Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace nové ROM - záruka,...

santox (12)|18.10.2006 17:04
Nemam sve pda - Acer n30 2003SE moc dlouho ale co mi vadi je slaby zvuk ze sluchatkoveho vystupu. Rozhodl jsem se preinstalovat ho na 2003 bez SE. Jenze nevim zda tim neprijdu o zaruku. A tak prosim vas zkusenejsi uzivatele pda aby mi poradily jake + a - ma preinstalovani ROM u Aceru n30 a zda neprijdu o zaruku. Diky a doufam ze se najde nekdo kdo poradi.:sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|18.10.2006 18:41
Záruka
Pokud je upgrade vydán oficiálně firmou a byl(je) ke stažení na jejich webu, tak se zárukou problém nebude. Resp. neměl by být, protože u Aceru, jak známo zde s diskuzí, nic není nemožné. :( A pokud nemáš zkušenost, tak bych upgrade raději nedoporučoval, aby sis z toho neudělal těžítko na stůl.

Nevím (a nechce se mi to hledat), zda vůbec tvůj model jde downgradeovat. Také si nejsem jistý, zda si tím pomůžeš - přijdeš třeba o otáčení displeje atd.

Hlasitost sluchátek
Nemusí to být problém PDA, prostě tvá sluchátka mají vyšší impedanci nebo menší citlivost. Vyzkoušej, je-li možnost, víc modelů slůůůchadel.
santox (12)|19.10.2006 18:15
No prave ze upgrade na starsi verzi ROM je mozny precetl jsem si to na diskusi zde na foru a pise ze opravdu hlasitost ovlivnuje ta nova ROM a po prechodu zpet na 2003 bez SE sice prijdu o otoceni displeje ale porad lepsi nez neslysitelny zvuk. Jinak diky za odpoved. Pokud tu zaruku tedy neztratim tak se do toho pustim.

Jeste jedna otazka nevite kde se da tato starsi verze ROM pro Acer n30 stahnout??

Diky
asfi_ce4you (3)|19.10.2006 18:43
santox - ROMku stiahnes na ftp oficialne na acerovich strankach..
Aj ja som nad tim rozmyslal s tou downgrade ROMkou-ale mna by zaujimalo ze ked to flashnem na 17kovu ROMku bez SE ci pojde film otocit v TCPMP na celu obrazovku???
Nevie niekdo nahodou?Kdo ma win bez SE..
PetrSabo (10)|19.10.2006 22:03
Samozřejmě že to ve WM2003 bez se v TCPMP jde ( otočit obraz )
asfi_ce4you (3)|20.10.2006 23:57
PetrSabo-diky,parada,ja to otacanie inde nepouzivam tak to asi flashnem aj ja bo ten zvuk v sluchadlach je fakt o nicom..:no: