Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Knihy z Palma

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Mám dotaz - stáhnul jsem si mnoho zajímavých knih které by měly být z Palmu - jdou číst v Mobipocket Readeru. Ale u některých vyskakuje hláška "File Not Found" případně "File Corrupted" Některé (ale jen pár) se mi povedlo otevřít tak že jsem na ně tuknul v Průzkumníkovi. Ale většina nejde - přestože na Palmu jdou (soubory jsou v pořádku). Požívám iPAQ 2210 s Win. mobile 2003. Existuje nějaký jiný prohlížeč - případně i za peníze... Který bude fungovat. Díky za případně info. Vasek
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Vyzkoušejte MicroBook, diskuzi a odkaz na stažení naleznete tady.
    Zabírá míň místa než Mobipocket a funguje

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2002

PalmReader

µBook

Neni *.pdb jako *.pdb

µ

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Pouzivam program iSilo. Je to sice hlavne delany na Palma, ale maji port i na PPC a je to naprosto uzasna aplikace. Tim ze to hlavne delaji pro palma, tak maji palmove databaze dobre zvladnute a kompatibilita je na 100%. Maji i udelator iSiloX ktery dokaze stranky z webu a nebo texty na masine prevest do pdb souboru. iSilo je sice placena aplikace, ale neni moc draha takze se to da koupit. iSiloX je zdarma. iSilo se da provozovat i jako freeware, ale ma ucite omezeni (ktere me vadi, takze to jisti plna verze).

Jiri Karasek

Podobná témata

1. Knihy pro PDA
    Od Rumcajs_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 26-10-2005, 08:56
  2. E-knihy na PDA
    Od xtra01_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-01-2005, 16:38
  3. odborne e-knihy