Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 71 z 71

Téma: Servis pro zařízení HTC (starý)

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Jo tak já jsem spokojen. Oprava proběhla v pořádku a vše mi funguje. Viz příspěvek nahoře.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Velmi spatna zkusenost
    Uz je to teda dost davno, mel jsem (vlastne do dnes mam) MDA2. Samozrejme ze jsem si tam hodil po case vlastni sw. Vse slapalo bez problemu.
    Jednou me znamy pozadal o prohozeni simky - mel datovy tarif a potreboval stahnout nejaka data a jeho telefon byl vybity. Tak jsem normalne otevrel kryt, vymenil simku a mda uz neneabehlo. Proste mrtvy. Kdyz sem ho doma zapojil do nabijecky tak se pri nabihani porad restartovalo. Tak jsem to popadnul a odnesl do tohoto skveleho servisu. Jejich vyjadreni bylo v tom smyslu.
    V MT nahrána neschválená verze SW
    Ztráta záruky, oprava je možná výměnou základní desky(v te dobe tusim 12k s cim jsem samozrejme nesouhlasil.
    Zákazník nesouhlasí s opravou, vráceno zpět bez opravy.
    Hm tak nic, hodil jsem ho do supliku. Asi po 3/4 roku jsem na nej narazil a z nostalgie jsem se ho pokusil znova z nabijecky zapnout (zkusil jsem skocit do rezimu bootloader) a svete div se bootloader nabehnul....(pak jsem si drbal hlavu ze jsem si to sam neoveril a nevyzskousel a veril tomuhle skvelemu servisu)
    Tak jsem si zkusil preflashnout romku WM5 a MDA2 opet ozilo.... A kupodivu to slo i bez vymeny tzv. vadne desky za 12k....
    Tak takhle nejak tam asi opravuji, proste se s tim vubec ne*erou.
    Dokonce jsem ho znova i nejakou dobu pouzival kdyz jsem prodal E-TEN M700 a cekal na Kaisera.
    A vypada to ze zase ho budu muset vybalit protoze skvelemu noveho Kaiserovy zacal nepravidelne vypadavat signal gsm modulu.... No uz se tesim jak zase pobezim do tohohle servisu a samozrejme se zavada neprojevi......

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak ohledne servisu v této společnosti mám 2 obrovzké poznatky.
    Měl jsem tam už 2 zařízení.

První qtek 9090. chyba byla v tom ze jsem si upgradoval romku a u prostred uprage se sekl ... chyba softwarova. MDA bylo jeste v zaruce tak mi nevadilo ze vymenili desku i display, ktery udajne byli spatne .. platil to t-mobile tak proc ne.

2 poznatek je s Qtek 9000 prestala mi pracovat dotykova plocha displaye. Zarizeni bylo mimo zaruku a opravdu ohromne me prekvapila jejich diagnostika. Dostal jsem jedinou moznou opravu vymenou celeho displaye ne jenom dotykove ale kompletniho displaye. Cena opravy stanovena na 9000 tis. Coz jsem samozrejme zavrhl. Po zjistiteni z nekolika for jsme zkusil promackout display u yostiku a ha normlane funguje problem byl jenom spatny kontakt na konektoru. Tento service dela opravy jenom opravdu 2 zpusobi.
    1 prehrani soft.
    2 vymena ... jejich diagnostika nema vubec zadnou uroven. 100% nedoporucuju vyuzit tento service na pozarucni opravy.

MatheasDJ
    Guest

zdravim panove, tak zitra jsi du na postu pro koupeny HTC universal, a jak si ctu tyto radky, tak se snad naucim PDA opravovat sam ne to byl vtip, tedka vazne, zajimalo by me vyjadreni onoho servisu, mate nekdo nejake vzjadreni, posilali jste oficialni stiznost ohledne problemu s reklamacema???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Změna servisního partnera pro HTC přístroje v České republice

VSP Data a.s. – GSM Service
    Berlínská ul. – rampa OD Albert
    390 05 TÁBOR
    Česka Republika

Více zde

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Dobrá zpráva takhle po ránu.. Tak jsme se přeci jen dočkali.. :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No ne, to tedy čumím... sice asi přibude nějaká ta prodleva pro Pražáky, protože nebudou moci zaběhnout do Jámy, ale na druhou stranu třeba nebudeme posílat reklamovat nx stejnou záležitost a tak. Počkal bych ještě s úsudkem, zdali to je změna k lepšímu

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pan Murphy říká, že každá změna je k horšímu. Doufejme, že tentokrát se mýlí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No pro mě minimálně ten Tábor...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

VSP Data a.s. dělá servis navigacím MIO - přístup k zákazníkům naprosto skvělej a reklamace bez problémů

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ze to ale trvalo,vynikajici krok.Dat do GSMobile HTC znamenalo ve vetsine pripadu navraceni v jeste horsim stavu.Uplne me polilo horko,kdyz jsem si predstavil,ze by se me pokazil HTC Shift a sel by do GSMobile.Neumeli poradne opravit PPC natoz UMPC

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Servis pro zařízení Mio
    Od Zdenek Malinsky v sekci Mio
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-02-2009, 19:15
  2. Servis pro zařízení Samsung - změny
    Od Zdenek Malinsky v sekci Samsung
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 14:18
  3. E-TEN servis - kam poslat zařízení?
    Od Carbourator v sekci Zbývající zařízení E-TEN