Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: FS Loox C550 a folie na displej

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Kupil som si dnes foliu na displej ADAPT Premium Duo pack screenprotectors 3.5
    je taka tvrdsia a matna, podarilo sa mi ju dobre nalepit hned na prvy krat, ale po nalepeni sa zhorsila kvalita obrazu, obraz je taky akoby zrnity s takymi drobnymi cervenymi bodkami. Cim to moze byt? Kupil som nekvalitnu foliu? alebo som nieco zle spravil pri nalepeni, alebo sa to casom podda ta zrnitost?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

červené bodky neviem, ale ja mám matnú od Branda a aj cez ňu je obraz zrnitý. Síce mám už objednané 2ks ultra priehladnej, ale tá matná má výhodu, že sa ti absolútne neleskne a viac vydrží. Mám ju už možno 4-5 mesiacov a ani jeden škrabanec.

Nováček
    Registrace
    May 2006

pouzivam matnou orig. fujitsu-siemens ...jsem nad miru spokojeny. Lepila se dobre, vypada, ze hodne vydrzi a predevsim, jak tady zaznelo se temer neleskne. Jen kdyz se clovek diva velmi zblizka, tak misto pravidelnych pixelu se obraz jakoby trpyti...

Jedine minus vidim ve velikosti ... je cca o 1-2 mm mensi obema smery a vznikla vedle ni skvira - tusim, ze casem se tam muze hromadit bordel ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

fahrus: Skús brando, tá sadne na 0.01mm presne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

u nas na slovensku resp. v Bratislave, nikto Brando nepredava, tu je problem vobec kupit foliu tu adapt som kupil v Ageme, aj to som mal stastie, lebo ich nemali vobec skladom a v ten den ked mi prislo pda, prisla im aj folia na sklad.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Ja som ju mal objednanú priamo z brando shopu z HK. neviem, či si študent, ale ak ano a mal by si účet vo vubéčke, tak k nemu dostaneš aj virtuálnu VISA kartu a vieš s ňou platiť cez net.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xmike
    z brando shopu z HK
    Pro méně chápavé HK není Hradec Králové, ale King-Kong eeeee Hong Kong.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od xentaur
    Kupil som si dnes foliu na displej ADAPT Premium Duo pack screenprotectors 3.5
    je taka tvrdsia a matna, podarilo sa mi ju dobre nalepit hned na prvy krat, ale po nalepeni sa zhorsila kvalita obrazu, obraz je taky akoby zrnity s takymi drobnymi cervenymi bodkami. Cim to moze byt? Kupil som nekvalitnu foliu? alebo som nieco zle spravil pri nalepeni, alebo sa to casom podda ta zrnitost?
    moj tip je, ale mozem sa mylit, ze tie bodky su sposobene tym zrnitym povrchom, teda zle sa na nom zle lame svetlo (vyzarovane displejom). Stretol som sa s tym sice v inej suvislosti, ale predpokladam, ze by to naozaj mohlo byt tym.

Naozaj musim i ja odporucat BRANDO (podla faktury je to Folie Brando - Mio 168, FS 5xx, YAKUMO Delta - sedi aj na FS C550), mozes ju objednat zo Sunnysoftu, robia "donasku" cez kuriersku sluzbu (i na dobierku) aj na Slovensko. Vyjde to trocha drahsie, ale aspon v mojom pripade to stalo ta to :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

student nie som ale poctivo pracujuci mam kreditku takze neje problem objednat foliu aj zo zahranicia, ale som chcel skusit najprv kupit foliu niekde vo svojom bydlisku aby som nemusel preplacat, ale mam tip este na jednu dobru, znamy si ju kupil na x51v a je uplne super:

http://www.boxwave.com/products/cleartouch/cleartouch-screen-protector-fujitsu-pocket-loox_27.htm

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Myslím, že čo sa týka ceny, tak 12 dolárov vrátane poštovného za matnú je v pohode suma.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Jsem kopuil PDA LOOX C550 s jiz nalepenou folii. Na fakture je napano ze je to foli Acer.Cena tusim kolem 200 a obraz super.Jsem rad, ze jsem folii nelepil ja , protoze by to urcite dopadlo jinak

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Takze uz som si objednal ClearTouch Anti-glare screen protector za 15.95$ aj s postovnym. Je to limuzina vo foliach

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Já jsem dal matnou BRANDO. Používám jí vždycky, rozměrově sedí perfektně.
    Ale obraz už není tak čirý. Myslím si, že na VGA se matná folie nehodí, častečně displaj degraduje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

znamy ma na axime x51v a obraz je super

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Jenomze na x51v je obraz nepouzitelnej i bez folie.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Folie na displej
    Od zimmi_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-07-2009, 09:46
  2. fólie na displej iPAQ214
    Od Drolan_ce4you v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 13-02-2008, 09:46
  3. Ochranná fólie na displej