Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPaq 3870 a bluetooth, pochybnosti.

haj (91)|4.4.2002 07:29
Mám nějake pochybnosti o funkčnosti bluetooth v mem iPAQ 3870. Na ploše dole mam sice ikonu bluetooth, při výběru Turn radio ON mi iPAQ po cca 4 sekundách vypíše hlášku "Unable to load Bluetooth stack", modrá ledka mi přitom pořád bliká. Může mi někdo říct co to znamená ? Podle mě volba Turn radio ON znamená, že iPAQ zapne bluetooth a při zadání v mobilu při volbě vyhledat zařízení, se mi oba domluví a potmo budou viditelné.
haj (91)|4.4.2002 07:50
Tak jsem na to přišel sám.
Na internetu jsem našel popis této chyby na http://wwss1pro.compaq.com/support/reference...=MH020208_CW01.xml
a stačilo zvětšit dostupnou paměť a už bluetooth běží.
Paullus_ce4you (400)|7.4.2002 08:04
Chtěl bych se zeptat, zda se Vám podařilo bluetoothově sesynchronizovat H3870 s desktopem pomocí MS Activesync. Já mám totiž kartu CF Anycom Bluetooth 2000, na kterou zatím nejsou ovladače pro XP (respektive jsou. ale chodí jenom jednomu člověku na světě, kterým je kupodivu jejich autor) a na notebooku se mi ještě nepodařilo synchronizaci rozchodit. Všechno se tváří a hlásí, že je v pořádku, ale notebook a Ipaq se prostě nespojí.
hybo (3107)|7.4.2002 12:12
ja to sice neskousel, ale myslim,z e to nikomu nejde. Je to chyba AS. Prej se ale na to pracuje, nekdo mi rikal neco v AS3.6, kteraz by to mela resit. Ale jeste to neni na svete :-(

CEuky