Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 71

Téma: Servis pro zařízení HTC (starý)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Autorizovaný servis pro zařízení HTC

Protože se dotazy na servis HTC stále dokola opakují, dávám kontakt na viditelné místo. Tak tedy aby v tom bylo jasno všem: jediný autorizovaný a vlastně i jediný servis pro zařízení HTC je GSMobile Service.

GSMobile Service, s.r.o.

Veselská 699
    Praha 9 - Letňany
    Česká Republika
    199 00

tel: +420242440222
    fax: +420242440299

E-mail: servis@gsmobile.com

web: GSMobile Service

EDIT 18.5.2008
    :!: Pozor změna:!: více info zde

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Alternativa ke GS Mobile
    Citace Původně odesláno od rewer
    Tak to jsi mi moc nepomohl ,psal jsem ne GSMobil , opravdu neni nic jiného?
    NE

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ceny pro nezáruční opravy?
    Citace Původně odesláno od tipper
    Byl ste tam nekdo?? jaky sou ceny pro nezarucni opravy, jsou hodne prestreleny?
    Když se podíváš na jejich web, tak je tam ceník.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Pobočka v centru Prahy

Já bych to ještě doplnil o to, že pobočka GSMobile je v ulici V Jámě na Praze 1. Kdyby to někdo měl do Letňan daleko. Nicméně podotýkám, že ani "V Jámě" nejsou servisáci bůvíjak vstřícní. Vždy se vytasí se sdělením, že "toho mají moc", čímž člověku řeknou v podstatě to, že si tak trochu bude muset počkat. A opravdu to tak je. Chodil jsem tam už se SE.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Špatné zkušenosti s opravou

Mohu bohužel potvrdit, že tento servis je děs a hrůza a nejsou to opraváři, ale měniči a nejlepší jejich "číslo" je že ti doporučí ať si koupíš nový telefon že ti ho prodají se slevou. Takovou zkušenost jsem s nima udělal se Sony Ericsson Z600 kde mě neuznali záruční opravu, napsali že telefon je nefunkční a nutili nový. A doma po zapnutí funguje dodnes. A S MDA nám odmítli opravy na faktury - (velká státní organizace a VIP partner T-Mobile) Jsou opravdu šílení :

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Dobrá zkušenost

Tak to já mám docela dobrou zkušenost. Vyměnili mi zadní kryt (vypadával mi stylus), dali novou baterku, nový USB konektor... a vše v záruce.
    Sice jsem tam musel nadvakrát (poprvé to vyřešili přehráním FW , což si asi mysleli, že "zabere")

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Oprava rozkalibrovávajícího se displaye
    Citace Původně odesláno od akak
    ja jsem tam byl osobne a nejak na me nezapusobilimoc se jim do toho zarizeni nechtelo vrtat .....mam problem s neustale se rozkalibrovavacim displejem
    Me v zaruce uplne stejne stale dokola se rozkalibrujici se display vymenili a jeste mi prehrali fw. A nic jsem neplatil. Od te doby jsem rozkalibrujici se display na zadnem Compactu, vcetne nynejsiho nezazil a neslysel o nikom dalsim stejne postizenem. Musi to byt tedy obcasny smejd z vyroby.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Servis na Slovensku

Ak niekomu pomôže je tu ešte jeden kontakt na servis. Však je to len zberné miesto pre zaslanie do Maďarska. Majú i pobočku v Bratislave.

Mobil ASK Czech Republic, s.r.o.
    V Mezihoří 1082/2, CZ - 180 00 Praha 8 - Libeň
    tel: +420 266 310 350
    fax: +420 266 310 352
    e-mail: servis.praha@mobilask.cz
    www.mobilask.cz

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Špatná zkušenost se servisem

Pridam svou zkusenost...sve zarizeni QTEK 9000 jsem mel v podstate mesic asi pryc na zarucnim servisu...kdy jsem ho do prahy vezl osobne a jel si dvakrat vyzvednout...hned vysvetlim...

Vec pro kterou jsem to dal do servisu bylo ze prestal hrat zvuk tedy jak v externich tak internim repracku a nefungoval ani mikrofon tedy nemozne uskutecnit hovor, vypadavajici stylus a padajici system pri baterii ve 40%.

Poprve jsem si pro nej jel s tim ze vse je opraveno a vystupni testy OK...nejsem prazsky tak jsem samozrejme hned prezkoumal a protoze jsem jim dal zarizeni s baterii 45% tak samozrejme ihned system padnul (moc netestovali), zvuk nevyresili vubec a stylus vymenou spodniho krytu...tedy hned jsem jim ho tam dal zpet

Podruhe uz je vse oki byla udajne vadna zdirka pro sluchatka cemuz verim nejspis se pri vyjmuti sluchatek nespojila zpet a zustala zamrzla nekde mezi...jedine co me zarazilo bylo to v jake podobe mi dali do ruky tu co vyndali Silne roztavena po pajedle...nechtel bych videt to zarizeni uvnitr...nahrali novy software 1.30.77 WWE s nejakou verzi SUNNYSOFT CZ....tedy jsem rad ze zarizeni mam zpet snad nebudete prozivat podobne seky

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Velmi rychlá a profesionální oprava

Moje zkušenost s GSMobile Service, s.r.o., Praha, je maximálně pozitivní. Přístroj jsem dodal s flashnutou, tedy neoriginální ROMkou, kvůli přerušenému datovému přenosu už se nedalo pův. nastavení vrátit zpátky. Kdyby záruku neuznali, tak jsem ani neceknul - bez řečí uznali, na internetu je možnost sledovat průběh opravy a za týden jsem měl v mašince novou základní desku.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Negativní zkušenost s GS Mobile

To je spis nahoda ci nepozornost technika pri diagnostice zavady zarizeni, rozhodne to neni pravidlem. Nam GSMobile vsechna zarizeni s neoriginalni ROM zasilaji zpet neopravena. Minuly tyden jsem byl nucen jet do GSMobilu reklamovat reklamaci Qteku 9000 a malem jsem si znicil hlasivky nez jsem se dockal korektniho pristupu ze strany servisu a uznani jejich chyby. Mesic zpatky jsem resil obdobny problem, opet se to bez nekolika telefonatu a osobni invence na pobocce v Letnanech neobeslo.. :no: V poslednich mesicich to vypada, jako by se GSMobile vsadil s Getronicsem o to, kdo nam bude delat pri reklamacich vetsi pakarnu. Zasilaji nam zpet zarizeni neopravena, ackoliv uvadeji v reklamacnim protokolu ze opravena jsou, neuznavaji nam napoprve reklamace v pripadech kde je opravnenost reklamace zcela zrejma, pisi nesmysly na reklamacni protokoly, ztraceji nam stylusy a kryty baterii.. V podstate jim shodne vracime zhruba kazdou druhou reklamaci jako spatne vyresenou a chybnou. V obou servisech nas znaji uz vice nez dobre, jelikoz jakmile neco zpackaji, jezdim jim to vysvetlovat a znovu predavat do opravy radeji uz osobne a pokud mozno "durazne".

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Dobrá zkušenost

Příjmacího technika jsem upozornil na "nově instalované programy" a byl jsem při tom velmi zkroušený (zcela oprávněně). Nechci to tady dál rozvádět, abych to nepolepil případným dalším kolegům se záručními opravami, úplatek jsem nikdy nikomu nedal, stejně tak v tomto případě.
    Jenom když se na GSMobile tady sype nespokojenost, tak chci uvést svoji pozitivní zkušenost. Třeba takhle spokojení už budou všichni další.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Další negativní zkušenost

Kéž by.. Dnes nám dorazila zase další špatně vyřešená reklamace. Zákazníkovi v Qteku 9000 odešla baterie a při poklesu pod 61% kapacity baterie zařízení umře a už se nezapne, pomůže jen nabíječka. GSMobile nám zařízení poslal zpět s vyjádřením že přehrál firmaware a že výstupní testy jsou OK. Zařízení mi leží na stole a je mrtvé, právě se vyplo když klesla kapacita baterie na 61%.. :? Takže zase kvuli neschopnosti techniku z GSMobilu budu plýtvat čas, benzín a nervy. Škoda mluvit.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Spokojenost

Neco podobneho mi moje Vario delalo taky. Na poprve prehrali firmware, provedli testy a ze je vse OK . No a hned ten vecer mi to udelalo znovu . Sel jsem tam druhy den, omluvili se, vymenili baterku, USB konektor a jako bonus i celej zadni kryt kvuli vypadavajicimu stylu (a to jak ctu neni reklamovatelna zavada) . Takze celkem spokojenost.
    Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Vypadavajici stylus je reklamovatelna zavada, dokonce pokud se problem opakuje, znam i pripady dobropisovani zarizeni..

Nováček
    Registrace
    May 2006

Negativní...

Jako posledni dobou je to s GSMobilem horsi a horsi, minulej mesic jsem 3x reklamoval opravu,fakt hruza, a kazda 3 reklamace co jde knim ,tak se vrati spatne opravena

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Servis pro zařízení Mio
    Od Zdenek Malinsky v sekci Mio
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-02-2009, 19:15
  2. Servis pro zařízení Samsung - změny
    Od Zdenek Malinsky v sekci Samsung
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 14:18
  3. E-TEN servis - kam poslat zařízení?
    Od Carbourator v sekci Zbývající zařízení E-TEN