Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení MiTAC Mio339

Pavel Koza (4761)|4.1.2004 17:43
Společnost MiTAC nemusí být uživatelům Pocket PC zařízení úplně neznámá, na trhu jsou již delší dobu její modely Mio338 a Mio528. Spolu s příchodem Windows Mobile 2003 byla představena i dvě nová zařízení, každé určené pro zcela jinou cílovou kategorii uživatelů. A o prvním z nich, prodávaným pod názvem Mio339, si dnes povíme trochu víc. Je to zařízení, které potěší především mladší uživatele bažící po maximálním multimediálním vybavení. Přečtěte si celý článek



Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal Pavel Koza.
Pepicek (25)|4.1.2004 18:10
Myslim ze to je pokus udelat multimedialni hybrid, kterej nevysel. Naprosto me tenhle stroj neoslovil. Nemuzu si pomoct. Hlavne jsem asi jeste nepochopil celou tu popularitu integrovanych fotaku v mobilnich pristrojich...prijde mi to naprosto ujety. :dead:
PavelR. (2184)|4.1.2004 19:08
[QUOTE="Underground"]Myslim ze to je pokus udelat multimedialni hybrid, kterej nevysel. Naprosto me tenhle stroj neoslovil. Nemuzu si pomoct. Hlavne jsem asi jeste nepochopil celou tu popularitu integrovanych fotaku v mobilnich pristrojich...prijde mi to naprosto ujety. :dead: [/QUOTE]

... podobny nazor jsem mel do nedavna take. Po nekolika mesicnim pouzivani MDA2, jenz ma rovnez integrovany "fotak", jsem ale z tohoto vyhraneneho postoje trochu slevil. Samozrejme, kdyz jdu fotit beru sebou digital ... Kdyz ale potrebuju udelat nejakou momentku (digital sebou vzdy nemam, MDA2 ano) a nemluve o tom, kdyz ji chci nekam poslat (napr. mailem nebo MMS), tak integrovany fotak v MDA2 nebo necem podobnem prijde docela vhod.

Jinak s Mio 339 nijak nadsen take nejsem. Predevsim displej je horsi nez na ostatnich PDA a dlouho jsem se na nej divat nevydrzel. Jak bylo zmineno v recenzi, pokud by cena byla o polovinu nizsi, dalo by se tomuto PDA lecos odpustit.

PavelR.
hybo (3107)|5.1.2004 08:06
Hmm, v prvni chvilce jsem mel pocit, ze vidim neco jako iPAQ H19xx :-)))

Ad fotak. Jsem taky nazor, ze je to ptakovina, ale asi ne kazdy je tak narocnej a i malickost nekdy potesi. Uvidime, jak se k tomu budu stavet ja, kdyz to budu mit k dispozici, ale jak se znam, moc fotek s tim neudelam, i kdyz jsem schopnej za pul hodky udelat i 150 fotek na digitaku :-) Je to ale hold boom. POkud se ale zlepsi fotaky (jako ze uz se to deje) a budou mit blask, optickej zoom a alespon 2Mpx, pak to jiz bude o jinem.
TomK_ce4you (41)|5.1.2004 14:41
[QUOTE="PavelR."]Samozrejme, kdyz jdu fotit beru sebou digital ... [/QUOTE]
Když jdu fotit, vezmu si s sebou klasickou zrcadlovku :-). Někteří náročnější samozřejmě namítnou, že kvalitní fotka je až od středoformátu. Toť můj názor na "focení" různými vestavěnými bonusy v telefonech a PDA. Ale uznávám, že malý digitální kompakt má své kouzlo třeba na bečkách, či jinných společenských akcích :-).
Kleid (213)|5.1.2004 15:00
Souhlasim s Pavlem, cena je moc vysoka. Pokud se bude nekdo rozhodovat pro PPC s fotakem tak najde urcite lepsi reseni :D
Frankie_ce4you (103)|5.1.2004 15:03
S tím foťákem - beru to jako funkci, která tam prostě je a sem tam ji možná i využiju. Rozhodně ale neberu focení pomocí PDAčka jako optimum