Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hard reset, nefunkcne tlacitko power on/off

eshus (33)|23.10.2006 17:07
Zdravim vas,
mam taky problem, spadol mi moj MDA II QTEK 2060 a ulomil sa kusok plastu pri tlacitku power on/off, tlacitko bez problemou fungovalo, no naslednym pouzivanim sa ulomilo od dosky (plosneho spoja) a teraz samozrejme nefunguje, chystam sa na to, ze by som to tam nejakym sposobom priletoval, ale nechce sa mi moc do toho, kedze ho v podstate ani tak nepotrebujem. Jedine na co by som ho potreboval je Hard Reset, no ak sa nemylim, ten by sa mal dat urobit aj vybranim baterky a naslednym vlozenim, nie?
Chystam sa totiz upgrade na WM 2003 SE, ale tam je nutny HR, ale ako ho dosiahnem? Viete mi niekto poradit? Vdaka
atomion (1159)|23.10.2006 17:15
Vyndáním a následným zandáním HR neuděláte (alespoň na mých bývalých 3 zařízeních ne). K Hard Resetu by Vám mohl pomoct psShut XP, ale ten myslím neřeší Váš problém (je to software).
eshus (33)|23.10.2006 17:22
no tak to mi asi nepomoze :(
a tou baterkou sa to teda neda?? :?:
ElSoft (1244)|23.10.2006 19:48
to víš že jde, nech ji venku tak půl hoďky a výsledek se dostaví ;)

jinak stejný problém jsem řešil také, s tím že se mi nestalo nic s plastem jen se strhnul vypínač, tak jsem ho znovu přiletoval a už víc jak rok pěkně drží

Atomiona neber moc vážně, většinou se jedná o jeho 10% spamu, na který si rychle zvykneš ;)
eshus (33)|24.10.2006 08:25
super, diky za radu ;)
a je to vhodne aj po flashovani ROMky? ked to pyta ten reset tak proste vyberem baterku na pol hodky a zasa dam naspat a pojde to?

No ja viem, ze to nie je problem priletovat, akurat nemam mikropajku, to je ten problem :?