Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zbláznil se mi A730W

kzvon (18)|18.10.2006 08:42
Včera když jsem zkoušel Pocket Heroes, tak mi A730W zatuhla tak, že sem musel použít hard reset. Po naběhnutí všechno zdánlivě běželo, akorát jsem zjistil, že v "Nastavení systému" začala fungovat volba "Povolit automatický mód", která dříve byla blokovaná. Zajásal jsem, ovšem když jsem zařízení vypnul a poté ho chtěl zapnout, tak nejde nahodit normálně tlačítkem na boku. Jediné jak ho lze nastartovat je hard reset. Také mi ze zařízení zmizela možnost zapnout WiFi. Tváří se to jako A730 a né jako A730W.
Nevíte někdo co s tím. Nepomohlo by nahrát firmware. Nemohu na internetu najít anglickou verzi firmware.
Prosím, prosím poraďte.
kubisz (1054)|18.10.2006 09:58
dobit komplet baterku na sitove nabijecce, HR a zkouset :) bohuzel co vim, tak u 730 odchazi prave wifi nejcasteji, takze pokud nebude po HR wifi dostupna, tak je to pravdepodobne spatne...posledni FW mam kdyztak nahrany doma, ale dostupny by mel byt bezne pres ftp://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/IA/Mypal%20A730W/A7303427_OS_USA.zip

kuba
kzvon (18)|18.10.2006 11:32
Tak zatím asi vyřešeno. Vyndal jsem hlavní baterku, nechal vybít záložní. Všechno se smazalo. Po novém naběhnutí jsem všechno uvedl do původního stavu ze zálohy (SPB Backup). Wifi běží, stroj jde normálně zapínat a nastavení automatického módu už zase nejde (údajně nemá chodit u A730W kvůli stabilitě WiFi).
Tak nevim co se stalo a co to způsobilo, ale hlavně, že běží. A doufám, že mu to vydrží.
Děkuji všen co se mi snažili pomoct.
kubisz (1054)|18.10.2006 17:43
to ze se vybila baterie (i zalozni) by melo mit stejny efekt, jako HR (pokud se trochu dele podrzi), takze nechapu, jaktoze se to nestalo uz po prvnim HR?!...nekteri "stastlivci" po reklamaci ziskali (asi) novejsi mainboard a funguje jim jak automatika, tak wifiii :)
kzvon (18)|19.10.2006 08:35
Já mačkal HR jen krátce a to se to nesmazalo.
kubisz (1054)|19.10.2006 09:18
ok, vsak dulezity je to, ze uz to nedela ;)