Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Certifikáty v pda

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Mám takový dotaz, potřebuju vědět přesné umístění na disku v pda, kde se ukládají cerfikáty. Mám wm 5.0.
    Potřebuju tedy najít umístění certifikátu abych s ním mohl dále pracovat, potřebuju totiž mít možnost poslat soubor z pda na server, a ten server je zabezpečený právě tím že potřebuju ověřit uživatele přes certifikát.
    Díky za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Precti si tohle, jinak v PDA nebyva disk Nicmene muzes dat vyhledat soubory s koncovkou *.crt nebo *.cer treba TotalCommanderem nebo jinym filemanagerem....

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Tak teď jsem zjistil že třída System.Security.Cryptography.X509Certificates.X509 Certificate nepodporuje .CreateFromCertFile, kterou potřebuju pro načtení certifikátu, dá se podpora .CreateFromCertFile nějakým způsobem nainportovat do .net cf 2.0 pod win ce 5.0 ?
    Nebo je ještě nějáka jiná možnost jak načíst do třídy System.Net.HttpWebRequest certifikát, nějakým takovýmto způsobem :

Dim cert As System.Security.Cryptography.X509Certificates.X509 Certificate = System.Security.Cryptography.X509Certificates.X509 Certificate.CreateFromCertFile("C:\cert.cer")

Dim myReq As System.Net.HttpWebRequest = System.Net.HttpWebRequest.Create(uri)
    Dim CredentialCache As System.Net.CredentialCache
    myReq.Credentials = System.Net.CredentialCache.DefaultCredentials

myReq.ClientCertificates.Add(cert)

Díky za odpověď.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Skutečně mi nikdo neporadí jak dostat xml soubor z pda na https server, na serveru i na pda mám certifikát, kterým server ověří při připojení pda k serveru že se jedná právě o toho a to a pustího dál.
    Všechny možnosti jak to provést z pc na pc pod win ce nefungují.
    Chtěl jsem to zkusit přes WebRequest, ale zase jsem zjistil že nedokážu do WebRequestu načíst certifikát který mám umístěný v pda, přes My.Computer.Network.Upload/Download/File to taky nefunguje, přes ftp je to dost náročná záležitost a ještě by se to muselo dělat přes ftp clienta.
    Pak teda neexistuje teda nějaká aplikace nebo program jak bych ty soubory mohl dávkou posílat na server s certifikátem, když teda pominu aplikaci vytvořenou ve visual basic.

Podobná témata

1. certifikaty
    Od jozor v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-02-2012, 07:01
  2. Certifikáty WM6
    Od Skijumper v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-06-2009, 20:10
  3. Certifikaty
    Od Serminator v sekci Palm