Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Knihy z Palma

vasekv_ce4you (36)|30.12.2003 12:20
Mám dotaz - stáhnul jsem si mnoho zajímavých knih které by měly být z Palmu - jdou číst v Mobipocket Readeru. Ale u některých vyskakuje hláška "File Not Found" případně "File Corrupted" Některé (ale jen pár) se mi povedlo otevřít tak že jsem na ně tuknul v Průzkumníkovi. Ale většina nejde - přestože na Palmu jdou (soubory jsou v pořádku). Požívám iPAQ 2210 s Win. mobile 2003. Existuje nějaký jiný prohlížeč - případně i za peníze... Který bude fungovat. Díky za případně info. Vasek
váňa (242)|30.12.2003 14:12
Vyzkoušejte MicroBook, diskuzi a odkaz na stažení naleznete tady.
Zabírá míň místa než Mobipocket a funguje :D
Hombre_ce4you (113)|31.12.2003 06:28
PalmReader

µBook

Neni *.pdb jako *.pdb ;)

µ ;)
jkarasek_ce4you (22)|10.1.2004 16:32
Pouzivam program iSilo. Je to sice hlavne delany na Palma, ale maji port i na PPC a je to naprosto uzasna aplikace. Tim ze to hlavne delaji pro palma, tak maji palmove databaze dobre zvladnute a kompatibilita je na 100%. Maji i udelator iSiloX ktery dokaze stranky z webu a nebo texty na masine prevest do pdb souboru. iSilo je sice placena aplikace, ale neni moc draha takze se to da koupit. iSiloX je zdarma. iSilo se da provozovat i jako freeware, ale ma ucite omezeni (ktere me vadi, takze to jisti plna verze).

Jiri Karasek