Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Outlook 2002 - ztracené kontakty z poškozeného účtu Windows

Standa_ce4you (380)|16.10.2006 06:58
Mám svízel - můj HDD již dosluhuje a občas dělá chyby, což zřejmě mělo za následek, že Win XP SP2 nenašly můj uživatelský účet a automaticky při zapnutí PC vytvořily nový. Soubory ze starého naštěstí zůstaly uloženy. Problémem je, že jsem teď přišel o všechny kontakty z Outlooku. Víte jak je dostat ze starého účtu (teď už neaktivního) do nového?
Surgical (2364)|16.10.2006 07:16
Toz musis nalezt soubor outlook.pst (nebo jinak pojmenovany soubor s koncovkou *.pst) ve starych uzivatelskych datech (obvykla cesta Documents and Settings/"ucet"/Local Settings/Application Data/Microsoft/Outlook/ ) a tento soubor v Outlooku naimportovat.
Akorat Local Settings a vsechny hierarchicky nizsi slozky maji atribut hidden a mnohdy ti system napise, ze nemas opravneni k souborum stareho uctu pristupovat, pak ve spravci souboru musis prevzit plne vlastnictvi novym uzivatelem (uctem) s administratorskymi pravy, abys se souborem mohl manipulovat....

Jen poznamecka, tento tvuj problem se netyka Win CE a mel bys reseni hledat v jinych forech, venujicim se Windows XP a Office jako takovym, a ze jich existuje slusna prehrsel.
Standa_ce4you (380)|16.10.2006 08:28
No je to tam, díky!

Jinak tady jsem se ptal proto, že na odborném fóru mi nikdo neodpověděl (a jak jsem čekal, tady se mi odpovědi dostane dřív) a já ty kontakty potřebuju. A Win CE se to týká tak, že to byly kontakty zesynchronizované z již prodaného Varia :).