Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vytuhnutí smartmaps

Edan (13)|19.10.2006 22:11
Zdravím, nainstaloval jsem si SM Navigator, mapu mi to načte v pohodě, jakmile si začnu mapu prohlížet tak program zatuhne. Je možné, že by to mohlo mít souvislost s nainstalovaným TomTom? používám acer n35.
wisp_ce4you (200)|20.10.2006 09:23
Kamarad mel stejny problem, bohuzel si nevzpominam jak jsem mu ho pomohl vyresit. Rozhodne to nesouviselo s TT.
Mam pocit ze pred prohlizenim mapy bylo treba najit bod, ktery je na zobrazene mape (napr. pomoci rejstriku).
SmartMaps (46)|23.10.2006 11:28
[QUOTE="Edan"]Zdravím, nainstaloval jsem si SM Navigator, mapu mi to načte v pohodě, jakmile si začnu mapu prohlížet tak program zatuhne. Je možné, že by to mohlo mít souvislost s nainstalovaným TomTom? používám acer n35. [/QUOTE]

Dobrý den, používáte nejnovější verzi? V současnosti nemáme podobný problém nikde hlášen, zřejmě se jedná o specifický problém na Vašem zařízení. Máte dostatek volné paměti RAM?
Docent (1234)|23.10.2006 12:54
Mám turistickou mapu Jižní Čechy a ta zas pro změnu padá... Prostě se sama zavře.
SmartMaps (46)|23.10.2006 13:11
[QUOTE="Docent"]Mám turistickou mapu Jižní Čechy a ta zas pro změnu padá... Prostě se sama zavře.[/QUOTE]

Dobrý den, v podstatě platí to samé viz. výše.
Docent (1234)|23.10.2006 14:56
Verze 2.8.8... Co je to "dostatek volné paměti"? Zatím si žádný program nestěžoval, a to ani ty, o kterých bych předpokládal, že budou mít paměťové nároky přinejmenším stejné - Dynavix, Ozi Explorer...
SmartMaps (46)|23.10.2006 15:22
[QUOTE="Docent"]Verze 2.8.8... Co je to "dostatek volné paměti"? Zatím si žádný program nestěžoval, a to ani ty, o kterých bych předpokládal, že budou mít paměťové nároky přinejmenším stejné - Dynavix, Ozi Explorer...[/QUOTE]

Dotaz na dostatek paměti se týká spíše PocketPC 2003/SE než WM 5.0.
S WM 5.0 je SM2 plně kompatibilní, nemáme hlášeny žádné další podobné případy. Máte vysledováno, že by SM2 padaly i s čistým OS na PDA? Pokud víte, v jaké chvíli přesně Vám SM2 padají, možná by stálo za to vyzkoušet je na čistém PDA, aby se vyloučil vliv jiných aplikací, či "opotřebovaných" Windows. Bohužel však nemáme dostatek informací od uživatelů Dell, snad se nejedná o problém s konkrétní modelovou řadou.