Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 71

Téma: Servis pro zařízení HTC (starý)

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ztráta záruky s jinou ROM!

Tak já jsem si dnes vyzvedl mého Qteka 8310 z reklamace u O2, jsem nemile překvapen.

Na mého Qteka jsem nainstaloval ROMku od i-mate, normálně jsem na ní běžel asi půl roku. Před 14 dny mi odešel konektor, takže jsem nemohl nabíjet a synchro jsem mohl dělat jedině přes BT.

GSMobil mi napsali toto:

V MT nahrána neschválená verze SW - I-MATE
    Ztráta záruky, oprava je možná výměnou základní desky(prý případně 7k, to beru jako dost blbej vtip)
    Zákazník nesouhlasí s opravou, vráceno zpět bez opravy.

Oni uznali, že mechanická závada tam je a přesto odmítli kvůli jiné ROMce opravu. Informoval jsem se u soudního znalce, že takto postupovat nemohou, že mechanickou závadu musí opravit a že u zařízení stále běží záruka, protože dle času používání došlo k odbornému přehrání SW, který je schválen jak samotným partnerem firmy HTC, tak i Microsoft.

Dle toho se mám zachovat tak, že mám vyžadovat reklamaci a výměnu základní desky, jinak mám vše podat k soudu. Pokud nepomůže ani moje zařvání, tak to udělám, přeci jenom 12k nejsou malý peníze a 7k za opravu jim nedám, za to mám už lepší mobil.

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Velmi dobrý přístup...

Zdravim.
    Moc casto to nedelam, ale rad bych se podelil o naprosto neuveritelny zazitek s GSMobilem.

Pani byla prijemna, moje MDAc (utrhly repracek telefonu + poskrabany kryt) prijala do opravy behem chvile. Omlouvala se mi ze maji plno a ze je mozne, ze se oprava zdrzi, ale uz druhy den mi prisla SMSka ze oprava je hotova.

Slo nejenom o vyreseni problemu s uthlym reprackem diky kteremu vypadaval zvuk pri telefonovani (nakonec to bylo horsi nez jsem si myslel a museli vymenit plosnak pod reprackem), ale chtel jsem i kompletni prektytovani telefonu (uz byl znacne "pouzity").

Podle toho co jsem si tu cetl se musim priznat ze jsem se opravdu bal jak to dopadne. Vysledek? Oprava byla hotova DRIVE nez bylo slibeno, cena byla MENSI nez bylo avizovano a pristup byl naprosto korektni. Jsem opravdu nadseny.

---
    No a mala perlicka na zaver... Neni to samozrejme chyba te slecny (pouze cetla text) ale kdyz mi predavala opraveny telefon, pri sumarizaci oprav najednou povida "jo, a taky byla vymenena DESKA KLAVESNICE" Neudrzel jsem se a zacal jsem si jizlive smat na cele kolo a potom jsem jen se smichem poznamenal ze muj telefon NEMA ZADNOU KLAVESNICI .. Slecna se zacervenala, sla se zeptat a nakonec z toho vylezl ten tistak pod reprackem (dostal jsem ho zpet spolu se starymi kryty).

Kazdopadne jsem se jeste k tomu vsemu pozitivnimu jeste i dobre zasmal
    ---

To ja jen tak, aby tu nebyly jen negativni ohlasy na GSMobile.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Kocourkov

No já s GSmobile mám zkušenost přesně takovou, jakou jsem předpokládal po přečtení několika diskuzí.
    Byl jsem u nich na první reklamaci s tím, že se mi blokuje radio u HTC TyTNu. Upozornil jsem je na to, že to není verzí Rom, neboť to dělalo již s originální a tak jsem tento problém nejdříve řešil jednoduší cestou a to novou ROM.
    Do třech dnů byl opraven (výměna antény), no byla to pěkná kravina. Mám autorizovaný servis panasonicu a tak vím na sto procent, že to byla závada GSM modulu na základní desce. No nic, donesl jsem jim to po týdnu znovu s přesvědčením, že jim jiná ROM nevadí (pořád tam byla stejná rom jako u první reklamace). Opět asi za tři dny mi přišla SMS s tím, že na závadu přišli, ale opravu si musím hradit sám z důvodu neoriginální rom.
    Hmm tak oprava za 11 litrů.
    No prostě jsou to šmudlové, uznají jen to, co opravit umí a tam kde musí vyměnit celý vnitřek tak tam od toho dávají ruce pryč.
    Prostě koupit si HTC a přehrát rom, znamená dobrovolně se vzdát záruky u GSmobile.
    Když by někdo měl zájem zbyl mi aktivní držák do auta pro HTC TyTN od broditu
    -brodit-drzak-12-24-v-cl-htc-9600-tytn.html?&Search=tytn]zde je link na ten držák do auta

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Další negativní zkušenost

I já přihodím svou bohužel zatím pouze negativní zkušenost s GS Mobile.

Před časem jsem byl donucen reklamovat HTC TyTN na tyto závady - (opis rekl. protokolu):

Rozkalibrovává se LCD, obcas po rozsviceni LCD sviti puze bile,prestavaji reagovat klavesy pod LCD a jog dial,osupuje se od krytu klavesnice R,obcas vypadává kontakt systémového konektoru...

No a odpověď:

LCD - závada nezjištěna
    Klávesnice - výměna QWERTY klávesnice, výstup testy OK.Přehrání SWm konrola PCB OK.

Říkal jsem si, že o třeba zmákli bez výměny displaye a tak (která je podle zkušeností uživatelů v případě popisovaného problému většinou nezbytností)... v práci přístroj zapnu, soft reset, nastavím chvilku jedu a...

- Klávesy přestávají reagovat po chvíli používání
    - Display se rozkalibrovává a občas se mi nezapíná, nebo jen duchy a tak.
    - Servis tam navíc slavně flashnul znova základní ROM (tu samou se kterou jsem to tam přinesl) s tím, že je to všechno vyřešené softwarově.

SHRNUTO:
    Takže po 14 dnech snažení odvedl servis práci s prominutím na hovno, opravil nejméně prioritní závadu, mařil můj čas a trochu mne zklamal. Uvidíme jestli v druhém kole budu mít konečně funkční stroj.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Negativní

Bohužel, i když oprava ještě běží, i já musím připojit svou - zatím - negativní zkušenost s GSmobile. Koupil jsem Artemise u Vodafonu, asi pět dní fungoval jak má. Navigace super ! Pak jsem doma doinstalovával nějaký soft ( legálně, žádně cracky nebo warez :-) ), mašinka mě požádala o soft reset, udělal jsem ho a ... už nenaběhl , jen uvodní Vodafone obrazovka. Tak první reklamace u Vodníků. Za pár dní byl zpátky s tím, že vyměnili základní desku. No jo, ale někdo tam zalomil vrchol stylusu, ten plastový, takže stylus zůstal viset uvnitř mašiny. Původně jsem nad tím mávnul rukou, ža si to vyndám sám, jenže nešlo to vyndat, oběhl jsem nějaké servisy v Hypernově ( kde sídlí pobočka Vodafonu ) a ne a ne to vyndat. Řekli, že by museli mašinu rozebrat a to by porušili záruku. I tak jsem telefon hned na místě reklamoval znova. Ani jsem ho nezapnul, protože jsem nedostal ven ten zalomený stylus. Prkotina, ale byl jsem zase bez mašiny a navíc tohle musel udělat někdo v servisu nebo na pobočce Vodafonu. Trochu mě to naštvalo. Pořád bez mašiny. No a když se zase vrátila mašina zpět, tak jí zapnu a ejhle, nejde dotyková obrazovka. Jenže používám zámek SIM, takže by to bylo jen hezký těžítko. Přitom na výstupním protokolu je napsáno, že mašina je OK, tedy plně funkční.... Nevím kde soudruzi z NDR udělali chybu. Možná tahle chyba už byla při první opravě, jenže to nemám jak ověřit, když nešel ten stylus vyndat. Nejsem si vědom, že bych já něco udělal špatně, ale zato mám pocit, že výstupní kontrola v servisu ano... a to mě mrzí

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Negativní

Po opakovaných problémech s kalibrací jsem donesl Tytna do GS i já. V pondělí 9.7..Zdůraznil jsem jim, že mám SN 628 a že tam je známá HW závada v pravém rohu displeje atd. Ten den "opraveno" - přehráním SW. Nová ROM. Fajn. Vše jsem nainstalovat znova. Bylo to rychlejší, to jo. Problém s kalibrací zůstává. Navíc se přes Active Sync připojím jen na PC doma, u ostatních PC včetně x kolegů v práci to již nejde. A nechodí MMS - zkoušeno dvě hodiny s techniky O2 /dělám tam/. Závěr - nepodporovaná ROM která MMS prostě neumí.....Dnes jsem jim to vezl zpět. Jak to dopadne vím bůh, ale dost se toho děsím. Co udělat nějako podpisovou akci na HTC? Petice apod. Neujme se toho třeba AH mobile? Možná by jen stačilo prefabrikovat nějaký text který by si každý mírně upravil dle svých zkušeností......

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Po druhé reklamaci konečně úspěch

Tak dnes jsem v servise dopadl lépe, po druhé reklamaci kalibrace displeje mi dali komplet nový displej i s celým krytem okolo, čili celá horní odsouvací část. A vypadá to že kalibrace už bude O.K. Dali tam i novou oficiální ROM a ta má mouchy - popisuji je v threadu o nových ROM.Ale aspoň tak.

Edit 13.7.: mouchy postupně řeším, takže nakonec O.K. Škoda, že to nešlo hned......

Nováček
    Registrace
    May 2007

Negativní zkušenost

Já mám první zkušenost spíše dobrou. Posílal jsem přes dealera O2 TyTNa s radiem 1.48 a WM6 ofic HTC (pro Asii).
    Psal jsem do servisu předem a dotazoval se na dobu opravy, bylo mi sděleno, že cca týden. Ten týden jim to tam pak bohužel leželo, to jsem jim volal každej den a oni to nemohli ani jaksi najít, než zjistili, že je to furt zabalený někde v krabici a nemají to proto v systému... :sarcastic:
    No pak to přijmuli do opravy, druhej den opravili a poslali zpět. Výměna základní desky (teda údajně), za chvilku si pro to jedu do prodejny, tak jsem zvědavej!
    Reklamovaná vada - výpadky spojení při menším než 100% signálu.

edit: Tak beru zpět, jsem pěkně nasranej! Výměna desky potěšila, prehistorická ROM, Radio, IPL a SPL už tolik ne, ale když jsem doma zjistil, že nefunguje HW klávesnice (asi zapomněli připojit kablík), tak jsem myslel, že vyletím z kůže:!:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Znechucení servisem

Já jsem původně svoji zkušenost zde nechtěl rozmazávat, ale po přečtení příspěvku od jarousaka prostě musím, máme totiž něco společného.

Vlastní vinou jsem si rozbil dotykovku na svém Artemisu. Po mailovém dotazu mi rovněž byla sdělena přibližná doba opravy 7 dní. Jel jsem na týden na dovolenou, tak jsem ho poslal s tím, že se vrátím, a budu ho mít za chvíli doma.

Přijel jsem, na jejich webu jsem zadal svůj IMEI, ale zakázka nenalezena. Tak jsem napsal mail a bylo mi sděleno, že žádná zakázka s mým číslem balíku nenalezena, a mám zkusit poštu, zda byl balík doručen. Volal jsem tedy půl dne asi dohromady na 15 tel. čísel a všude mi potvrdili, že balík byl doručen. Tohle info jsem sdělil do mailu a bylo mi řečeno, že ve firmě nikdy balík s mým číslem neměli a že maj potvrzeno z pošty, že takový balík nikdy ani nebyl podán.

Když jsem psal, že mám potvrzen opak, bylo mi sděleno, že mám poslat kopii potvrzení, že byl balík převzat, potom se jistě balík dohledá. Volal jsem tedy znovu a dostal jsem faxem kopii potvrzení, zaslal na mail a čekal. Po 24 hodinách jsem psal, jestli se něco změnilo, a bylo mi znovu řečeno, že mám zaslat kopii potvrzení, že balík dorazil. To mě už zvedlo ze židle, jelikož jsem potvrzení zaslal a navíc do té doby ochotný pracovník, který trpělivě odpovídal na mé dotazy mi znovu odpověděl, že jim mám poslat přílohu, kde je potvrzení, z čehož usuzuji, že se ani neobtěžoval zvednout ze židle a balík dohledat i když jsem tvrdil, že mám mnohokrát potvrzeno doručení a kopii jsem poslal den předtím!!!

Po již méně méně asertivním mailu a znovu zaslání potvrzení se balík náhle nalezl do 20 minut.....(ona podobnost s jarousakem)Budiž, den trvalo, než technik udělal cenovou nabídku(zaslána mi byla znovu až op urgenci, jelikož podívat se do ceníku a sdělit cenu opravy dle mne netrvá 24 hodin). Po mém odsouhlasení se na webu v podstatě ihned objevilo opravuje se. S tím jsem se konečně spokojil, jelikož byl přístroj údajně přímo na stole technika a netušil jsem, že výměna displeje může trvat dalších 48 hodin.

Po znovu urgenci po dvou dnech mě bylo sděleno, že přístroj je ve stádiu výstupní kontrola OK a čeká jen na administrativní vyřízení a bude expedován. Opět jsem byl spokojen, jenomže opět jsem po 48 hodinách (2 pracovní dny) zaslal dotaz, jakže dlouho trvá v GS mobilu administrativní vyřízení opravy. Bylo mi sděleno, že zakázek je hodně, proto se to protáhlo. Tohle vysvětlení za normální situace plně chápu, jenže po tom všem, co se dělo s mou zakázkou mi to bohužel připadá jako hodně velká výmluva. Pozitivem budiž, že jsem očekával vyšší cenu, než jsem nakonec zaplatil, tedy s tímto jsem spokojen, nicméně nikdo nereagoval na mé připomínky ohledně způsobu jejich jednání, o případné kompenzaci za mnou provolané hovory, kdy já jsem musel složitě dokazovat, že balík opravdu dorazil, místo aby oni projevili jakoukoliv alespoň snahu o vyřešení konkrétní situace pro zákazníka.

Osobně doufám, že se mi Artemis nepokazí, protože tahle zkušenost mě solidně znechutila, navíc pracuji ve firmě, kde je zákazník na prvním místě, tedy pokud je to fakticky možné a je možné vyhovět, a proto jsem takhle vytočený.... jednoduše je vidět, že tohle je firma, která o zákazníka bojovat prostě nemusí, obživa jistá, smutné je, že není ke které konkurenci přejít, aby si to pánové uvědomili....

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Nezáruční výměna displaye - neautorizovaný servis nejlepší

Rozsekal jsem si displej na Variu. ani jeden ze zde citovanych dvou autorizovanych servisu nebyl schopen vcas a za rozumny peniz pomoci, jeden z nich nebylo ani mozno kontaktovat. MobilAsk. T-Mobile by pomohl, ale za dva mesice a radove za sest litru!
    Obratil jsem se na MobilPohotovost, www.mp.cz. Oprava byla za tyden a cena? Ani se neptejte, ale pokud odstrelite displej, nezbankrotujete. Doporucuji.

Nováček
    Registrace
    May 2007

OFICIÁLNÍ STÍŽNOST PRO HTC EUROPE

Dneska ráno jsem se rozhodnul, že v pondělí pošlu oficiální stížnost na HTC Europe, kde popíšu přístup GSmobile jakožto jediného servisu HTC v ČR k řešení reklamací. Budu žádát sjednání nápravy v jejich chování k zákazníkům HTC, případně odejmutí servisní licence a přidělení jinému servisu, kde se k zákazníkům chovají jinak.
    Nečekám, že něco zlomím, ale věřím tomu, že když v krátkém časovém sledu dostane HTC Europe více stížností na tento servis, začne to s nima řešit.
    Vyzívám proto tímto všechny nespokojené majitele HTC se servisem GSmobile, aby se připojili a poslali během týdne stížnost na HTC Europe.
    Díky!

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Vznik českého zastoupení HTC

podle
    http://www.europe.htc.com/z/pdf/press/070807_PR_HTC_enters_CZE_FINAL.pdf

vstupuje HTC na cesky trh a nabidne lepsi podporu, ze by si uz precetli ty dopisy? :-)) Takze se blysklo na lepsi casy asi :-)) Je to par dnu venku, nevim, jestli to uz tady padlo?

Tisková
    zpráva
    HTC vstupuje na český trh Největší světový výrobce smartphonů a PDA na platformě Windows Mobile nabídne českým zákazníkům kvalitní podporu a přístup ke všem svým produktům Praha — 7. srpna 2007 — HTC (TAIEX: 2498; “HTC”), vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, dnes oznámil zahájení prodeje telefonu HTC Touch s revolučním dotykovým ovládáním, a oficiálně tak vstoupil na český trh. Cílem HTC je vybudovat v České republice efektivní prodejní síť a nabízet svá mobilní zařízení co nejširší skupině zákazníků, kteří telefon používají pro práci stejně jako pro zábavu. Společnost HTC má za sebou desetiletou historii vývoje a výroby mnoha oblíbených smartphonů a PDA. Až do loňského roku nabízela produkty převážně pod značkami svých partnerů. Čeští zákazníci tak znají zařízení HTC např. díky PDA prodávaným prostřednictvím největších mobilních operátorů. Od letošního roku nabízí HTC svá zařízení také pod vlastní značkou. HTC v České republice zastupuje společnost TCCM, specializovaný „master“ distributor, a slovenský Brightpoint. Servisní podporu zajišťuje smluvní partner, společnost GSMobil. „Mobilní trh v České republice patří mezi ty nejvyspělejší v regionu a čeští uživatelé mají vysoké nároky na kvalitu, design i funkční vybavení telefonů,” uvedl Florian Seiche, Vice President HTC Europe Co. Ltd. „Naší vlajkovou lodí na českém trhu je HTC Touch, unikátní chytrý telefon, který uživatele okouzlí svými funkcemi, elegancí a hlavně snadným dotykovým ovládáním.” „HTC Touch rozšiřuje možnosti operačního systému Windows Mobile 6 o snazší přístup ke všem důležitým funkcím a informacím z internetu, emailu nebo kalendáře. Intuitivní ovládání ocení každý uživatel tohoto elegantního smartphonu,” uvedl Vassili le Moigne, manažer divize mobilních zařízení společnosti Microsoft pro Českou republiku a oblast střední a východní Evropy. Dostupnost HTC nabízí své produkty s plnohodnotnou českou lokalizací v rozsáhlé síti nezávislých prodejců i prostřednictvím značkových prodejen mobilních operátorů. O HTC
    Od svého založení v roce 1997 společnost High Tech Computer (HTC) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní smartphony a PDA zařízení s podporou telefonních funkcí. Své produkty HTC dodává pod značkami mobilních operátorů či obchodních partnerů a od roku 2006 také pod svou vlastní značkou
    2 / 2
    Tisková
    zpráva
    HTC. HTC patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.
    Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz. # # # Názvy společnosti a produktů zmíněných v této tiskové zprávě mohou být ochrannými známkami svých vlastníků. Kontakt pro média: Andrea Kobrtková, Account Manager CoLin s.r.o., Freyova 12, 190 00 Praha 9 htc@colin.cz, t.: +420 283 890 139, m.: +420 736 620 875null

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Upgrade a ztráta záruky

Včera jsem volal do GSMobilu, že bych od nich chtěl prehrát upgrade na WM6 co je na ofiko stránkách HTC, a pokud ho nemají, tak že jim ho donesu na CD. Bylo mi sděleno, že to nepřehrají a abych to ani sám nedělal, jinak ztratím záruku a případná oprava se provádí na mě náklady výměnou základní desky. Po mem dotazu, že jsou to stránky výrobce pro evropský trh, čili i ta romka stažená po přihlášení měho imeie je pro EU, mi bylo sděleno, že pro EU možná ano, ale pro Českou republiku, bez písemněho vyjádření vyrobce k daněmu regionu nikoli. Tak pánove tomu já říkám zvůle a šlendrián, potřeboval bych kontakt na zástupce HTC u nás v republice, kvůli oficiální stížnosti na výhradní servis firmy HTC v čechách.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Zástup HTC v ČR

Tato společnost zastupuje v ČR HTC, je tam i kontakt.
    http://www.glocal.cz/index.php

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Bezproblémová reklamace s dopisem

Tak zatim luxus, HTC TyTN s ofic rom HTC WM6

Vady Displej, klavesnice obě .... všechno vyměněné

Oprava bez problemu do 10 dnu i z cestou .... ale dostali jizlivej dopis s PDAčkem ...

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Servis pro zařízení Mio
    Od Zdenek Malinsky v sekci Mio
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-02-2009, 18:15
  2. Servis pro zařízení Samsung - změny
    Od Zdenek Malinsky v sekci Samsung
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 13:18
  3. E-TEN servis - kam poslat zařízení?
    Od Carbourator v sekci Zbývající zařízení E-TEN