Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER 311- funguje jen v "kolebce"

gbert_ce4you (3)|16.10.2006 21:21
Ahoj všichni,
pokusim se popsat co mě acer311 dělá. Zakoupil jsem TOMTOM navigator 6 a řekl jsem si že jí nainstaluju na čistý disk 311 ky.to sem si dal- baterii jsem měl nabitou na 100% a protože jsem chtěl mít vše čisté provedl jsem Hard reset. vše proběhlo ok. Načetl jsem verzi rom 1.0.16. Do tohoto okamžiku byl acer v kolebce. když jsem jej z kolebky vyndal - je konec vše se vypne. Ať mačkám co chci nic už mu život nevdechne. Jediné co pomůže je tvrdý reset a po něm honem s ním do kolébky - pak zase žije? nevíte proč ? Nebo je to nová funkce a z přenosného acera 311 se stal stolní ACER 311?
Díky za nápad jak na něj.
gbert javascript:addstring( ':((' );
Very Sad
Tomas.Petlach (33)|16.10.2006 21:31
Mozna je to blbost ale co treba baterie? nemusi to byt prece jen sofwarova chyba...:cool:
gbert_ce4you (3)|19.10.2006 21:39
Ahoj tak se svěřim jak muj příběh pokračuje: baterie mám dvě a opravdu byly obě nabité. nevěděl jsem co dál dělat a pak mě napadlo udělat ihned po sobě dvakrát tvrdej reset. přiznám se že jsem tomu už nevěřil ale ono to zabralo. Acer se po druhém resetu dostal do životaschopného stavu a to i když byl mimo kolébku. od toho okamžiku zase běhá OK (i s TomTomem). Nevim proč se to všechno stalo a nebudu na Acera házet špínu. Osobně si myslím že nakonec ta chyba asi opravdu byla v akumulátorech - sice jsem se domníval že jsou nabité na 100%, ale usuzoval jsem na to jen z údajů které poskytuje Acer. Opravdu nevim co se tomu stalo. Tak zatim ahoj díky za snahu poradit a pokud se někomu stane něco podbného napište to sem - třeba jsem dělal nějakou chybu.
Ahoj gbert
milos797 (259)|24.10.2006 15:23
Mozno sa tu hodi aj moja otazka. Ten Acer kedze ma aj ten USB host len cez kolisku, to je trosku na h...o. Preto ma zaujima, su na to nejake konektory? teda nejaky kabel, ktory mi nahradi tu kolisku? urcite to bolo uz rozoberane len som to nenasiel. A este jedna vec. tak ked ide o ten USB host a ja na to PDA pripojim klavesnicu, ale nebudem ho moct mat zaroven v zasuvke. Ako dlho to PDA vydrzi tahat tu klavesnicu? teda pocitajme s tym, ze na tej klavesnici sa bude neustale pisat a PDA bude mat spusteny open Word. Vdaka za radu
freeman_ce4you (428)|24.10.2006 18:14
Stači ked si kupiš usb host kabel je na ňom usb,usb host a konektor na nabijanie.
milos797 (259)|24.10.2006 18:22
TAk to je super, nevies nahodou kolko ma taky kabel vyjde?
milos797 (259)|24.10.2006 18:23
jj, a este sa chcem spytat, dajme tomu, ze by som pouzival USB kluc ako pamat, je to normalne bez problemu? teda funguje to tak ako keby tam bola priamo pamatova karta?
Zdeno_ce4you (291)|27.10.2006 19:36

Acer USB Host and DC-in Cable stojí cca 300 kč bez DPH.
Flashdisk se chová jako další paměťovka.