Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: Format

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

aha sry... no proste fungovala a ted uz ne a ja nevim co s tim (prece jenom by to byl docela drahej privesek)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pokud ji PDA nevidi, tak me nic nenapada. Mozna se zkus zastavit na ce4you sraze v Praze (jestli to nema daleko) a treba nekdo poradi nebo naformatuje ve svem PDA...

Nováček
    Registrace
    May 2007

Jediné řešení je, naformátovat ji a vyzkoušet v jiných zařízeních.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

řešil jsem teď něco podobného s novou kartou 2gb od pretecu. nová, strčím ji do pda - nevidí ji. strčím ji do vestavěné čtečky v mém notebooku fujitsu-siemens a naformátuju. notebook ok, vidí ji, kopíruje na ni a v pda ani prd. v pda jsem ji zformátovat neuměl, nezbylo než poprosit kolegu o naformátování karty v jiném notebooku (opět ovšem Fujitsu siemens, ale novější) a karta v pda se chytla. kartu ale nemůžu číst ve vestavěné čtečce na notebooku. musím použít externí čtečku karet nebo přistupovat na kartu v pda přes activesync nebo plugin do totalcommanderu...

má rada: formátuj ji jinde, třeba v externí čtečce

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

No ok, uz jsem zkusil dve ctecky, ale mam jeste par kamaradu... Snad se to chytne... ona se totiz nechyta ani ve fotaku

Nováček
    Registrace
    May 2007

Kvůli takhle nestandartnímu chování bych tu kartu vyreklamoval a hotovo, má fungovat ve čtečcce i v PDA, na to ji mám.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Bobanovicz
    Kvůli takhle nestandartnímu chování bych tu kartu vyreklamoval a hotovo, má fungovat ve čtečcce i v PDA, na to ji mám.
    Taky reseni nechavam to zkusit posledniho kamose a zacnu hledat ucet :-(

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

tak na tenhle problem jsem narazil taky ... kopiroval jsem v externi ctecce nejaka data na kartu (kingston MMC 1GB) a najednou se to kouslo a neslo na ni pristupovat. tak jsem ji zformatoval a PDA (LOOX N520) uz ji nevidi, hlasi, ze karta neni nainstalovana. zkousel jsem jak FAT, tak FAT32

achjo, takze taky zkusim formatovat jinde ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Zdarvim mam podobny problem s N560 a flashdiskem Kingston DataTreveler Elite 1GB pripojenou pres USB host. Drive normalne fungoval nyni ne, kdyz ten flashdisk pripojim, tak se me zeptat zda-li chci zformatovat a dale se nebavy (v pruzkumniku ani v informacich o systemu neni videt). I kdyz jsem flash z formatoval jak PDA pomoci tohohle dialogu, tak i v PC, tak kartu PDA nenajde. Na pocitacich chodi (zkousel jsem to na vice PC). Ale jine flash disky mi v nem chodi.
    Dekuji vsem.
    P.s.: ja jsem format provadel az pote co ho po me chtelo PDA..

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

jo a tady je screen tohle krici pri kazdem pripojeni

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Jiz jsem to nejak vyresil, ale neni to na 100%. Kdyz chci ten flashdisk pripojit, tak musim pomalu a pod uhlem nejakej 15° pak se obcas chyti. asi ho poslu na reklamaci

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. OxiExplorerCE a formát *.sid
    Od pivous v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 11:32
  2. časový formát 12/24
    Od Eteňák v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-11-2007, 19:35
  3. format .map souboru