Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK 8310 - problem pri vytaceni

tkaisr_ce4you (4)|22.10.2006 21:13
Po upgrade QTEK 8310 na posledni firmware (stazeny od Petra Sybola) jsem zjistil jednu velmi neprijemnou zalezitost pri vytaceni cisel.

Puvodni FW mi pri zadavani jmena (ktere jsem chtel vytocit) po stisknuti joysticku nabidl seznam cisel dostupnych pro dane jmeno a po dalsim stisku zacal zvolene cislo vytacet.

Novy FW automaticky vola hlavni cislo pri prvnim stisknuti.

Mam u hodne osob vice cisel (vcetne do CZ a do zahranici) a nikdy netusim, co mam nastavene jako hlavni. Sice je mozne vybrat cislo pomoci prepnuti DOLEVA nebo DOPRAVA, ale ja to cislo proste potrebuji pred sebou videt, jinak netusim, kam volam. Kdo si ma taky pamatovat, kde je u koho ktere cislo napsane, ze?

Netusite nekdo, jestli existuje jednoduchy zasah do registru, ktery by mi pomohl? Pokud ne, budu muset ozelet lepsi Comm manager a Online adresar z naseho serveru a vratit zpet puvodni verzi ROM :-((
tkaisr_ce4you (4)|23.10.2006 12:51
Kdyztak aspon pozadam o komentare ostatnich uzivatelu, jestli se takhle chova jen muj QTEK nebo i nekomu jinemu to dela stejne. Pripadne jestli nekdo resil podobny problem a co pro nej funguje nejlepe.

Diky za info.
mcquack_ce4you (40)|23.10.2006 20:46
Je to standartni pokud "vlezete" do kontaktu z homescreenu vyhledavanim. Pokuz vejdete do kontaktu tlacitkem "kontaktu" a vyhledany kontakt potvrdite Joyem, tak si muzete vybrat cislo a vidite ho. :cool:
Je to OK?
tkaisr_ce4you (4)|24.10.2006 12:39
Diky za workaround. Asi se ho budu snazit pouzivat, i kdyz to bude nezvyk. To okamzite vyhledavani bylo naprosto super :)

Ted teda jeste treba zkusit zablokovat vytaceni primo z homescreen - abych byl donucen vzdycky zmacknout to tlacitko na kontakty :D