Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velký problém s telefonováním (MDA 2)

atomion (1159)|15.10.2006 21:19
Přeji pěkný den.
Mám veliký problém, který se mi nedaří vyřešit a proto moc prosím o pomoc.

Jde o to, že na T-Mobile MDA 2 z ničeho nic přestalo při telefonování vydávat zvuk. Neozývalo se ani "tůtání" když uskutečňuji odchozí hovor. Když byl příchozí hovor tak já neslyšel druhou stranu, ani druhá strana mě.
Toto jsem částečně vyřešil upgradem na ROM 2.06 a radia na 1.18 jenže nastalo něco pro mě absolutně nepochopitelného.

Když je příchozí hovor, tak vše probíhá ok. Všichni se slyšíme, ale když je odchozí hovor, tak zase starý známý problém. Já neslyším druhou stranu a druhá strana neslyší mě.

Jsem absolutně bezradný. Vyzkoušel jsem už cokoliv mě napadlo. Nechápu čím to může být. Stalo se to někomu? Nemáte nějaký tip čím to může být nebo čím bych to mohl zkusit vyřešit. Sem už absolutně na nervy a zoufalý. Předem děkuji za jakékoliv odpovědi co by mi mohli pomoci ke zdárnému konci
vasin (160)|16.10.2006 14:47
Ano neco podobneho se mi delo po naistalovani a naslednem odistalovani nejakeho BT softu co mel udajne rozsirit male moznosti u BT na MDA 2. Stalo se mi to 2x po sobe (ja blb zapomel asi po roce co ten soft delaza brikule a naistaloval a odistaloval znova).

Pomohl HR.

Ale tohle bude asi neco jineho kdyz i po flashnuti to dela to same.
atomion (1159)|16.10.2006 15:06
Jj.. Dělá to po flashi, po HR, prostě pořád :mad: :evil: :dead:

Nové informace o problému: Volání jde jen občas, ale dneska ráno se seknul a naběh asi až po pátém HR... (nechtěl přez deset minut vůbec reagovat) a teď je v takovym stadiu, že když se vypne display, tak už nenaběhne... Musí se vyndat baterka a pak naběhne!

:dead: Pomoc prosím :dead:
osch (1330)|16.10.2006 15:25
Jak stará je ta baterka?
atomion (1159)|16.10.2006 15:36
Tak přibližně 3 roky..
osch (1330)|16.10.2006 15:56
Zkus, jestli se tak jak píšeš chová i při připojení na nabíjení. Případně i SR.