Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 47

Téma: Sunnysoft World off-line

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

WorldOffline (WOL) je aplikace určená všem uživatelům kapesních počítačů PocketPC2002 a Windows Mobile 2003 (PocketPC2003), pomocí níž je možné stahovat přímo do kapesního počítače internetové a také intranetové stránky včetně podstránek, obrázků a souborů. Aplikace poskytuje mnoho nastavení umožňujících uživateli maximálně ovlivnit to, kdy a jaká data se do jeho kapesního počítače dostanou. Výhoda této aplikace oproti například AvantGo, která je v této oblasti velice známá a používaná, je skutečnost, že pro práci nevyužívá žádného prostředníka, žádný mezistupeň. Tím je zjednodušena cesta obsahu od poskytovatele k uživateli a je zabezpečeno, že se mezi uživatele a poskytovatele „nevetře“ žádná překážka.

Autor :: Sunnysoft
    Překlad :: kompletně CZ
    Zařízení :: Pocket PC

Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Aktuální verze 2.0

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Kleid
    Aktuální verze 1.7.1
    slo by strucne shrnout hlavni zmeny?

Martin S.

edit:
    btw: kde se da vyzkouset? na http://www.sunnysoft.cz/download.php je jen 1.7 (04.09.2003)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Omlouvam se preklep jde o 1.7,
    verze 1.7.1 je v anglictine

Verze 1.7 je optimalizovana pro WM2003 a jeho PIE.

Ve chvilkach volna se pokusim vytrorit seznam rozdilu v jednotlivych verzich. Budte trpelivi :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Jojo...pouzival jsem WOL nakou dobu, ale nekoupil jsem si ho, protoze mi nebylo jasny, jestli je v cene zahrnuty free upgrade na novejsi verze. Je? Jinak je to dobrej programek. :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Dekujem za pochvalu.

Upgrade v ramci stejne verze je samozdrejme zdarma.

Takze smele do toho

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

V případě, že mám nastavených 7 stránek, zobrazí se mi obrazovka se seznamem ke čtení rozhozeně. Se šesti stránkama je vše OK.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Tento problem byl u starsi verze vyzkousejte 1.7 tam by to melo byt OK.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

11.2.2004 je uvolněna verze 1.8. Historii verzi naleznete na www.sunnysoft.cz.

Majitele starsi verze mohou prejit zdarma na novou. Licencni kody jsou stejne s 1.7.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Mám verzi 1.7. Tak ted jdu skusit 1.8.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Tak jsem tam šoupnul 1.8 a je to OK!:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Pokud narazite na jakykolliv problem dejte vedet. Behem dnesniho dne budou na webu screenshoty a popisky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Ahoj,

Jaká je podpora produktu? Jestliže si koupím verzi 1.8 a Sunnysoft brzo vydá novou verzi 2.0, jaký budu mít upgrade během 6-12 měsíců? Ostatní produkty u jiných sw firem jsou vázány spíše na období, než na číslo verzí (zde 1.x). Může mi někdo sdělit, jak je spokojen s WOL, pokud předtím používal AvantGo? Jde mi hlavně o prezentaci stránek - čeština, tabulky, obrázky, rychlost synchronizace, úspěšnost přenosu (nemám namysli placené kanály).

Díky moc,
    H.
    MDA - PPC 2002

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od Kleid
    Pokud narazite na jakykolliv problem dejte vedet. Behem dnesniho dne budou na webu screenshoty a popisky.
    S novou verzi mam problem: jako jeden z kanalu stahuji textovou verzi mobilmanie (www.mobilmania.cz/text). V minule verzi to nekdy slo, nekdy to spadlo, ale aspon nejaka data se stahla. V nove verzi to stahne treba 8 MB, pak to spadne a neni tam nic. Navic vcera mi pri stahovani tohoto kanalu zacal padat WOL (proste se vypnul bez jakekoliv hlasky). Pouzivam verzi 1.8 na PPC 2002, synchronizuji prez Activesync (mam tam cca 7 dalsich kanalu, ty se synchronizuji bez problemu, zkusil jsem i avatgo verzi mobilmanie, funguje, ale neni to ono )

Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Seff
    Ahoj,

Jaká je podpora produktu? Jestliže si koupím verzi 1.8 a Sunnysoft brzo vydá novou verzi 2.0, jaký budu mít upgrade během 6-12 měsíců? Ostatní produkty u jiných sw firem jsou vázány spíše na období, než na číslo verzí (zde 1.x). Může mi někdo sdělit, jak je spokojen s WOL, pokud předtím používal AvantGo? Jde mi hlavně o prezentaci stránek - čeština, tabulky, obrázky, rychlost synchronizace, úspěšnost přenosu (nemám namysli placené kanály).
    Díky moc,
    H.
    MDA - PPC 2002
    Upgradovaci politika obecne:
    Pokud se jedna o drobna vylepseni ci odstranovani chyb je upgrade vzdy zdarma, v pripade pridani zasadnich funkci, kterym byl venovan patricny vyvoj je upgrade placeny.

Mate-li chut muzete si aplikaci stahnout z webu: www.sunnysoft.cz/download.php a vyzkouset 30 denni demo (neni funkcne nijak omezeno).

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. World off-line versus pRSSreader
    Od mikn v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-05-2006, 16:56
  2. World off-line
    Od pdq v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2005, 23:21
  3. World off-line mně nejede přes ActiveSync