Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: FS T830 - tipy, triky a zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od lvvi
    Zdravím...vyznáte se někdo v nastavení GPS...bliká mi zeleně kontrolka, jako že vyhledává...ale stále nic...
    kdepak mám co nastavit..jaký port či com...či rychlost..prosím poradte a jednejte se mnou jako s blbcem ať to pochopím.
    krok po kroku děkuji.
    Mám T830
    Také mám T830 a nenastavoval jsem nic,vše bylo nastaveno od výrobce.Špatně se GPS ozývá v místnostech,někdy se nechytí vůbec.Chce to zkusit venku a tam se najde do 1 minuty.Horší je spárování s TomTomem,ale to mě nastavil odborník.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2008

Mám k tomu IGo navigaci...tedy mám to testovat jen venku...dobře, zkusím to. Děkuji zatím...
    tak jsem to testoval..prošel jsem od Letenského náměstí na Vltavskou a ani píp..žádný satelit to nenašlo...stále hledalo..prosím napište mi někdo jaký máte nastavený com port a rychlost a tak...vy, kterým to funguje...děkuji

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od lvvi
    Mám k tomu IGo navigaci...tedy mám to testovat jen venku...dobře, zkusím to. Děkuji zatím...
    tak jsem to testoval..prošel jsem od Letenského náměstí na Vltavskou a ani píp..žádný satelit to nenašlo...stále hledalo..prosím napište mi někdo jaký máte nastavený com port a rychlost a tak...vy, kterým to funguje...děkuji
    Dej com 6 a rychlost 9600

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17
  3. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  4. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11