Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO po Praze - vyhledávání.

TomasT_ce4you (55)|22.10.2006 16:06
Mel jsem pujcene iGo na cestu po praze.Moc se mi libilo az na dve veci...Po praze se absolutne nevyznam.Pusobilo mi neskutecne problemy najit cil,protoze jsem nevedel zdali je to praha 1,praha 15 nebo praha 6 ...Nevite jak toto nejak eliminovat aby hledal cil po cele praze a nemusel jsem zadavat cast ??? Problem je totiz ten ze ji vetsinou neznam,a jak jsem zjistil,nevedel ani clovek ktery tam bydli,nebo ma iGo chybu a tu ulici pod jinou casti prahy.

Dalsi vec co mne privadela k silenstvi,po spusteni iGo se mi spoustel i sporic obrazovky,nekdy vydrzel treba 100km se nespustit,nekdy se spoustel vytrvale po par minutach.Jelikoz jsem nezjistil kde se sporic vypina trvale (je tam jiz od vyrobce HX4700 ) tak jsem musel neustale klepat na displej.V noci mne to uz hodne vadilo...

Neumel by nekdo poradit jak vyresit tyto moje problemy??Docela by se mi to libilo a je to cenove unosne...Dekuji.
Docent (1234)|22.10.2006 17:21
Pokud neznáš přesně Praha X až XX, tak ji zadávat nemusíš, je tam taky "Praha, Hlavní město Praha, Česká republika".
TomasT_ce4you (55)|22.10.2006 20:03
Dekuji,uplne jsem to prehledl...Dokonce uspesne nekolikrat... Nicmene nepodarilo se mi najit ulici Kardašovská,mohl by to nekdo zkusit v iGo najit ???
PatrikL (383)|22.10.2006 20:09
tá ulica tam naozaj nie je, ale mal by som riešenie - dať sa naviesť na Kryloveckú a odtiaľ je tá ulica dve zákruty :D ;)
TomasT_ce4you (55)|22.10.2006 21:09
Jo,ty ulicky okolo tam jsou,asi mala chybicka.
kkarol (4)|22.10.2006 22:20
[QUOTE="TomasT"]Jo,ty ulicky okolo tam jsou,asi mala chybicka.[/QUOTE] Je tam preklep - Karasovská - Praha 14 má byť správne asi Kardašovská...