Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

h1940+BT+S55+internet

Cube_ce4you (2)|30.12.2003 19:24
Potreboval bych poradit nastaveni ipaqu a s55. Na S55 mi gprs normalne funguje a v ipaqu mam vse nastavene. Kdyz dam ale pripojit, pouze vytaci (*99***1#). Po nejake dobe se objevi hlaska ze modem s timto cisle neexistuje. Kdyz se podivam do seznamu prave volanych cisel na telefonu tak tam je to cislo, coz je divne. Prosim poradte.

Jakub
PavelR. (2184)|30.12.2003 19:37
[QUOTE="Cube"]Potreboval bych poradit nastaveni ipaqu a s55. Na S55 mi gprs normalne funguje a v ipaqu mam vse nastavene. Kdyz dam ale pripojit, pouze vytaci (*99***1#). Po nejake dobe se objevi hlaska ze modem s timto cisle neexistuje. Kdyz se podivam do seznamu prave volanych cisel na telefonu tak tam je to cislo, coz je divne. Prosim poradte.

Jakub[/QUOTE]

... zkuste napsat vice informaci o nastaveni vaseho pripojeni v PDA - tj. operatora, nazev APN, AT string, ktery mate v PDA nastaven atd. S55 (FW 16) sam pouzivam a nikdy jsem nemel sebemensi problem ...

PavelR.
Cube_ce4you (2)|30.12.2003 19:41
oskar, apn - internet, string - +cgdcont=1, "ip", "internet", s55 - fw.16 Nejspis je problem v telefonu. mam vytvoreny profil na wap a pak jsem tak zkousel nastavit i pro internet. nevim jestli je v tom rozdil a jak to tak nastavit.
PavelR. (2184)|30.12.2003 20:41
... zkuste se podivat jeste sem.

PavelR.