Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CorePlayer 1.0 released

TheMelin (1642)|17.10.2006 15:32
Tak tu máme nový přehrávač od tvůrců BetaPlayeru a The Core Media Playeru. Nový skinovatelný design, přehrává spoustu formátů a plno dalších vylepšení. Jediné vylepšení které se asi ne všem bude líbit je, že už není free.

Více zde: http://coreplayer.corecodec.org/

PatrikL (383)|17.10.2006 15:35
hmm, celkom pekné, ale nemám potrebu meniť prehrávač - TCPMP a Windows Media player mi bohato dostačuje ;)
Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2006 16:48
No, já na hambatý filmy na PDA nekoukám a na muziku se mi zdá nejlepší defaultní WMP, takže tuto tématiku tolik nesleduji, ale mám pocit, že vyšly verze 2 - jedna je free a jedna placená (každé se jmenuje jinak). Někde jsem to cca 2-3 dny zpátky četl.
pekro (346)|17.10.2006 21:14
Pouzivate to uz nekdo? Neprisel jsem na to jak proves asociaci souboru. Nikde v nastaveni jsem to nenasel :(
TheMelin (1642)|17.10.2006 21:38
Pokud se neda nastavit asociace v programu, tak na to pouzivam Resco Explorer, kde tapnu na dany soubor a dam otevrit pomoci programu, vyberu prislusny program a dole zaskrtnu pouzit tento typ souboru s timto programem. Samozrejme je to vse anglicky ale to uz najdes. Urcite existuji i jednoucelove aplikace na asociace souboru, lec bohuzel zadnou neznam. Jukni do sekce freeware.
TheMelin (1642)|17.10.2006 21:47
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]No, já na hambatý filmy na PDA nekoukám a na muziku se mi zdá nejlepší defaultní WMP, takže tuto tématiku tolik nesleduji, ale mám pocit, že vyšly verze 2 - jedna je free a jedna placená (každé se jmenuje jinak). Někde jsem to cca 2-3 dny zpátky četl.[/QUOTE]

No ja znam i jiny zanr filmu, nez hambacate :)
Jinak o free verzi jsem nic nenasel, krom verzi predchozich viz:

TCPMP has a new look, a new name, and new functionality. CorePlayer, as it is now known, supports more codecs than ever before. Unfortunately, it lacks AVRCP support, though we can probably expect this to be fixed in a future update. It's worth noting that unlike previous TCPMP releases which were free, CorePlayer costs $24.99, but that goes toward supporting the efforts of the developer in producing this great application. If you're interested in purchasing it, visit our affiliate software store.
pekro (346)|18.10.2006 09:07
Přes to Resco jsem to už zkoušel, ale potom napíše CorePlayer hlášku
ERROR
File not found! /Storage

Tak se vracim verzi Tcpmp 0,81
Ne vždy je nová verze lepší a ještě platit :?
TheMelin (1642)|18.10.2006 09:28
Me se priradili pripony podporovanych formatu automaticky k Coreplayeru. Nikde jsem nemusel nic nastavovat. Mozna mas bordel v registrech. Po smazani TCPMP jsem mel v registrech spousty spatnych registru, ktere mi memmaid smazal.
robox_ce4you (102)|18.10.2006 14:36
Používám starší verzi a díky pluginu si pouštím filmy i s titulkama. Doufám, že plugin bude i pro tuto verzi. Rozhodně je to lepší program než klasický WM player. To že není free? Hold za dobré zboží se platí :sarcastic:
khooca (133)|19.10.2006 09:16
[QUOTE="robox"]Používám starší verzi a díky pluginu si pouštím filmy i s titulkama. Doufám, že plugin bude i pro tuto verzi. Rozhodně je to lepší program než klasický WM player. To že není free? Hold za dobré zboží se platí :sarcastic: [/QUOTE]

Hmm a já doufal, že titulky budou v coreplayeru podporované implicitně, tedy nejsou?
Je tam vůbec něco nového, zásadního co by ospravedlnilo takovou pálku $?
Duddits (217)|19.10.2006 13:37
Vypada dobre,ale chybi ekvalizer a nastaveni vypinani obrazovky
ravas (25)|14.12.2006 10:40
nainstaloval som si ho a poviem vam je to riadna blbost, nepodporuje ani titulky, neda sa nastavit ani asociace suborova priradenie tlacidiel na ovladace, proste vsetko dobre co mal tcpmp tam chyba . pokial by som chcel smejd prehravac tak na nete je stovky lepsiiich ako coreplayer
null (0)|22.5.2007 22:32
co takhle cestina neudelal by ji nekdo??
htcjirka (1875)|22.5.2007 22:37
Co chces pocestovat v tak jednoduchem programku?
null (0)|23.5.2007 00:35
nerikam ze neni jednoduchej jen predchozi verze byla CZ a preci jen bylo by to aspon peknejsi...kdyz uz mam v PDA vse v CZ