Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hard Reset u R64 ...zabezbečení ?

Amigaman (15)|18.10.2006 13:07
kdyz jsem prechazel na R64 zmackl jsem : volume dolu + joy dolu + reset , a skocil jsem do menu na flashovani, TED zmena udelal jsem totez a MIO jenom zavibrovalo a provedl se Hard Reset a komplet Mio se mi smazalo ...da se to nejak prenastavit ??? prijde mi ze kazdy kdo bude znat tuhle kombinaci mi kdykoli smazne mio :((

diky za radu
hawkens (90)|18.10.2006 14:03
Ja poradit neviem.

Len mi to pripada, ako keby si chcel od zamocnika ochranu proti tomu, ze stratis kluc a niekto ti nim odomkne byt. Ocakavas dve navzajom sa vylucujuce veci. Pripadne ak by take nieco existovalo, zajtra by si si ty alebo niekto iny zmenil kombinaciu, zabudol ju, a pozadoval moznost resetu kombinacie. A pozajtra by si zase chcel, aby niekto nemohol zobrat tvoje mIO, resetnut kombinaciu a resetnut Mio. Atkadalej az do nekonecna by sme mohli ist.

Najlepsi liek je proste nestratit a nedavat z ruky. Hlavne cudzim ludom, ludim inej farby pleti, Ciganom Arabom a Eskimakom.
hawkens (90)|18.10.2006 14:06
Ja poradit neviem.

Len mi to pripada, ako keby si chcel od zamocnika ochranu proti tomu, ze stratis kluc a niekto ti nim odomkne byt. Ocakavas dve navzajom sa vylucujuce veci. Pripadne ak by take nieco existovalo, zajtra by si si ty alebo niekto iny zmenil kombinaciu, zabudol ju, a pozadoval moznost resetu kombinacie. A pozajtra by si zase chcel, aby niekto nemohol zobrat tvoje mIO, resetnut kombinaciu a resetnut Mio. Atkadalej az do nekonecna by sme mohli ist.

Najlepsi liek je proste nestratit a nedavat z ruky. Hlavne cudzim ludom, ludim inej farby pleti, Ciganom Arabom a Eskimakom.
Amigaman (15)|18.10.2006 15:09
to ano, souhlasim...ale ta kombinace nic moc, takze proste casto zalohovat :-)
janox (216)|18.10.2006 19:30
[QUOTE="Amigaman"]to ano, souhlasim...ale ta kombinace nic moc, takze proste casto zalohovat :-)[/QUOTE]
Inak ako robíte kompletnú zálohu na Mio? Ja iba tú Sunny Softácku, ale aj tak sa mi zálohujú iba kontakty a kalendár. Je niečo, čo dokáže zálohovať aj nastavenia, registre a všetko ostatné? Ak hej, kde sa k tomu dostanem ako k freewaru???
Dikess
SilverHand (56)|18.10.2006 19:38
Ja osobner mam koupenej program Spb BackUp, kterej zalohuje jak registr tak soubory ktere nejsou soucasti ROMu. Zatim jsem to nemusel zaplatpambuh pouzit. Myslim, ale ze programu bude hodne.
M66 (116)|19.10.2006 07:15
K té záloze: samozřejmě zálohovat ano, ale dle mých zkušeností je důležité zálohovat hlavně data (ta jsou často nenahraditelná). U registrů a nastavení je to dvojsečné. Pokud je nějaký problém, který způsobí třeba HR, tak se při té záloze také obnoví. Takže já holt po HR (zatím jen 2x) vše poctivě znovu láduji kus po kuse.
A k tomu Sunnysoft backup manageru: když jsem ho po HR použil, tak mi nefungoval GSM modul, prostě nešlo volat.