Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IPAQ 3630 - zrcadlově převrácený obraz

perspective_ce4you (17)|5.1.2004 17:56
Ahoj,

na ipaqu 3630 mi začala zlobit obrazovka - obraz se zrcadlové převrací. Pomáhá zatlačit v určitých místech na kryt ipaqu, ale jen na chvilku a prakticky se s tím nedá pracovat :( Vím, že je to u 3630 známá závada, na netu nabízejí i opravu (v zahraničí a za pěkný prachy), ale nikde jsem nenašel nic o příčině. Můžete mi někdo poradit co s tím, jak to opravit? Nemám problém vlízt dovnitř a případně sehnat někoho s mikropájkou, ale nevím co přesně je třeba udělat...

Díky moc,

Aleš
Kleid (213)|5.1.2004 18:16
Pricinou byva odlepeny datovy stitek na zadni strane displeje. V zahranici meni cely displej. Vemena stoji udajne neco okolo 5-8 tisic -tzn je lepsi koupit nove zarizeni. Pokud si chcete na vlastni riziko pohrat tak muzete zkusit stitek odlepit a prilepit tak aby dobre prilehal - ale nevidim to moc ruzove. Ale nic jsem nerekl :sarcastic: a k nicemu nikoho nenavadim.
marek35003 (4)|12.1.2004 15:49
Neviem co mysli pan o prispevok vyssie pod datovym stitkom. Ja som mal komplet 3630 rozobratu, menil som displej. Presne toto sa mi stalo. Displej je pripojeny k zakladnej doske plochym kablikom a na doske je konektor. Ten treba otvorit a kablik vybrat a znovu vlozit. Pripadne len s nim trosku skusit pohybat. Ak to robi znova, tak posunut na druhu stranu. Aj ked sa to nezda, ten plochy kablik tam ma nejaku volu a mozno sa o nejaku desatinku milimetra posunie a dolieha ok. Len si treba dat pozor na ten konektor, sklada sa z dvoch casti, aby ta zaklapka nepraskla. Inak sa niet coho bat. Este jedna vec, treba zalohovat data.