Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 nebo HP Ipaq rw6815

Asahi (29)|20.10.2006 19:52
Zdravim, odchazi mi mobil a tak jsem se rozhodl, ze ho nahradim nejakym komunikatorem. Po prostudovani moznosti jsem vybral dva kandidaty: Mio A701 a HP Ipaq rw6815, ktery by mel byt v nejblizsich dnech uvedeny na trh. Oba maji temer stejne specifikace, Mio ma rychlejsi procesor, slabsi baterii, takze asi i mensi vydrz. Cenove jsou na tom taky hodne podobne, rozdil asi 1K. Nevim do jake miry bych vyuzil gps, ale zaroven ani nevim, zda vyuziji wifi. Do zarizeni bych si nahral obyc mapu, urcite by stacila, krom spravy kontaktu, ukolu atp. bych ho pouzival spis pro zabavu a kraceni dlouhe chvile ve vlaku, takze filmy, jazykova vyuka, hry.. Premyslim uz nekolik dni a porad nevim, ktere zarizeni si vybrat, byl bych rad, kdyby mi nekdo napsal co by si vybral a proc, treba mi unika neco, co vy jako dlouhodobi uzivatele vite, pripadne je to pro vas samozrejmost.

Specifikace ipaqu:
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/uk/en/sm/WF06a/21675-21679-21679-21679-297609-12815440.html

Specifikace mia:
http://www.mio-tech.be/products/images/Detailed_Specs/A701.pdf
paraganlukas (10)|25.11.2006 11:24
Zdravim.
Tak nevim, jak ti pomohu,zatim nejsem uživatelem, ale budu se snažit předat co vim. Práve se totiž taky rozhoduji,co si koupím.
je pár věcí, co mají tyto přístroje odlišné.pokusim se to sepsat, aby se to dalo pochopit.
ipaq: má edge,WiFi
miniSD(jsou levnějsí než microSD),

MIO:
gps 20kan.sirf starIII,
nemá edge,WiFi,
micro SD

displeje stejý, design je u obou myslim pěkný, Mio má lepší procesor, ale porad oba lepší neř 200.
Ja beru ipaq.
sic nemá gps, ale nechá se koupit externí do 2000kc, to by tak odpovídalo rozdílu pořizovacích cen
má edge a WiFi na spojení
jinak nevim, stále hledám co najdu nového
fijosh (8)|25.11.2006 13:02
[QUOTE="paraganlukas"]MIO:
gps 20kan.sirf starIII,
nemá edge,WiFi,
micro SD[/QUOTE]Mio A701 nema microSD, ale klasicky SD/IO, tzn slot pro SD nebo MMC

jinak mam naprosto stejne dilema, jestli ipaq rw6815 nebo mio a701.. :) chtelo by to nejakou poraznou recenzi rw6815
paraganlukas (10)|26.11.2006 14:24
jéé vidiš, sem se nějak upsal.sorry.
U mě zatim vede ipaq,GPS nepotřebuji, případě koupím, a aspoň má edge a WiFi.Možná i lepší servis, jako myslim zozšířenější a příslušenství.
fijosh (8)|26.11.2006 20:31
ja bych to taky videl na rw6815.. sice bych musel dokoupit nejakou miniSD, kdezto v miu bych moh pouzit 1GB MMC, co ted mam, ale jinak je mio cenove o 3k vys, gps nepotrebuju, to spis vyuziju wifinu..

ale stejne bych nepohrdl nejakou poradnou recenzi, zatim sem narazil jen na kratky bleskovky a prvni dojmy na mobilmania.sk , tak doufam ze se nejaka do vanoc vylihne :)