Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: chyba gwes.exe a device.exe pri synchronizaci

Nováček
    Registrace
    May 2006

predesilam, ze bych nerad pouzil hardreset, protoze me tento error zatim nicim neomezuje...

Vetsinou, kdyz jsem vlozil N560 do synchronizacni kolebky, vyskocily mi errory gwes a device (ten asi 4x) ... a pres kolebku mi prestalo fungovat pripojeni k internetu, nikoliv k PC jako takovemu. ActiveSync se synchronizoval, ale vyskocila hlaska, ze synchro neprobehla v poradku... Presuny souboru fungovaly, ale aktualizace pocasi, IE apod ne.

Stahnul jsem ActiveSync 4.2 a posleze v registru PC pridal jakysi klic (dle info v google)...

Internet se mi v PDA opet rozbehnul, ale errory vyskakuji porad.
    Zkousel jsem obnoveni ze zalohy, ale bez erroru byla zaloha az 9 dni zpatky, pritom pred tremi dny fungovalo vse OK ...

Jelikoz netusim, co ma gwes a device na starosti, zajimalo by me, zda a co s tim muzu delat, prip. s cim muzu ocekavat dalsi problemy.

Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Nepoužíváš SPB Time?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Time ne ... ale SPB Diary, PocketPlus, Weather a Backup

Nováček
    Registrace
    May 2007

Mám pocit, že ta chyba gwes.exe mi vyskakovala s některým programem od SPB, ale už si nepamatuju s kterým a taky jestli to bylo přesně gwes.exe, taky to dělalo několikrát za sebou.

Podobná témata

1. Vista + WM6 - chyba pri synchronizaci
    Od tanhem v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-10-2007, 22:18
  2. problém s gwes.exe
    Od kleslajiri v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-02-2007, 08:34