Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navilock BT-359 - skusenosti

Antonsiu (31)|22.10.2006 20:47
Pekny vecer,

ma niekto skusenosti s BT-359. Kazdy pouziva 338, ale je chem 359 koli USB dobijaniu.
Je taky isty ako 338 len baterku ma mensiu a iny konektor ???
Antonsiu (31)|24.10.2006 14:32
Vie niekto pomoct?

Bechere ja vim, ze se divas :D
UFO-nec (58)|26.10.2006 20:11
Už jsem se ptal tady: https://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/16346
ale asi ji ještě nikdo nemá.
Tady je jedna recenze http://www.cdrinfo.com/Sections/Reviews/Specific.aspx?ArticleId=17478&PageId=0
a to je asi tak všechno co jsem o ni našel, byl to nějaký předprodukční vzorek, ale vcelku ji chválili.
VladaC_ce4you (0)|24.11.2006 15:56
Tak jsem se od včerejška stal šťastným majitelem BT-359. Zatím vše OK, jen pár poznatků z vybalení a ze zprovoznění. Kupoval jsem u firmy Cybex, papírový návod je dost hanebný (mimo jiné v češtině, němčina je všudypřítomná, angličtina méně), více jsem se dozvěděl z návodů na přiloženém CD. GPSka se po nabití fixla na satelity během pár minut (položená na parapetu u okna). Horší bylo propojit PDA přes BlueTooth, připojený návod je na asi starší verzi WM5, protože screenshoty vůbec neodpovídaly, takže metodou pokus omyl se nakonec podařilo obě zařízení spárovat (proti návodu mě modrá kontrolka bliká stále i při navázání spojení - v návodě je, že má pak jen svítit). Kontrolka na satelity se chová dle návodu, bliká když vyhledává, svítí trvale, když je fixklá. Pro kontrolu funkce jsem použil přiložený program GPSInfo, chvíli trvalo, než GPS začala dodávat data přes port 6, ale budiž. Tady jsem zjistil verzi firmware 3.1.1 (takže to co je v BT-338...můj druhý kůň, který jsem zvažoval při koupi). Poté jsem pustil OziExplorer s Automapou ČR, opět trochu laborování, kde se vlastně nastavuje port, ale vše OK a šipka ukázala, kde zrovna jsem:))
Tak to jsou první dojmy, s jinou GPS nemám zkušenost.
Antonsiu (31)|25.11.2006 08:20
No ako je vidno v podpise, uz aj ja vlastnim BT-359. Nikto to tu nemal, takze som si to kupil na blind. Koli USB dobijaniu, aby som mal rovnake s TyTN-om a nemusel vlacit dalsie Ac nabijacky, auto nabijacy...
S tou modrou diodou je to rovnake, stale blika, aj ked spojenie je nadviazane. Aj ja som to kupoval na Cybex :-). Ten drziak na krk sa mi pri prvom pokuse to rozpojit zlomil :-( ale aj tak ho nebudem pouzivat.
CO sa tyka navigace vse OK, asi to bude fakt ta 338-cka len v inom obale. V aute nemusi byt na palubovke, mam ju pod radiom zasunutu a chyti aj tak. Je to tiez moje prve GPS takze porovnat neviem ale zatial spokojnost.
VladaC_ce4you (0)|27.11.2006 09:15
Tak s tím držákem na krk mám úplně stejnou zkušenost, zlomená nožička zapínací spony při prvním pokusu o rozpojení :)) . Naštěstí kvůli tomu jsem GPS nekupoval. O víkendu jsem s GPS najezdil asi 100 km, sedí a kreslí velmi přesně, bez zákmitů. Myslím, že to byl dobrý kup
Alaska (12)|4.12.2006 19:17
Jen poznámka k té modré LED Bluetooth. Bez spojení bliká pomalu, při spojení rychle. Tolik v originál angl. manuálu, jak je to v českém nevím. Mé zkušenosti s překladem manuálů jsou veskrze špatné, proto vždycky raděj sáhnu po originále ;) . A moje BT359 se tak přesně chová. Jinak absolutní spokojenost, pěkná věcička. Mám ještě BTQ880, to je trochu z jiného soudku (RFMD), taky dobrá.....

Ještě mě napadá v souvislosti s tímto modulem - už jste na něm někdo viděl WAAS/EGNOS satelit? Podpora by měla být - přiložené GPSinfo na CD umí tu podporu aktivovat.
xmike_ce4you (183)|23.6.2007 17:37
Zatiaľ mám toto gps len druhý deň, ale prvá skúsenosť. Satelity chytí za pár sekúnd, po vypnutí a následnom zapnutí na druhom konci mesta sa zase fixne za pár sekúnd (presne neviem, fakt to bola chvíľa), čo ma milo prekvapilo. Som myslel, že to bude dlhšie trvať.
bmk (117)|7.7.2007 12:23
Koukám,že všichni kupujete tento modul proto,že má USB nabíjení, ale má taky stejné parametry nabiječka ??? Jen těžko budeš moci nabijet jednou nabiječkou PDA i modul ....
xmike_ce4you (183)|7.7.2007 13:50
nabíjačka do auta má výstup 5V a 1A, toľko isto má aj moja nabíjačka k pda.
bmk (117)|7.7.2007 15:40
[QUOTE="xmike"]nabíjačka do auta má výstup 5V a 1A, toľko isto má aj moja nabíjačka k pda. [/QUOTE]


takže jde nabijet navigaci i PDA jednou nabiječkou ??????
xmike_ce4you (183)|7.7.2007 15:50
Priznam sa, ze som to este neskusal. Ale nakoľko sú parametre rovnaké a pda sa nabíja aj z USB počítača, tak nevidím dôvod aby sa nenabíjalo z auto nabíjačky s usb "dierou", ktorá bola k gps.

Edit: v najblizsich dnoch to skusim overit.
bmk (117)|7.7.2007 17:13
Pravděpodobně je tedy USB zásuvka charakteristická výstupními hodnotami proudu a napětí a vše, co se dělá na USB konektory je na tyto hodnoty stavěno.Jde ted o to, zda je to pravda....To by se ale mněl asi vyjádřit nějaký odborník.Pravděpodobně půjde nabijet nav.modul ze zasuvky 230V, s nabiječkou do auta, ale i třeba z USB portu v PC ...Otázka je ,zda tomu opravdu tak je, a nebo se to dá nabíjet, ale jen do té doby ,než se něco spálí ...
kultus (418)|2.9.2007 11:03
zdar mam zalusk na tuhle GPSku ma nekdo skusenosti s geocachingem pripade navigaci po meste v chuzi??? zajimame jestli je zapnuta staticka navigace a zameruje i pri rychlostech pod 4 km/h...diky

PS: ta tzv. recenze na kterou tu byl link je jen vycet funkci a reklamni keci...
PS2: abych jen nekritizoval tady je naka recenze a srovnani s BT-338...BT-359