Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

2 identity v Outlooku ?

jval (453)|18.10.2006 08:30
Zdravím.
Chci se zeptat, jestli je možné aby byly v Outlooku 2 identity jako je to mozne v Outlook Express a pote jednu identitu pouzivat na postu a druhou na synchronizaci.

Jde mi totiz o to ze PDA na maily vubec nepouzivam a tak mi jde pouze o synchronizacii kalendare a kontaktu (vicemene by to melo slouzit jako zaloha), ale s tim, ze nechci v Outlooku v identite kterou pouzivam na mail mit nejakych 450 kontaktu pouze s telefonem.

Ma s tim nekdo zkusenost?? Diky
felixx (13)|21.10.2006 18:06
Start - Nastavení - Ovládací panely - Pošta (takhle je to v XPčkách v klasickým nastavení), tam je tlačítko Zobrazit profily, kde si můžeš přidat svůj profil a tamtéž nastavit, jestli se bude používat defaultně jeden z nastavených nebo se bude vždy při spuštění Outlook ptát, který profil použít.
Doufám, že jsem pochopil správně dotaz a taky správně odpověděl :)
jval (453)|23.10.2006 13:36
No tohle vim, to je mi jasne, me slo spise o to jeslti je potom mozne nastavit synchronizaci tak aby synchronizovala s konkretnim profilem.

Nebo se to pri synchro vzdy bude ptat, ktery profil se ma pouzit??

Zatim jsem to vyresil, ze synchro delam s Outlookem a na postu zatim pouzivam Thunderbird.
felixx (13)|25.10.2006 08:18
Tak tohle jsem já nevyřešil, nakonec ty mraky kontaktů ignoruju a musím říct, že mi tam ani už nezavazí.
Enjoy ;)