Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aktivacia MMS na MIO A701

milosjan (33)|19.10.2006 09:59
Prosím o radu. Chcel som si aktivovať zasielanie MMS správ v T-mobile. Používam Easy kartu. Cez telefon je možné aktivovať len niektoré presne uvedené značky mobilných telefónov (Nokia, Siemens, Alcatel a pod.). Keď som chcel aktiváciu vybaviť priamo v pobočke T- mobilu dostal som odpoveď že mám smolu, že MIO A701 nepodporujú.
Vie mi niekto poradiť ako na to ?
SilverHand (56)|23.10.2006 08:28
[QUOTE="milosjan"]Prosím o radu. Chcel som si aktivovať zasielanie MMS správ v T-mobile. Používam Easy kartu. Cez telefon je možné aktivovať len niektoré presne uvedené značky mobilných telefónov (Nokia, Siemens, Alcatel a pod.). Keď som chcel aktiváciu vybaviť priamo v pobočke T- mobilu dostal som odpoveď že mám smolu, že MIO A701 nepodporujú.
Vie mi niekto poradiť ako na to ?[/QUOTE]

Pokud si projdes prizpevky o MMS v tomhle foru, tak tam najdes perfektni navody na aktivaci. To ze nepodporujou aktivacvi MMS pomoci SMSky na MIOA701 se ani nedivim. Neves hlavu a preecti treba tohle: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17860, a najdi si odpovidajici nastaveni pro T-mobile Eazy Kartu, myslim tim servery, IP adresy, nazvy pristupoveho bodu apod.
K Martin (15)|23.10.2006 09:18
Skuste tam nainstalovat CAB pre T-mobile a popripade ho upravit.
Je na tejto adrese - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11143
milosjan (33)|24.10.2006 10:46
Ďakujem všetkým za pomoc. Už som to vyriešil. Ak bude mať niekto podobný problém tu je postup:

1. PDA konfigurovať podľa postupu, ktorý je uvedený na stránke T-mobile
2. Aktivovať službu MMS pre EASY v stredisku T-mobile
3. Reštartovať MIO

Zdravím Miloslav
lecram_ce4you (1)|23.1.2007 17:48
[QUOTE="milosjan"]Prosím o radu. Chcel som si aktivovať zasielanie MMS správ v T-mobile. Používam Easy kartu. Cez telefon je možné aktivovať len niektoré presne uvedené značky mobilných telefónov (Nokia, Siemens, Alcatel a pod.). Keď som chcel aktiváciu vybaviť priamo v pobočke T- mobilu dostal som odpoveď že mám smolu, že MIO A701 nepodporujú.
Vie mi niekto poradiť ako na to ?[/QUOTE]
Nemohu nastavit MMS u Eurotelu, teda O2. Poradi nekdo?Predem dekuji.....:yes:
Surgical (2364)|25.1.2007 10:35
Hledej. Nastaveni MMS pro ruzne operatory je tady omleto tisickrat.
M66 (116)|25.1.2007 15:06
lecram: jo, je to tu už spousta fungujících postupů a rad. Mě naprosto funguje postup uvedený na stránkách O2. Prostě jsem si našel nějaký QTEK s Windows Mobile a udělal jsem to stejným postupem. Funguje to. Takže stejná rada jako od Surgicala: hledej.