Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS a mobil

freebird (61)|17.10.2006 14:50
Zdravim GPSmágové :D Existuje nějakej program (Pracující S WM5) co souřadnice z GPS pošle přes bluetooth do mobilu, odešle pomocí sms nebo gprs do jiného mobilu a nahraje zpět do tohoto programu a ukáže souřadnice na mapě, (třeba aby se to dalo odesílat jako POI)? Potřebuju bejt s někým v kontakt posílat mu moje souřadnice aby mě mohl třeba najít. Znáte to ste někde ve městě a potřebujete aby vás někdo vyzved. Jednodušeji to nejde když oba máte gps. Dokáže mi někdo poradit?
Surgical (2364)|17.10.2006 19:18
Zkus se podivat do sekce freeware a hledej program FindYou
JecminekMaselnik (464)|17.10.2006 19:28
v tomtom6 existuje funkce my buddies (kamarádi). Pokud máte oba tt6, můžete se bezplatně regnout na mytomtom.com, vzájemně se ověřit a potom sledovat oba v tomtom, kde je ten druhý. Poloha se přenáší přes gprs a můžeš nastavit, zda ji aktualisovat automaticky, nebo jenom na vyžádání. Celkem hezké.
freebird (61)|17.10.2006 20:39
[QUOTE="JecminekMaselnik"]v tomtom6 existuje funkce my buddies (kamarádi). Pokud máte oba tt6, můžete se bezplatně regnout na mytomtom.com, vzájemně se ověřit a potom sledovat oba v tomtom, kde je ten druhý. Poloha se přenáší přes gprs a můžeš nastavit, zda ji aktualisovat automaticky, nebo jenom na vyžádání. Celkem hezké.[/QUOTE]

A jde to i s připojeny telefonem přes bluetooth? ty máš TT6 ? je s ní nějakej problem nebo je dobrá? nechci si jí instalovat, slyšel sem že má mouchy, jak to teda je?
atomion (1159)|17.10.2006 21:17
K TomTomu 6 se váže jiná diskuse. V diskusi o TomTomu 6 pokračujte ZDE. ;)