecanost" novsiu cestinu ,obidvoje z domovskej stranky,alebo pouzivajte slovencinu a neoficialne existuju uz upravene data.zip subory ktore este dalej zlepsuju ergonomiu a vlastnosti iGO.Mate to aj tu na fore,treba pohladat.

Ice Ice je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

zkoušel jsem plánování trasy mmo dálnici ale aby to použilo i useky dálnice co nejsou placené ale nevedle mě to tama. jak toho docílím? s TomTom One?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

TomTom: nejrychlejší cesta, automaticky se vyhnout mýtnému (což vyloučí placené dálnice, otázka je, zda i potom bude nejrychlejší jezdit přes per neplacených úseků)

iGo: zapnout dálnice, vypnout placené dálnice

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

no a dnes jsem jel pomocí tomtoma do Pehřimova a hádejte kam jsem dojel - no do Pelhřimova ne. Ale asi do 3km vzdálené vesnice - mě to bylo divné že po té silnici jedu sám:-) no vlastně tam byly i dva traktory :-)
    Verze pro PDA a poslední mapy o velikosti 50Mb.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No a neměl jsi to nastaveno "...chci do Pelhřimova, prohlídnout si krematorium, ať vím, do čeho jdu!"

páč minout Tomem, třeba centrum města o 3km je dle mých zkušeností nesmysl, že tě Mirek protáhne po polňačce je ve většině případů zase tvoje chyba, páč musíš koukat i po směrovkách u cesty a nenechat se zahnat mezi traktory při sklizni řepy. TT není všeuměl, ale to už tady bylo tisíckrát probíráno

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

:yes:

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Gurun
    No a neměl jsi to nastaveno "...chci do Pelhřimova, prohlídnout si krematorium, ať vím, do čeho jdu!"

páč minout Tomem, třeba centrum města o 3km je dle mých zkušeností nesmysl, že tě Mirek protáhne po polňačce je ve většině případů zase tvoje chyba, páč musíš koukat i po směrovkách u cesty a nenechat se zahnat mezi traktory při sklizni řepy. TT není všeuměl, ale to už tady bylo tisíckrát probíráno
    Nu jak to říci, tak si to vyzkoušejte sami. I při plánováni trasy se sekne. Má prostě souřadnice Pelhřimova někde jinde než Pelhřimov je. A že jsem do Pelhřimova nedojel - je vina Tom toma proto že vždycky se s ním dalo dojet. Jednou jsem dokonce jel po polňačce ale to jen proto že jsem to tak chtěl a Tom mě precizně vedl i mezi traktory. Máte vidět někdy ty výrazy:-) Ale v tomto případě prostě hrdě hlásí jste na místě a nic - prostě chyba nic jiného - já jen jestli se to někomu už také stalo. A že jsem nejel podle značek - právě proto že jsem si myslel, že Tom zase pojede mezi poli :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Jak byl zadán ten cílový bod v Pelhřimově-Nepelhřimově?
    Já si teď cvičně zkusil nechat TT6 spočítat trasu z Brna na centrum Pelhřimova a cíl byl opravdu na té hlavní světelné křižovatce v Pelhřimově. Pak jsem zkusil ještě na pár ulic a cíl byl vždy tam, kde jsem ho očekával.
    Vím, že TT není všeuměl, ale pokud jsem měl negativní zkušenosti s touto navigací, z 99% se to následně ukázalo jako moje chyba či nepozornost při zadávání.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od Vladimír Krejčík
    Jak byl zadán ten cílový bod v Pelhřimově-Nepelhřimově?
    Já si teď cvičně zkusil nechat TT6 spočítat trasu z Brna na centrum Pelhřimova a cíl byl opravdu na té hlavní světelné křižovatce v Pelhřimově. Pak jsem zkusil ještě na pár ulic a cíl byl vždy tam, kde jsem ho očekával.
    Vím, že TT není všeuměl, ale pokud jsem měl negativní zkušenosti s touto navigací, z 99% se to následně ukázalo jako moje chyba či nepozornost při zadávání.
    Děkuji za zkoušku .Tak jsem to také ještě jednou zkusil, také jak píšete na centrum Pelhřimova ale to samé. Vedle Pelhřimova se objeví ještě jeden Pelhřimov a to v těsné blízkosti malé obce Útěchovičky. Verze je mapy v652.1211

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Divný... Když dám z Prahy do centra Pelhřimova, tak trasa skončí opravdu v centru Pelhřimova, na křižovatce silnic od D1 a silnice od Tábora...

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 19-02-2007, 13:52
  2. .pdb které uBook neumí zobrazit
    Od lump_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-12-2005, 21:05