Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TyTN, Skype a zvuk do Bluetooth HF?

radekhulan (315)|19.10.2006 22:55
Nejsem schopen přijít na to, jak na TyTN přesměrovat při používání poslední verze Skype zvuk a mikrofon do připojeného Bluetooth HF. Telefon používám zásadně přes BT HF, ale Skype to prostě ignoruje a musím cihlu držet u ucha. Je nějaká cesta?
mainboard_ce4you (97)|20.10.2006 01:59
Gratuluju, další z mnoha co neví jak na to ;)
[QUOTE="Mashe"]pouzivali ste na tom nekdo skype s umts? mysli telefonovani .. sem to testnul a narozdil od klasickeho telefoniho modu to slo jako by na hlasity odposlech .. nejaka zkusenost jak to prepnou aby to bylo jako telefon?
[/QUOTE]

flashman (1366)|20.10.2006 07:04
a co zkusit předtim v ppc zapnout tohle?
radekhulan (315)|20.10.2006 11:04
Hm, podle popisu to dělá redirect veškerého zvuku do BT HF, tedy i zvonění? Jdu to testnout..

Zde je k tomu popis:
http://www.pdaphonehome.com/forums/samsung-i730-i830-i830w/54951-utility-redirect-all-audio-bluetooth-headset.html

Update: tak na TyTN to nefunguje, zvuk stále do reproduktorů, jen když na BT HF stistknu tlačítko, něco v něm pár sekund slyším, ale to jen proto, že mi to přebírá "Hlasové vytáčení". Tam bude asi problém...
flashman (1366)|24.10.2006 18:20
napřed spojíš HF s MDA a pak zapneš ten exe. Mě to na Wizardovy funguje
Mashe (622)|25.10.2006 12:18
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]a co zkusit předtim v ppc zapnout tohle?[/QUOTE]

jak se to pouziva? v PPC to hlasi ze to nemuze neco najit a v PC to hlasi ze to neni aplikace pro nej ...
jasomko (23)|25.10.2006 12:32
[QUOTE="Johnnnnnnnnnny"]napřed spojíš HF s MDA a pak zapneš ten exe. Mě to na Wizardovy funguje[/QUOTE]

Ano na Wizardovy mi to islo bez problemov, ale na TyTN mi to uz nefunguje, takze tam bude problem s kompatibilitou. Co je skoda, lebo som to vyuzival velmi casto na pocuvanie hovoreneho slova :(