Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II

rewer_ce4you (12)|19.10.2006 17:17
MDA II spadnul mi na zem a od ty doby je cernobíly display , ztratila se barva , display reaguje vse funguje ,ale pouze černobíle co to je?dekuji za radu .
Zdenek Malinsky (9781)|19.10.2006 17:30
To je vtip nebo hádanka? :? Nebo na co se ptáš? Tedy pokud se na něco ptáš, protože na konci otázky bývá otazník.
sejra (115)|20.10.2006 16:52
No to ze je cernobily znamena, ze na nem je jenom spektrum sedi, nebo jenom black/white? Podle meho nazoru to nebude chyba displaye, ale nejaka vnitrni chybka... Pokud si zkousel hardreset a nepomohlo, zkus reklamovat, popr. se zeptat v nejakem specializovanem servisu... vic ti neporadim. Nebo jestli se ti nechce nic z toho, rozeber a zkus se kouknout na pripojeni displaye k desce. Kamosovi blikal display (jemne, ale bylo to videt, asi jako kdyz se perifernim videnim koukas na starou telku), otevrel, poradne zajistil a ma to ok. Ale pokud nejsi manualne zrucnej, nedelej to!!! Rozebranim pristroje prichazis o zaruku a pravdepodobne i o servis.
Kato_ce4you (970)|21.10.2006 10:57
No, obavam se, ze zaruku uz u historickeho MDA II asi moc resit nebude...
Kazdopadne celkem zajimavej jev - pak napis, jak jsi dopadl ;)
rewer_ce4you (12)|25.10.2006 14:53
Najednou a navíc z ničeho nic začal být display opět barevný po jednom dni ho to za stejných okolnosti přešlo a zase ukazuje černobíle , v servisu GSMmobil mi řekli , vyměnit display nebo základní desku a to se mi nezdá nutné . Poradte prosím jiný servis v Praze . Děkuji .