Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Servis pro zařízení HTC (starý)

Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2006 10:07
Autorizovaný servis pro zařízení HTC

Protože se dotazy na servis HTC stále dokola opakují, dávám kontakt na viditelné místo. Tak tedy aby v tom bylo jasno všem: jediný autorizovaný a vlastně i jediný servis pro zařízení HTC je GSMobile Service.

GSMobile Service, s.r.o.

Veselská 699
Praha 9 - Letňany
Česká Republika
199 00

tel: +420242440222
fax: +420242440299

E-mail: [EMAIL=servis@gsmobile.com]servis@gsmobile.com[/EMAIL]

web: GSMobile Service

EDIT 18.5.2008
:!: Pozor změna:!: více info zde
Miloš Strouhal (3997)|1.11.2006 17:21
Alternativa ke GS Mobile[QUOTE="rewer"]Tak to jsi mi moc nepomohl ,psal jsem ne GSMobil , opravdu neni nic jiného?[/QUOTE]NE
Zdenek Malinsky (9781)|5.11.2006 12:37
Ceny pro nezáruční opravy?[QUOTE="tipper"]Byl ste tam nekdo?? jaky sou ceny pro nezarucni opravy, jsou hodne prestreleny?
[/QUOTE]Když se podíváš na jejich web, tak je tam ceník.
overgrounder (176)|14.11.2006 21:42
Pobočka v centru Prahy

Já bych to ještě doplnil o to, že pobočka GSMobile je v ulici V Jámě na Praze 1. Kdyby to někdo měl do Letňan daleko. Nicméně podotýkám, že ani "V Jámě" nejsou servisáci bůvíjak vstřícní. Vždy se vytasí se sdělením, že "toho mají moc", čímž člověku řeknou v podstatě to, že si tak trochu bude muset počkat. A opravdu to tak je. Chodil jsem tam už se SE.
Latexman (28)|30.1.2007 15:07
Špatné zkušenosti s opravou

Mohu bohužel potvrdit, že tento servis je děs a hrůza a nejsou to opraváři, ale měniči a nejlepší jejich "číslo" je že ti doporučí ať si koupíš nový telefon že ti ho prodají se slevou. Takovou zkušenost jsem s nima udělal se Sony Ericsson Z600 kde mě neuznali záruční opravu, napsali že telefon je nefunkční a nutili nový. A doma po zapnutí funguje dodnes. A S MDA nám odmítli opravy na faktury - (velká státní organizace a VIP partner T-Mobile) Jsou opravdu šílení :evil:
tazz1 (680)|30.1.2007 16:12
Dobrá zkušenost

Tak to já mám docela dobrou zkušenost. Vyměnili mi zadní kryt (vypadával mi stylus), dali novou baterku, nový USB konektor... a vše v záruce.
Sice jsem tam musel nadvakrát (poprvé to vyřešili přehráním FW , což si asi mysleli, že "zabere")
Pau_ce4you (22)|5.2.2007 19:51
Oprava rozkalibrovávajícího se displaye[QUOTE="akak"]ja jsem tam byl osobne a nejak na me nezapusobilimoc se jim do toho zarizeni nechtelo vrtat .....mam problem s neustale se rozkalibrovavacim displejem [/QUOTE]

Me v zaruce uplne stejne stale dokola se rozkalibrujici se display vymenili a jeste mi prehrali fw. A nic jsem neplatil. Od te doby jsem rozkalibrujici se display na zadnem Compactu, vcetne nynejsiho nezazil a neslysel o nikom dalsim stejne postizenem. Musi to byt tedy obcasny smejd z vyroby.
jaguarik_ce4you (98)|5.2.2007 22:24
Servis na Slovensku

Ak niekomu pomôže je tu ešte jeden kontakt na servis. Však je to len zberné miesto pre zaslanie do Maďarska. Majú i pobočku v Bratislave.

Mobil ASK Czech Republic, s.r.o.
V Mezihoří 1082/2, CZ - 180 00 Praha 8 - Libeň
tel: +420 266 310 350
fax: +420 266 310 352
e-mail: servis.praha@mobilask.cz
www.mobilask.cz
:D
sim_ce4you (106)|13.2.2007 17:14
Špatná zkušenost se servisem

Pridam svou zkusenost...sve zarizeni QTEK 9000 jsem mel v podstate mesic asi pryc na zarucnim servisu...kdy jsem ho do prahy vezl osobne a jel si dvakrat vyzvednout...hned vysvetlim...

Vec pro kterou jsem to dal do servisu bylo ze prestal hrat zvuk tedy jak v externich tak internim repracku a nefungoval ani mikrofon tedy nemozne uskutecnit hovor, vypadavajici stylus a padajici system pri baterii ve 40%.

Poprve jsem si pro nej jel s tim ze vse je opraveno a vystupni testy OK...nejsem prazsky tak jsem samozrejme hned prezkoumal a protoze jsem jim dal zarizeni s baterii 45%:) tak samozrejme ihned system padnul (moc netestovali), zvuk nevyresili vubec a stylus vymenou spodniho krytu...tedy hned jsem jim ho tam dal zpet

Podruhe uz je vse oki byla udajne vadna zdirka pro sluchatka cemuz verim nejspis se pri vyjmuti sluchatek nespojila zpet a zustala zamrzla nekde mezi...jedine co me zarazilo bylo to v jake podobe mi dali do ruky tu co vyndali:) Silne roztavena po pajedle...nechtel bych videt to zarizeni uvnitr...nahrali novy software 1.30.77 WWE s nejakou verzi SUNNYSOFT CZ....tedy jsem rad ze zarizeni mam zpet snad nebudete prozivat podobne seky
Janhura (62)|20.3.2007 22:19
Velmi rychlá a profesionální oprava

Moje zkušenost s GSMobile Service, s.r.o., Praha, je maximálně pozitivní. Přístroj jsem dodal s flashnutou, tedy neoriginální ROMkou, kvůli přerušenému datovému přenosu už se nedalo pův. nastavení vrátit zpátky. Kdyby záruku neuznali, tak jsem ani neceknul - bez řečí uznali, na internetu je možnost sledovat průběh opravy a za týden jsem měl v mašince novou základní desku.
Miloš Strouhal (3997)|21.3.2007 01:09
Negativní zkušenost s GS Mobile

To je spis nahoda ci nepozornost technika pri diagnostice zavady zarizeni, rozhodne to neni pravidlem. Nam GSMobile vsechna zarizeni s neoriginalni ROM zasilaji zpet neopravena. Minuly tyden jsem byl nucen jet do GSMobilu reklamovat reklamaci Qteku 9000 a malem jsem si znicil hlasivky nez jsem se dockal korektniho pristupu ze strany servisu a uznani jejich chyby. Mesic zpatky jsem resil obdobny problem, opet se to bez nekolika telefonatu a osobni invence na pobocce v Letnanech neobeslo.. :no: V poslednich mesicich to vypada, jako by se GSMobile vsadil s Getronicsem o to, kdo nam bude delat pri reklamacich vetsi pakarnu. Zasilaji nam zpet zarizeni neopravena, ackoliv uvadeji v reklamacnim protokolu ze opravena jsou, neuznavaji nam napoprve reklamace v pripadech kde je opravnenost reklamace zcela zrejma, pisi nesmysly na reklamacni protokoly, ztraceji nam stylusy a kryty baterii.. V podstate jim shodne vracime zhruba kazdou druhou reklamaci jako spatne vyresenou a chybnou. V obou servisech nas znaji uz vice nez dobre, jelikoz jakmile neco zpackaji, jezdim jim to vysvetlovat a znovu predavat do opravy radeji uz osobne a pokud mozno "durazne".
Janhura (62)|21.3.2007 14:50
Dobrá zkušenost

Příjmacího technika jsem upozornil na "nově instalované programy" a byl jsem při tom velmi zkroušený (zcela oprávněně). Nechci to tady dál rozvádět, abych to nepolepil případným dalším kolegům se záručními opravami, úplatek jsem nikdy nikomu nedal, stejně tak v tomto případě.
Jenom když se na GSMobile tady sype nespokojenost, tak chci uvést svoji pozitivní zkušenost. Třeba takhle spokojení už budou všichni další.
Miloš Strouhal (3997)|21.3.2007 14:56
Další negativní zkušenost

Kéž by.. Dnes nám dorazila zase další špatně vyřešená reklamace. Zákazníkovi v Qteku 9000 odešla baterie a při poklesu pod 61% kapacity baterie zařízení umře a už se nezapne, pomůže jen nabíječka. GSMobile nám zařízení poslal zpět s vyjádřením že přehrál firmaware a že výstupní testy jsou OK. Zařízení mi leží na stole a je mrtvé, právě se vyplo když klesla kapacita baterie na 61%.. :? Takže zase kvuli neschopnosti techniku z GSMobilu budu plýtvat čas, benzín a nervy. Škoda mluvit.
tazz1 (680)|21.3.2007 15:03
Spokojenost

Neco podobneho mi moje Vario delalo taky. Na poprve prehrali firmware, provedli testy a ze je vse OK . No a hned ten vecer mi to udelalo znovu . Sel jsem tam druhy den, omluvili se, vymenili baterku, USB konektor a jako bonus i celej zadni kryt kvuli vypadavajicimu stylu (a to jak ctu neni reklamovatelna zavada) . Takze celkem spokojenost.[QUOTE="Miloš Strouhal"]Vypadavajici stylus je reklamovatelna zavada, dokonce pokud se problem opakuje, znam i pripady dobropisovani zarizeni..[/QUOTE]
Gabry (19)|17.4.2007 14:50
Negativní...

Jako posledni dobou je to s GSMobilem horsi a horsi, minulej mesic jsem 3x reklamoval opravu,fakt hruza, a kazda 3 reklamace co jde knim ,tak se vrati spatne opravena
tlkounev (2)|30.4.2007 17:56
Ztráta záruky s jinou ROM!

Tak já jsem si dnes vyzvedl mého Qteka 8310 z reklamace u O2, jsem nemile překvapen.

Na mého Qteka jsem nainstaloval ROMku od i-mate, normálně jsem na ní běžel asi půl roku. Před 14 dny mi odešel konektor, takže jsem nemohl nabíjet a synchro jsem mohl dělat jedině přes BT.

GSMobil mi napsali toto:

V MT nahrána neschválená verze SW - I-MATE
Ztráta záruky, oprava je možná výměnou základní desky(prý případně 7k, to beru jako dost blbej vtip)
Zákazník nesouhlasí s opravou, vráceno zpět bez opravy.

Oni uznali, že mechanická závada tam je a přesto odmítli kvůli jiné ROMce opravu. Informoval jsem se u soudního znalce, že takto postupovat nemohou, že mechanickou závadu musí opravit a že u zařízení stále běží záruka, protože dle času používání došlo k odbornému přehrání SW, který je schválen jak samotným partnerem firmy HTC, tak i Microsoft.

Dle toho se mám zachovat tak, že mám vyžadovat reklamaci a výměnu základní desky, jinak mám vše podat k soudu. Pokud nepomůže ani moje zařvání, tak to udělám, přeci jenom 12k nejsou malý peníze a 7k za opravu jim nedám, za to mám už lepší mobil.
JabbaBes (43)|8.5.2007 18:58
Velmi dobrý přístup...

Zdravim.
Moc casto to nedelam, ale rad bych se podelil o naprosto neuveritelny zazitek s GSMobilem.

Pani byla prijemna, moje MDAc (utrhly repracek telefonu + poskrabany kryt) prijala do opravy behem chvile. Omlouvala se mi ze maji plno a ze je mozne, ze se oprava zdrzi, ale uz druhy den mi prisla SMSka ze oprava je hotova.

Slo nejenom o vyreseni problemu s uthlym reprackem diky kteremu vypadaval zvuk pri telefonovani (nakonec to bylo horsi nez jsem si myslel a museli vymenit plosnak pod reprackem), ale chtel jsem i kompletni prektytovani telefonu (uz byl znacne "pouzity").

Podle toho co jsem si tu cetl se musim priznat ze jsem se opravdu bal jak to dopadne. Vysledek? Oprava byla hotova DRIVE nez bylo slibeno, cena byla MENSI nez bylo avizovano a pristup byl naprosto korektni. Jsem opravdu nadseny.

---
No a mala perlicka na zaver... Neni to samozrejme chyba te slecny (pouze cetla text) ale kdyz mi predavala opraveny telefon, pri sumarizaci oprav najednou povida "jo, a taky byla vymenena DESKA KLAVESNICE" ;) Neudrzel jsem se a zacal jsem si jizlive smat na cele kolo a potom jsem jen se smichem poznamenal ze muj telefon NEMA ZADNOU KLAVESNICI ;) .. Slecna se zacervenala, sla se zeptat a nakonec z toho vylezl ten tistak pod reprackem (dostal jsem ho zpet spolu se starymi kryty).

Kazdopadne jsem se jeste k tomu vsemu pozitivnimu jeste i dobre zasmal ;)
---

To ja jen tak, aby tu nebyly jen negativni ohlasy na GSMobile.
Balboa (20)|12.6.2007 00:21
Kocourkov

No já s GSmobile mám zkušenost přesně takovou, jakou jsem předpokládal po přečtení několika diskuzí.
Byl jsem u nich na první reklamaci s tím, že se mi blokuje radio u HTC TyTNu. Upozornil jsem je na to, že to není verzí Rom, neboť to dělalo již s originální a tak jsem tento problém nejdříve řešil jednoduší cestou a to novou ROM.
Do třech dnů byl opraven (výměna antény), no byla to pěkná kravina. Mám autorizovaný servis panasonicu a tak vím na sto procent, že to byla závada GSM modulu na základní desce. No nic, donesl jsem jim to po týdnu znovu s přesvědčením, že jim jiná ROM nevadí (pořád tam byla stejná rom jako u první reklamace). Opět asi za tři dny mi přišla SMS s tím, že na závadu přišli, ale opravu si musím hradit sám z důvodu neoriginální rom.
Hmm tak oprava za 11 litrů.
No prostě jsou to šmudlové, uznají jen to, co opravit umí a tam kde musí vyměnit celý vnitřek tak tam od toho dávají ruce pryč.
Prostě koupit si HTC a přehrát rom, znamená dobrovolně se vzdát záruky u GSmobile.
Když by někdo měl zájem zbyl mi aktivní držák do auta pro HTC TyTN od broditu
-brodit-drzak-12-24-v-cl-htc-9600-tytn.html?&Search=tytn]zde je link na ten držák do auta
Martin Ráž Hoch (1832)|29.6.2007 09:42
Další negativní zkušenost

I já přihodím svou bohužel zatím pouze negativní zkušenost s GS Mobile.

Před časem jsem byl donucen reklamovat HTC TyTN na tyto závady - (opis rekl. protokolu):

Rozkalibrovává se LCD, obcas po rozsviceni LCD sviti puze bile,prestavaji reagovat klavesy pod LCD a jog dial,osupuje se od krytu klavesnice R,obcas vypadává kontakt systémového konektoru...

No a odpověď:

LCD - závada nezjištěna
Klávesnice - výměna QWERTY klávesnice, výstup testy OK.Přehrání SWm konrola PCB OK.

Říkal jsem si, že o třeba zmákli bez výměny displaye a tak (která je podle zkušeností uživatelů v případě popisovaného problému většinou nezbytností)... v práci přístroj zapnu, soft reset, nastavím chvilku jedu a...

- Klávesy přestávají reagovat po chvíli používání
- Display se rozkalibrovává a občas se mi nezapíná, nebo jen duchy a tak.
- Servis tam navíc slavně flashnul znova základní ROM (tu samou se kterou jsem to tam přinesl) s tím, že je to všechno vyřešené softwarově.

SHRNUTO:
Takže po 14 dnech snažení odvedl servis práci s prominutím na hovno, opravil nejméně prioritní závadu, mařil můj čas a trochu mne zklamal. Uvidíme jestli v druhém kole budu mít konečně funkční stroj.
mahas (5)|6.7.2007 19:00
Negativní

Bohužel, i když oprava ještě běží, i já musím připojit svou - zatím - negativní zkušenost s GSmobile. Koupil jsem Artemise u Vodafonu, asi pět dní fungoval jak má. Navigace super ! Pak jsem doma doinstalovával nějaký soft ( legálně, žádně cracky nebo warez :-) ), mašinka mě požádala o soft reset, udělal jsem ho a ... už nenaběhl , jen uvodní Vodafone obrazovka. Tak první reklamace u Vodníků. Za pár dní byl zpátky s tím, že vyměnili základní desku. No jo, ale někdo tam zalomil vrchol stylusu, ten plastový, takže stylus zůstal viset uvnitř mašiny. Původně jsem nad tím mávnul rukou, ža si to vyndám sám, jenže nešlo to vyndat, oběhl jsem nějaké servisy v Hypernově ( kde sídlí pobočka Vodafonu ) a ne a ne to vyndat. Řekli, že by museli mašinu rozebrat a to by porušili záruku. I tak jsem telefon hned na místě reklamoval znova. Ani jsem ho nezapnul, protože jsem nedostal ven ten zalomený stylus. Prkotina, ale byl jsem zase bez mašiny a navíc tohle musel udělat někdo v servisu nebo na pobočce Vodafonu. Trochu mě to naštvalo. Pořád bez mašiny. No a když se zase vrátila mašina zpět, tak jí zapnu a ejhle, nejde dotyková obrazovka. Jenže používám zámek SIM, takže by to bylo jen hezký těžítko. Přitom na výstupním protokolu je napsáno, že mašina je OK, tedy plně funkční.... Nevím kde soudruzi z NDR udělali chybu. Možná tahle chyba už byla při první opravě, jenže to nemám jak ověřit, když nešel ten stylus vyndat. Nejsem si vědom, že bych já něco udělal špatně, ale zato mám pocit, že výstupní kontrola v servisu ano... a to mě mrzí
turboleon (48)|11.7.2007 12:46
Negativní

Po opakovaných problémech s kalibrací jsem donesl Tytna do GS i já. V pondělí 9.7..Zdůraznil jsem jim, že mám SN 628 a že tam je známá HW závada v pravém rohu displeje atd. Ten den "opraveno" - přehráním SW. Nová ROM. Fajn. Vše jsem nainstalovat znova. Bylo to rychlejší, to jo. Problém s kalibrací zůstává. Navíc se přes Active Sync připojím jen na PC doma, u ostatních PC včetně x kolegů v práci to již nejde. A nechodí MMS - zkoušeno dvě hodiny s techniky O2 /dělám tam/. Závěr - nepodporovaná ROM která MMS prostě neumí.....Dnes jsem jim to vezl zpět. Jak to dopadne vím bůh, ale dost se toho děsím. Co udělat nějako podpisovou akci na HTC? Petice apod. Neujme se toho třeba AH mobile? Možná by jen stačilo prefabrikovat nějaký text který by si každý mírně upravil dle svých zkušeností......
turboleon (48)|12.7.2007 22:43
Po druhé reklamaci konečně úspěch

Tak dnes jsem v servise dopadl lépe, po druhé reklamaci kalibrace displeje mi dali komplet nový displej i s celým krytem okolo, čili celá horní odsouvací část. A vypadá to že kalibrace už bude O.K. Dali tam i novou oficiální ROM a ta má mouchy - popisuji je v threadu o nových ROM.Ale aspoň tak.

Edit 13.7.: mouchy postupně řeším, takže nakonec O.K. Škoda, že to nešlo hned......
jarousak (21)|2.8.2007 14:00
Negativní zkušenost

Já mám první zkušenost spíše dobrou. Posílal jsem přes dealera O2 TyTNa s radiem 1.48 a WM6 ofic HTC (pro Asii).
Psal jsem do servisu předem a dotazoval se na dobu opravy, bylo mi sděleno, že cca týden. Ten týden jim to tam pak bohužel leželo, to jsem jim volal každej den a oni to nemohli ani jaksi najít, než zjistili, že je to furt zabalený někde v krabici a nemají to proto v systému... :sarcastic:
No pak to přijmuli do opravy, druhej den opravili a poslali zpět. Výměna základní desky (teda údajně), za chvilku si pro to jedu do prodejny, tak jsem zvědavej!
Reklamovaná vada - výpadky spojení při menším než 100% signálu.

edit: Tak beru zpět, jsem pěkně nasranej! Výměna desky potěšila, prehistorická ROM, Radio, IPL a SPL už tolik ne, ale když jsem doma zjistil, že nefunguje HW klávesnice (asi zapomněli připojit kablík), tak jsem myslel, že vyletím z kůže:!: :mad:
Milis (129)|3.8.2007 01:02
Znechucení servisem

Já jsem původně svoji zkušenost zde nechtěl rozmazávat, ale po přečtení příspěvku od jarousaka prostě musím, máme totiž něco společného.

Vlastní vinou jsem si rozbil dotykovku na svém Artemisu. Po mailovém dotazu mi rovněž byla sdělena přibližná doba opravy 7 dní. Jel jsem na týden na dovolenou, tak jsem ho poslal s tím, že se vrátím, a budu ho mít za chvíli doma.

Přijel jsem, na jejich webu jsem zadal svůj IMEI, ale zakázka nenalezena. Tak jsem napsal mail a bylo mi sděleno, že žádná zakázka s mým číslem balíku nenalezena, a mám zkusit poštu, zda byl balík doručen. Volal jsem tedy půl dne asi dohromady na 15 tel. čísel a všude mi potvrdili, že balík byl doručen. Tohle info jsem sdělil do mailu a bylo mi řečeno, že ve firmě nikdy balík s mým číslem neměli a že maj potvrzeno z pošty, že takový balík nikdy ani nebyl podán.

Když jsem psal, že mám potvrzen opak, bylo mi sděleno, že mám poslat kopii potvrzení, že byl balík převzat, potom se jistě balík dohledá. Volal jsem tedy znovu a dostal jsem faxem kopii potvrzení, zaslal na mail a čekal. Po 24 hodinách jsem psal, jestli se něco změnilo, a bylo mi znovu řečeno, že mám zaslat kopii potvrzení, že balík dorazil. To mě už zvedlo ze židle, jelikož jsem potvrzení zaslal a navíc do té doby ochotný pracovník, který trpělivě odpovídal na mé dotazy mi znovu odpověděl, že jim mám poslat přílohu, kde je potvrzení, z čehož usuzuji, že se ani neobtěžoval zvednout ze židle a balík dohledat i když jsem tvrdil, že mám mnohokrát potvrzeno doručení a kopii jsem poslal den předtím!!!

Po již méně méně asertivním mailu a znovu zaslání potvrzení se balík náhle nalezl do 20 minut.....(ona podobnost s jarousakem)Budiž, den trvalo, než technik udělal cenovou nabídku(zaslána mi byla znovu až op urgenci, jelikož podívat se do ceníku a sdělit cenu opravy dle mne netrvá 24 hodin). Po mém odsouhlasení se na webu v podstatě ihned objevilo opravuje se. S tím jsem se konečně spokojil, jelikož byl přístroj údajně přímo na stole technika a netušil jsem, že výměna displeje může trvat dalších 48 hodin.

Po znovu urgenci po dvou dnech mě bylo sděleno, že přístroj je ve stádiu výstupní kontrola OK a čeká jen na administrativní vyřízení a bude expedován. Opět jsem byl spokojen, jenomže opět jsem po 48 hodinách (2 pracovní dny) zaslal dotaz, jakže dlouho trvá v GS mobilu administrativní vyřízení opravy. Bylo mi sděleno, že zakázek je hodně, proto se to protáhlo. Tohle vysvětlení za normální situace plně chápu, jenže po tom všem, co se dělo s mou zakázkou mi to bohužel připadá jako hodně velká výmluva. Pozitivem budiž, že jsem očekával vyšší cenu, než jsem nakonec zaplatil, tedy s tímto jsem spokojen, nicméně nikdo nereagoval na mé připomínky ohledně způsobu jejich jednání, o případné kompenzaci za mnou provolané hovory, kdy já jsem musel složitě dokazovat, že balík opravdu dorazil, místo aby oni projevili jakoukoliv alespoň snahu o vyřešení konkrétní situace pro zákazníka.

Osobně doufám, že se mi Artemis nepokazí, protože tahle zkušenost mě solidně znechutila, navíc pracuji ve firmě, kde je zákazník na prvním místě, tedy pokud je to fakticky možné a je možné vyhovět, a proto jsem takhle vytočený.... jednoduše je vidět, že tohle je firma, která o zákazníka bojovat prostě nemusí, obživa jistá, smutné je, že není ke které konkurenci přejít, aby si to pánové uvědomili....
Dandak_ce4you (101)|3.8.2007 21:31
Nezáruční výměna displaye - neautorizovaný servis nejlepší

Rozsekal jsem si displej na Variu. ani jeden ze zde citovanych dvou autorizovanych servisu nebyl schopen vcas a za rozumny peniz pomoci, jeden z nich nebylo ani mozno kontaktovat. MobilAsk. T-Mobile by pomohl, ale za dva mesice a radove za sest litru!
Obratil jsem se na MobilPohotovost, www.mp.cz. Oprava byla za tyden a cena? Ani se neptejte, ale pokud odstrelite displej, nezbankrotujete. Doporucuji.
jarousak (21)|3.8.2007 21:48
OFICIÁLNÍ STÍŽNOST PRO HTC EUROPE

Dneska ráno jsem se rozhodnul, že v pondělí pošlu oficiální stížnost na HTC Europe, kde popíšu přístup GSmobile jakožto jediného servisu HTC v ČR k řešení reklamací. Budu žádát sjednání nápravy v jejich chování k zákazníkům HTC, případně odejmutí servisní licence a přidělení jinému servisu, kde se k zákazníkům chovají jinak.
Nečekám, že něco zlomím, ale věřím tomu, že když v krátkém časovém sledu dostane HTC Europe více stížností na tento servis, začne to s nima řešit.
Vyzívám proto tímto všechny nespokojené majitele HTC se servisem GSmobile, aby se připojili a poslali během týdne stížnost na HTC Europe.
Díky!
vpe (148)|15.8.2007 13:49
Vznik českého zastoupení HTC

podle
http://www.europe.htc.com/z/pdf/press/070807_PR_HTC_enters_CZE_FINAL.pdf

vstupuje HTC na cesky trh a nabidne lepsi podporu, ze by si uz precetli ty dopisy? :-)) Takze se blysklo na lepsi casy asi :-)) Je to par dnu venku, nevim, jestli to uz tady padlo?

Tisková
zpráva
HTC vstupuje na český trh Největší světový výrobce smartphonů a PDA na platformě Windows Mobile nabídne českým zákazníkům kvalitní podporu a přístup ke všem svým produktům Praha — 7. srpna 2007 — HTC (TAIEX: 2498; “HTC”), vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, dnes oznámil zahájení prodeje telefonu HTC Touch s revolučním dotykovým ovládáním, a oficiálně tak vstoupil na český trh. Cílem HTC je vybudovat v České republice efektivní prodejní síť a nabízet svá mobilní zařízení co nejširší skupině zákazníků, kteří telefon používají pro práci stejně jako pro zábavu. Společnost HTC má za sebou desetiletou historii vývoje a výroby mnoha oblíbených smartphonů a PDA. Až do loňského roku nabízela produkty převážně pod značkami svých partnerů. Čeští zákazníci tak znají zařízení HTC např. díky PDA prodávaným prostřednictvím největších mobilních operátorů. Od letošního roku nabízí HTC svá zařízení také pod vlastní značkou. HTC v České republice zastupuje společnost TCCM, specializovaný „master“ distributor, a slovenský Brightpoint. Servisní podporu zajišťuje smluvní partner, společnost GSMobil. „Mobilní trh v České republice patří mezi ty nejvyspělejší v regionu a čeští uživatelé mají vysoké nároky na kvalitu, design i funkční vybavení telefonů,” uvedl Florian Seiche, Vice President HTC Europe Co. Ltd. „Naší vlajkovou lodí na českém trhu je HTC Touch, unikátní chytrý telefon, který uživatele okouzlí svými funkcemi, elegancí a hlavně snadným dotykovým ovládáním.” „HTC Touch rozšiřuje možnosti operačního systému Windows Mobile 6 o snazší přístup ke všem důležitým funkcím a informacím z internetu, emailu nebo kalendáře. Intuitivní ovládání ocení každý uživatel tohoto elegantního smartphonu,” uvedl Vassili le Moigne, manažer divize mobilních zařízení společnosti Microsoft pro Českou republiku a oblast střední a východní Evropy. Dostupnost HTC nabízí své produkty s plnohodnotnou českou lokalizací v rozsáhlé síti nezávislých prodejců i prostřednictvím značkových prodejen mobilních operátorů. O HTC
Od svého založení v roce 1997 společnost High Tech Computer (HTC) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní smartphony a PDA zařízení s podporou telefonních funkcí. Své produkty HTC dodává pod značkami mobilních operátorů či obchodních partnerů a od roku 2006 také pod svou vlastní značkou
2 / 2
Tisková
zpráva
HTC. HTC patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.
Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz. # # # Názvy společnosti a produktů zmíněných v této tiskové zprávě mohou být ochrannými známkami svých vlastníků. Kontakt pro média: Andrea Kobrtková, Account Manager CoLin s.r.o., Freyova 12, 190 00 Praha 9 htc@colin.cz, t.: +420 283 890 139, m.: +420 736 620 875null
elba (50)|15.8.2007 14:01
Upgrade a ztráta záruky

Včera jsem volal do GSMobilu, že bych od nich chtěl prehrát upgrade na WM6 co je na ofiko stránkách HTC, a pokud ho nemají, tak že jim ho donesu na CD. Bylo mi sděleno, že to nepřehrají a abych to ani sám nedělal, jinak ztratím záruku a případná oprava se provádí na mě náklady výměnou základní desky. Po mem dotazu, že jsou to stránky výrobce pro evropský trh, čili i ta romka stažená po přihlášení měho imeie je pro EU, mi bylo sděleno, že pro EU možná ano, ale pro Českou republiku, bez písemněho vyjádření vyrobce k daněmu regionu nikoli. Tak pánove tomu já říkám zvůle a šlendrián, potřeboval bych kontakt na zástupce HTC u nás v republice, kvůli oficiální stížnosti na výhradní servis firmy HTC v čechách.
Tomáš Kubec (749)|16.8.2007 19:21
Zástup HTC v ČR

Tato společnost zastupuje v ČR HTC, je tam i kontakt.
http://www.glocal.cz/index.php
mainboard_ce4you (97)|30.8.2007 15:05
Bezproblémová reklamace s dopisem

Tak zatim luxus, HTC TyTN s ofic rom HTC WM6

Vady Displej, klavesnice obě .... všechno vyměněné

Oprava bez problemu do 10 dnu i z cestou .... ale dostali jizlivej dopis s PDAčkem ...
matejcz (69)|19.9.2007 07:54
Odstrašující zkušenost!

Tak mám opět velmi zajímavou zkušenost z GS mobile s reklamací TyTNa.
U TyTNa mi přestala fungovat qwerty klávesnice,tak jsem to dal do SS,tak jsme sepsali reklamační protokol.Za 12 dní se mi ozvali z SS,že už to mají opravené.Dokonce mi to vzali i v rámci záruky a nevadila jim oficiální WM6.Vyměnili desku klávesnice a prý všechny testy dopadly v pořádku.Ani ne za 20 minut jsem byl v SS znovu s reklamací reklamace a dalšími vadami,které způsobili při reklamaci.Nejen že qwerty neseděla správně (propadlá tlačítka OK a Tab),tak jak má,ale navíc nešla vyvolat žádná nabídka funkcí a nešlo spustit kalendář,kontakty apod...
V GSMobile jsou opravdu profesionálové na nejvyšší úrovni.
matejcz (69)|19.9.2007 16:08
Výstupní testy OK - k smíchu

Ano,přesně tak,navíc si všimněte poslední položky na obrázku "Žádné další závady nebyly shledány"

To opravdu nemá obdob.
SexedUp (33)|20.9.2007 23:22
Dobrá zkušenost

Jsem další, kdo má s GSMobile výbornou zkušenost a to bez ironie. TyTN po týdnu opravený, vyměněná základní deska bez jakéhokoliv zpochybňování nebo keců. Po přečtení příspěvků jsem měl obavy, neb tam samozřejmě byly WM6, telefon byl otlučený - zjevně spadnul atd. Ale naprosto nebyl problém.

Jinak zřejmě je Officiální verze už i novější, než 1.18, protože mám od nich 2.11.255.1 s radio rom 1.38.00.10
Jameson_ce4you (51)|14.10.2007 22:38
Servis na Slovensku

Ak to budes "servisovat" v MobilASK, tak si priprav celkom riadny balik... bliziaci sa cene noveho zariadenia... Display v servise povazuju za jednu z najdrahsich komponent... mozno nakoniec ten display z eBayu vyjde predsalen vyhodnejsie napriek straty zaruky - nechcem strasit, ale kedysi som sa informoval o vymene displayu pre Nokiu 9500 a rozhodne by sa to nevyplacalo...

Inak, co tu pisu rozny ludia o problemoch so servisom v CR, tu na Slovensku je to uplne rovnake ak nie este horsie. Ja som reklamoval TyTN POL ROKA(!). Mal klasicku vadu SPV M3100 - "tukanie" v pravom hornom rohu. Najhorsie bolo, ze sa to prejavilo az po zahriati. Telefon mi neustale vracali ako "zavada sa neprejavila". Najhorsie je, ze MobilASK je len zberna, hoci sa tvaria ako autorizovany servis. V skutocnosti HTCcka posielaju do madarska a servisuju ich tam. Takze:

1) Zobral som SPVcko, nefunkcne a neovladatelne, tukajuce v hornom rohu
2) Servisak v MobilASK napisal do protokolu "zavada sa prejavila pri prijme"
3) Madari napisali "zavada sa neprejavila"
4) ...vzhladom k bodu 3) bol vysledok "neuznana reklamacia", bez ohladu na bod 2)

Po pol roku som uplne zufaly situaciu vyriesil tak, ze sa mi podarilo zohnat SUKROMNE cislo na osobu v Orange, ktora sa mi vyjadrila k staznosti na servis (ano, aj to som skusal) a dohodol si s nou rande s tym, ze jej poziciam telefon na pouzivanie na mesiac a nech sama vidi, co sa deje... Po dvoch tyzdnoch pouzivania (tyzden vsak bola na dovolenke) sa jej konecne "zavada prejavila" a veci nabrali konecne rozumny spad a o par dni som mal nove SPVcko... Podotykam, ze IBA vdaka Orange, keby to bolo na MobilASK, tak ho tam reklamujem doteraz a stale nemam funkcne zariadene.... Takze skusenost vyslovene silne negativna - ak viete o inom servise, tak sa tymto suflikantom na sto kilometrov vyhnite!
Bongoman (69)|15.10.2007 19:06
Zákazník, náš pán... nepříjemné chování

Tak sem byl dneska reklamovat MDA Vario přímo GSMobile v Letňanech. Loupe se mi lak na boku telefonu, vypadává stylus a bohužel dost často telefon zamrz a nešel ani restartovat a tak sem musel natvrdo vyndat baterku. Mám to v rámci záruky (cca po roce). Tak sem pak napíšu svuj zážitek se servisem. Zatim moc dobrej pocit nemám. Při reklamaci byl servisák, kterej si přebíral mobil docela neochotnech moc se netvářil a byl dost otrávenej. Tak to snad bylo naposled co sem ho takhle vidě, teda doufám, že takhle otrávenej nebudu pak já :sarcastic:
camilo (33)|20.10.2007 14:37
Reklamace SK - negativní zkušenost

no ja som dal do MobilASK reklamovat 4.9.2007 QTEK S200 s tym ze nefunguje zadne repro - neslo ozvucenie, zvonenie...opraveny bol az 12.10.2007 - suciastka vymenena, testy urobene, prehrany soft... SD kartu som pozical kamosovi s navi iGO2006 takze som nemal moznost pri preberani odskusat SD slot...na moje velke prekvapenie ked som vecer mal uz kartu od kamosa spat tak vobec nesla zasunut do SD slotu...neskor isla ale velmi tazko, niekde na jednej strane dralo kartu, mometalne je to v poriadku, dalsiu vec co som zistil je praskanie vo vymenenom prepraciku zadnom pri ozvuceni napr pri kliku na ponuku Start sa po zvuku ozve prasknutie, nemali ste niekto podobny problem? je mi divne ze v takomto stave sa mi vratil telefon zo servisu...do servisu isiel qtek bez tychto vad, resp ked bolo repro funkcne nikdy nebolo pocut praskanie...

rovnaky problem - nefunkcne zadne repro postretol aj mij starsi mda compact, tam bola vymena urobena do 30dni, a problemy dalsie ziadne...

:evil:
Miloš Strouhal (3997)|20.10.2007 14:45
Odstoupení od smlouvy

Mel jsi odstoupit od smlouvy a zadat nove zarizeni nebo vraceni penez z duvodu nedodrzeni zakonnych podminek. Ted kdyz jsi to prevzal uz musis jen znovu reklamovat provedenou opravu. Na vymenene dily je zaruka 2 roky a na provedenou praci tusim 3 nebo 6 mesicu. Tato zaruka plati jak u oprav v ramci reklamace, tak v ramci placenych oprav, takze jim to vrat at to daji dohromady.
Bongoman (69)|23.10.2007 13:05
Velmi kladné hodnocení

Tak jak sem slíbil, zasílám své zkušenosti se servisem GSMobile (o pár řádek výš - strana 10). SMS o dokončení opravy mi přišla přesně po týdnu ode dne kdy jsem do Letňan Vario donesl. Velice povzbuzující zprávou je, že všechny vady byly bez náhrady uznány do záruky.

Loupající se boční lak - byl vyměněn celý boční nový kryt (materiál mi příde však navlas stejný, tak doufám, že se odlupování nebude do budoucna opakovat).

Vypadávání stylusu bylo zábráněno výměnou mechanismu, který stylus drží.

Byl mi i nahrán nový firmware.

Navíc mi byla vyčištěna celá klávesnice a celé tělo telefonu od prachu.

Prři předání telefonu jsem nezaznamenal žádné problémy. S reklamací sem plně spokojený, jak s dobou jednoho týdne, tak i s provedenými opravami. Jedinou otázkou je, jestli se vady znovu neprojeví. Reklamaci a servis proto hodnotím velice kladně.;)
Saman_ce4you (1451)|23.10.2007 13:47
Kocourkov na druhou!

Ja tam reklamoval na jejich pobocce V Jame na Compactu casto se rozkalibrovavajici sedisplej.
Jejich reseni: Prehrani SW (puvodne tam byl posledni, tak nevim co si slibovali), kalibrace LDC, vystupni testy OK. Kdyz jsem jim rikal ze to je kravina, tak argumetovali tim ze technik vi jak co ma opravovat. Kdyz jsem teda chtel mluvit s technikem tak ze prej to neni mozny. Cu....
No co, kdyz to takhle udelaj jeste jednou, tak potreti uz to bude na vraceni prachu ;)

MRH EDIT: Pozor na jednu věc, pokud není reklamace uznána (s tím, že vyjádření servisu je, že je vše ok), tak to není bráno jako chyba a nevztahuje se na to výměna / vrácení peněz po 3. (4.) reklmaci!
kocur22 (1)|19.11.2007 15:28
Odstoupení od smlouvy

Taky se připojím. Marně řešíte možnost vrácení peněz po 3. reklamaci. Já jsem to zkoušel a neklaplo to. Vlastním Artemise asi 9 měsíců a z toho je 5 měsíců na reklamacích. Kousal se mi systém. Třikrát jsem ho reklamoval s tím že při té třetí reklamaci jsem chtěl vrátit peníze. Ti "Yntelygenty" z GSM mi ho poslali zpět že na žádost zákazníka provedena pouze diagnostika. To mě celkem dost vytočilo tak jsem ho hned poslal (po čtvrté) na reklamaci (opět jsem žádal vrácení peněz) s ostřejším dopisem. To už mi vyměnili základní desku a (bohužel) i kryt - výsledek - neměl jsem ani šanci vyzkoušet funkčnost, klávesnice nefunguje, mezi displejem a krytem je cca 1mm škvíra a reset také vůbec nejde. Měl jsem ho doma půl dne a odesílal jsem ho zpět. Bylo to v pátek tak jsem zvědavej co mi odpoví.
Takže ikdyž jsem žádal o odstoupení od smlouvy, tak na to neberou zřetel a dělají so chtějí. Mám se s nima soudit?
eoiren (5)|7.12.2007 11:56
Blesková oprava a spokojenost

Ahoj, tak jsem byl nucen dat si Kaiser do opravy ke GSMobile a po přečtení příspěvků mi nedá než napsat: do druhého dne (dával jsem ho tam ve dvě odpoledne, v devět ráno jsem měl již smsku) jsem měl přístroj zpátky a, jak se zdá, zatím funguje bez problémů. Takže moje zkušenost byla dobrá.
Saman_ce4you (1451)|7.12.2007 17:01
Rychlost opravy

To zas oni jsou rychly, zalezi na typu opravy a mnozstvi prace. Me jednou telefon spadl a nenabehnul. A to jsem tam mel nelegani WM6. Dalsi den rano jsem to hodil do GSMobile V Jame a za 3h mi prisla SMS, ze to je opravene. Opravenka znela: Posunuty LCD flexo kabel, update SW, vystupni testy OK. Telefon pak slapal v pohode. Proste parada :D
Martin Ráž Hoch (1832)|8.12.2007 12:37
Odstoupení od smlouvy - objasnění!!!

Když jsem teď promazával a trochu upravoval tuto diskuzi, tak jsem narazil na spoustu špatných pochopení, které by mohly být pro čtenáře dost matoucí. Zkusím to tedy napsat tak jak to chápu já a jak to chodí. Nechci říkat, že to vím nejlépe, spíš jen vysvětlit (rozhodně nejsem právník, ani servisák).
Odstoupení od smouvy se tu velmi často řeší. Padají zde proklamace typu: "Ještě jednou mi to kluci vrátí neopravený (nebo tak podobně)", tak chci vrátit prachy, protože mi to vrací už po třetí... atp."

Aby bylo možné dle zákona odstoupit od smlouvy, musí být k uznání tohoto kroku být:

a) Zařízení úspěšně (!) reklamováno na 3 stejné závady
b) a nebo na 4 různé nesouvisející závady,
c) nebo je možnost reklamovat skrytou vadu (viz níže)

Podmínkou je ale "ÚSPĚŠNĚ REKLAMOVÁNO", tzn. že pokud servis řekne, že se závada neprojevila, tak tím říkají, že zákazník reklamoval neoprávněně a nemůže tak uplaťnovat tuto reklamaci do oněch 3 (4) potřebných pro vrácení peněz. Takhle by to mělo zhruba být, pokud jsem někde udělal faktickou chybu, opravte mne prosím;)

Skryté vady do 6 měsíců od koupě[QUOTE="uiqjirka"]Nenapsal jsi vse,jeste je tam jedna moznost.U noveho zarizeni je napr PDA do 6 mesicu tzv. ve veci prevzeti.Vyskytne-li se vada do 6 mesicu mas narok na vymenu zarizeni nebo vraceni penez,nemusis cekat na tri stejne zavady pokud je to do pul roku od koupe.Bylo to v minulem roce v mobilitach vytistene i s paragrafem.[/QUOTE]Uznání / neuznání - detail[QUOTE="Saman"]Co se tyce uznani/neuznani zavady a opravy:
Informace pochazi primo od pracovnika servisu
Pokud je na vystupnim deokumentu napsano, ze servis provedl to a to a vystupni testy jsou OK, tak to znamena ze servis zavadu akcteptoval. Kdyby zavadu/reklamaci neuznal, tak to bude vyslovne receno. To byl skoro muj pripad, akorat napotreti uz provedli vymenu LCD a vse je jiz OK.[/QUOTE]
htcjirka (1875)|12.12.2007 19:02
Odstoupení od smlouvy - právní definice

Tady je plné znění zákona jak jsem slíbil.Dvakrát jsem s tím uspel u oficialnich dealeru.

DEFINICE VADY

§616, odst.1

Prodávající odpovídá kupujícímu za to,že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou,zejména že je bez vad

odst.2

Shodou s kupní smlouvou se rozumí,že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované prodávajícím,výrobcem nebo jeho zástupcem popisované,nebo na základě jejich reklamy očekávané,popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé atd.

odst.3

REKLAMACE VADY VĚCI

V případě,že věc při převzetí(doba převzetí trvá 6 měsíců) kupujícím není ve shodě s kupní smlovou,má kupující právo na to,aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího bud´ výměnou věci nebo její opravou(o tomto rozhoduje kupující,nikoliv prodávající).
Není-li to možné,muže kupující požadovat přiměřenou slevu z cenu nebo od smlouvy odstoupit.To neplatí pokud kupující před převzetím věci o rozporus kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

odst.4

LHŮTA PRO POSUZOVÁNÍ ZBOŽÍ JAKO VĚCI S VADOU V DOBĚ PŘEVZETÍ VĚCI

Rozpor s kupní smlouvou,který se objeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci,se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí,pokud to neodporuje povaze věci nebo se neprokáže opak.Po dobu prvních šesti měsíců záruční doby se přenáší důkazní břemeno v reklamačním řízení na prodávajícího.
null (0)|13.12.2007 14:34
Takze, kdyz se mi pristroj potreti poroucha se stejnou vadou, tak to musim dat do opravy a servis zavadu opet uzna. A az si jako pujdu pro pristroj tak jim reknu ze chci vratit penize/odstoupit od smlouvy. Jestli jsem to spravne pochopil.

Martin Ráž Hoch (1832)|13.12.2007 22:37
Ne-e, musíš to říct před opravou, jak chceš, aby to bylo vyřešeno!
jovan.tlaskal (10)|16.12.2007 13:35
Pozitivní zkušenost skoro až moooc pozitivní


Tak jsem tu se svou zkušeností.Vlastním Mda Touch, koupený u T-mobile. Po 3 měsících provozu mi umřel v ruce.Sice asi i mým přičiněním (upgrade jiné verze WM6), ale prostě umřel.
Po přečtení Vašich zkušeností se servisem, jsem ke konci této diskuze začal mýt studený pot na čele a tak trochu se mi i třásly ruce- jak asi tak dopadne má reklamace.Reklamoval jsem přímo u T-mobile a že to bude do 14 dní vyřešeno.
Cca po 8 dnech jsem se podíval podle IMEI na stránky gs mobile, jak je na tom moje reklamace.A ejhle jeden den přijato a dva dny na to reklamace vyřízena, zasláno zpět na pobočku.
Nervozně jsem zašel k prodejci, jestli to tam už není a prý ne.Dnes mi přišla SMS VAše reklamace byla vyřízena a zboží je k odběru.Bežel jsem jak o závod co asi tak bude.
Pán byl velmi ochcotný a říká, tak tady to je, jen kopuknu na reklmační protokol.A já copak že mi umřel a on, máte to opravené v záruce vymněnily Vám celou základní desku, co Vám zůlstalo tak jen kryt a stylus.Dooost se mi ulevylo a koukám ono v MDA nejen nová deska, ale fakt vše a teď pozor i včetně dvojnásobné paměti operační paměti.

TAK TEĎ PĚJU ODU NA GS MOBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomáš Kubec (749)|16.12.2007 18:10
[CODE]TAK TEĎ PĚJU ODU NA GS MOBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/CODE]
To ani nemusíš, raději pěj odu na T-Mobile :D Už jsem tu o tom jednou psal, že operátoři mají v servisu naprosto jinou pozici.
Littleboy_ce4you (3)|4.2.2008 09:18
[QUOTE="sim"]Špatná zkušenost se servisem

Pridam svou zkusenost...sve zarizeni QTEK 9000 jsem mel v podstate mesic asi pryc na zarucnim servisu...kdy jsem ho do prahy vezl osobne a jel si dvakrat vyzvednout...hned vysvetlim...

Vec pro kterou jsem to dal do servisu bylo ze prestal hrat zvuk tedy jak v externich tak internim repracku a nefungoval ani mikrofon tedy nemozne uskutecnit hovor, vypadavajici stylus a padajici system pri baterii ve 40%.

Poprve jsem si pro nej jel s tim ze vse je opraveno a vystupni testy OK...nejsem prazsky tak jsem samozrejme hned prezkoumal a protoze jsem jim dal zarizeni s baterii 45%:) tak samozrejme ihned system padnul (moc netestovali), zvuk nevyresili vubec a stylus vymenou spodniho krytu...tedy hned jsem jim ho tam dal zpet

Podruhe uz je vse oki byla udajne vadna zdirka pro sluchatka cemuz verim nejspis se pri vyjmuti sluchatek nespojila zpet a zustala zamrzla nekde mezi...jedine co me zarazilo bylo to v jake podobe mi dali do ruky tu co vyndali:) Silne roztavena po pajedle...nechtel bych videt to zarizeni uvnitr...nahrali novy software 1.30.77 WWE s nejakou verzi SUNNYSOFT CZ....tedy jsem rad ze zarizeni mam zpet snad nebudete prozivat podobne seky[/QUOTE]

Ja byl nekolikrat v te Jame a tam proste dela banda debilu (omlouvam se ale t o se neda jinak rict) a bastliru...S minulym HTC jsem tam byl nekolikrat. Po cca druhe navsteve a vymene zakladni desky jsem si po par dnech vsimnul ze mi pod sklickem fotaku zapomneli vyndat kryci folii, takze se s tim nedalo fotit ;-) A nejaka omluva kdyz jsem tam prisel s dotazem co to jako ma byt? - dama na me akorat cumela jak tele na novy vrata a skoro beze slov mi to behem chvilky "opravili" a to byl jen jeden z mnoha problemu s touto pobockou.

Jinak pobocka v Letnanech je zcela opacna dle mych zkusenosti - slusny, rychly a bezproblemovy servis.

Takze je to v lidech, neni to firmou ale velka skoda ze ta jejich pobocka v Jame jim dela tak spatne jmeno a povest :-(
buksa.jan (20)|13.2.2008 22:36
[QUOTE="uiqjirka"]

Shodou s kupní smlouvou se rozumí,že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované prodávajícím,výrobcem nebo jeho zástupcem popisované,nebo na základě jejich reklamy očekávané,popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé atd.
[/QUOTE]

Tak nevim jestli sem tuhle vetu dobre pochopil ale pokud se ukaze ze u kaisera neni ta cipova sada kompletni tak to je v podstate na reklamace protoze v technicke dokumentaci je uvedena
Chipsets/Processor: Qualcomm® MSM7200, 400 MHz ale ne kompletni
výrobce cipu uvadi to z ceho se ta sada sklada a tim padem pokud neni kompletni je kupujici v podstate podveden...je to sice jen asi zcestna domenka ale tohle me po precteni toho prizpevku napadlo.