Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Odemknuti Varia s ipl a spl 2.21

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Preji hezky den. V poslednich dnech se u nove vytvarenych ROM ucastniky z tohoto fora objevil problem se zamknutymi Varii. Pokud je Vario zamcene,neprovede se upgrade na vyssi verzi OS a GSM.
    K tomuto bych se tedy znalych chtel zeptat,jak provest odemceni Varia,pripadne jake s odemykanim maji zkusenosti.Probehlo vzdy vse snadno,nebo se daji ocekavat nejake komplikace?
    Dekuji za odpovedi vas zkusenejsich.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Hledej CID unlock, uz to tady bylo x-krat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

No to jsem si říkal taky. Pak jsem pohledal, stáhl lokiwiz02b a ono to na 2.21/2.21 nefunguje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

V tech forech je taky receny ze verze >1 nelze pomoci tech toolu odemknout..
    Jedine downgrade na 1.xx pomuze..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

ale pri downgradu na 1.x si dejte pozor aby ste pak neflashovali nejakou custom ROM bez ipl/spl.. az to odemknete a tak si tam zas hodte oficilani 2x a pak teprve muzete flashovat custom...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Delal jsem downgrade, ale IPL se nepřepsalo. Jinak všecko ano. Takže stejně nic.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Dával jsem tam CUSTOM__RUU_Wizard_1050412_WWE_101_11210_WWE.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Prestoze si Samana vazim pro jeho vedomosti a neco uzitecneho softu co spachal, musim at nerad konstatovat, ze sve nadrazene nicnerikajici placani do diskuzi by si mohl odpustit a byt budto konkretnejsi a nebo mlcet.
    Rada: Hledej CID unlock, uz to tady bylo x-krat... je k nicemu, protoze co jsem hledal, v zadne diskuzi se konkretne o odemknuti 2.21/2.21 primo nemluvi. Sem tam se objevi magie a carovani s downgradem ROM, ve stylu tak jsem zkusil X ROM a ono se to povedlo, nebo nepovedlo. Pak jsem odemkl, neodemkl, flashnu vyssi oficialni ROM a bylo, nebo nebylo. Proste nic, co by 100% tento problem popsalo a dalo by se prohlasit za fungujici konecne reseni.
    Doufam, ze se nejakeho konecneho reseni po case v teto diskuzi dobereme.
    Dekuji tedy vsem ochotnym, co s odemknutim 2.21/2.21 maji prakticke zkusenosti, za podnetne rady nam zacinajicim, kteri bychom si sva Varia radi odemknuli.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

já prostě unlocknul tak, že jsem nahrál tuto ROM a pak tu orig CZ a je to!! ale bacha. Tu, co jsem na ní dal link nemůžete házet na G4 stroje !!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

No tak přesně tu jsem tam dával a nepřepsalo se SPL (předtím jsem se sekl, zkoušel jsem to znovu).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

a OS se přepsal ? a co IPL (píšeš jenom o SPL)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jak píšu, předtím jsem se spletl. Tou starou romkou se přepsalo všechno kromě SPL, to zůstalo 2.21. IPL, GSM, OS se přepsal.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

to fenikso:

pre unlock zdá sa nie je podstatné IPL/SPL, ale verzia OS.
    Tá by nemala byť OS 2.xx.xx.xx , ale OS: 1.xx.xx.xx

vtedy by malo byť možné spraviť unlock (bez chyby), po ňom skús inštalovať novú ROM

ja som mal pôvodne neviem čo
    potom som začiatkom roku upgradoval cez oficiálny QTEK rom na
    IPL/SPL: 2.17 GSM 2.07.10 OS 2.17.7.2

teraz so upgradoval na Molskis ROM, ale verzie OS ostala pôvodná (kvôli CID locku)
    IPL/SPL: 2.26 GSM 2.25.11 OS 2.17.7.2

oba unlockery (aWizard aj LokiWiz) však hlásili pri pokusoch o odblok chybu zápisu. Tak som urobil downgrade, ako som ho popisoval (a ty čítal) inde.
    Po downgrade som mal verzie:
    IPL/SPL: 2.26 OS 1.6.7

Potom som opäť urobil unlock cez aWizard (v 1.3) - tentokrát úspešne. Na to som hneď inštaloval NeoPlex-ovu ROM. Po nej mám :
    IPL/SPL: 2.26
    GSM 2.47.11
    OS 2.26.10.2

to je celé...
    ad LokiWiz - mám pocit, že CID unlock robia len jeho verzie do 0.2, vyššie už nie.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Bylo by mozne nahrat ten Qtek ROM na TMO MDA Vario ? (jeslti to T MObile jeste nejak neblokuje) ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ľudia !
    ... ak chcete nejakú radu a súčasne aby Vaša konverzácia poslúžila aj iným nepýtajte sa otázkami typu "...išlo by to aj na mojom PDA ?"

Bez konkrétnej otázky nie je možné ani zmysluplne odpovedať. Ak ti má niekto pomôcť je potrebné povedať aký máš phone t.j. výrobcu (T-mobile, QTEK, i-Mate a pod.), verziu software OS (IPL/SPL, GSM, OS) a čo a na čo vlastne potrebuješ.

(verzie zistíš po soft resete v ľavom hornom rohu)

toto neber ako buzeráciu, ale vo fórach nájdeš tony takýchto otázok, bez odpovedí, lebo sa na ne jednoduch odpovedať nedá :-)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Odemknuti skryte storage
    Od st.tom_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-03-2009, 08:43
  2. aplikační odemknutí HTC Diamond
    Od rarez v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-09-2008, 21:57
  3. Odemknutí PDA