Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna nastavení podsvícení - sama od sebe

Dušan Mrázek (47)|19.10.2006 06:44
zdravím,

zničehonic se mi po zamknutí a odemknutí zařízení změní doba podsvícení na 10sec. Pokud to změním na třeba 3 minuty, tak dokud zařízení nezamknu, tak si nastavení udrží.

Nevíte někdo, čím to je způsobeno - HR se mi dělat nechce a SR nepomáhá.

děkuji
Dušan
yndor (222)|19.10.2006 08:54
Nevim, jestli to souvisi s tvym problemem se zamykanim, ale samonastavovani casu podsviceni na 10 sekund je znamy bug (nejen na N560).
Reseni je jednoduche: napriklad stahnout Backlight Timeout Fix (4,5kB) ze stranky http://www.iaccarino.de/silvio/ppcstuff.htm. Nedela nic jineho, nez ze do registry vrazi spravnou hodnotu timeoutu (danou parametrem).

Postup pro wme-zacatecniky :)) :
1) stahnout neo_backlight_fix.zip a vybalit z nej neo_backlight_fix.exe
2) zkopirovat neo_backlight_fix.exe do PPC (treba do Program Files)
3) zkopirovat neo_backlight_fix.exe do schranky (podrzet na nem chvili stylus - a az se objevi popup menu, vybrat z nej Copy)
4) Dostat se v pruzkumnikovi do slozky Windows\Startup, podrzet tam stylus kdekoli na volnem prostranstvi - a az se objevi popup menu, vybrat z nej Paste shortcut
5) Ve slozce Windows\Startup se objevi nova polozka: neo_backlight_fix. Podrzet na ni stylus a z popup menu vybrat Properties
6) Dole vybrat pravou zalozku (Shortcut). Objevi se pole Target: s obsahem
"\Program Files\neo_backlight_fix.exe" (v uvozovkach). Do tohoto pole - az za uvozovky - dopsat mezeru a cislo (pozadovany cas podsviceni v sekundach). Takze kdyz chces, aby se posviceni po startu nevypinalo napriklad 300 sekund, novy obsah pole bude:
"\Program Files\neo_backlight_fix.exe" 300
7) Klepnout vpravo nahore na Ok - a to je vsechno. Od ted se vzdycky po vypnuti i po softresetu nastavi nova hodnota casu podsviceni.

8) Kdybys to chtel nekdy odinstalovat, staci smazat neo_backlight_fix ze slozky Windows\StartUp
Dušan Mrázek (47)|19.10.2006 12:57
díky za yvčerpávající návod,

mám C550 od června a tohle mi udělalo poprvé.

d