Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uvolnění paměti u MDA?

Luke_ce4you (37)|2.1.2004 01:39
Nevím, jestli se to už tady neřešilo, ale v MDA ve složce Windows a pravděpodobně i v paměti mi sedí 7 souborů s názvem:
MsgQueueDataFileMicrosoft... - další pokračování je různé. Celkem zabírají 12 MB. Dá se jich nějak zbavit?
Složky My Documents, Temp a TempInternetFiles mám prázdný, v Program Files sedí jen ta Anny Way MMS (MMS to stejně nepřijme) - 2 MB a pár malejch programů, který musí být v RAM, vše ostatní je na kartě.
Volných mám pak kolem 13 MB, dá se nějak uvolnit RAM ?
Rom: 3.14.02, Radio: T310
Dík
PavelR. (2184)|2.1.2004 07:16
[QUOTE="Luke"]v MDA ve složce Windows a pravděpodobně i v paměti mi sedí 7 souborů s názvem:
MsgQueueDataFileMicrosoft... - další pokračování je různé. Celkem zabírají 12 MB. Dá se jich nějak zbavit?[/QUOTE]

... tyto soubory jsou uloženy v ROM a v RAM tedy nezabírají žádné místo. Odstranit je tedy nelze ...

PavelR.
mrmobil (35)|4.1.2004 12:11
any way mms se ale odstranit dá, musel jsem vždy několikrát restartovat a znovu dát odstranit, nežse to pustilo..další rada, stahni si novou českou lokalizaci od kolegy z moravia, ta již v sobě MMS nemá
PavelR. (2184)|4.1.2004 14:12
[QUOTE="mrmobil"]...další rada, stahni si novou českou lokalizaci od kolegy z moravia, ta již v sobě MMS nemá[/QUOTE]

... ano to je pravda. Stahovat muzete zde.

PavelR.