Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio P350 - zkušenosti

Visor (3)|14.10.2006 17:33
Dobrý den,
uvažuji o koupi Mio p350 a chtěl bych se Vás zeptat na některé informace ohledně tohoto zařízení.

1) funguje bez probémů navigace v autě při jízdě?
2) obecně zda je gps citlivé k běžnému použií? např venku, v lese :-)
3) výdrž u GPS nebo při bězném použivaní
4) multimedia? Přehravani videa se nekouše, zvukový výstup na sluchatka kvalitní?
5) jste s koupí spokojeni nebo mám se tohoto produktu raději vyvarovat?


předem děkuji za kteroukoliv z odpovědi

Petr
Kocir (836)|14.10.2006 18:35
1) funguje bez probémů navigace v autě při jízdě?
Ano, je to v pohode. Pred rozjetim se v aute se vsak doporucuje napred si pockat na zafixovani gps polohy.

2) obecně zda je gps citlivé k běžnému použií? např venku, v lese :-)
Nemel by byt problem. Obecne pro gps plati, ze je dobre si napret na miste pockat na gps pozici a pak ji zacit pouzivat.

3) výdrž u GPS nebo při bězném použivaní
Viz specifikace.

4) multimedia? Přehravani videa se nekouše, zvukový výstup na sluchatka kvalitní?
Multimedia jsou upne v pohode, zadne trhani videa ci hudby neni. Zde vsak taky zalezi na bitrate a rychlosti karty, ale problemy jsem nezaznamenal.

5) jste s koupí spokojeni nebo mám se tohoto produktu raději vyvarovat?
Dle meho nazoru se nemusite asi bat "spatne" investice.
nowaco (12)|16.10.2006 08:22
Taky uvažuji o koupi, bohužel tato diskuze i internet je na recenze P350 skoupý. Jedinou recenzi jsem našel na slovenském serveru Mobil.sk .
Ozve se nějaký majitel?
Visor (3)|16.10.2006 19:13
děkuji,
měl bych ještě otázky ohledně displaye:
1) je čitelný aspon částečně na slunci?
2) kvalita v podání barev? Bílá opravdu bílá apod :-)
3) obraz se dá přetočit na šiřku? ...to je ale zaležitost spiše WM5
4) je rozlišeni 320x240 dostatečne na zobrazovani fotek apod, jestli je to kvalitní a dá se na to divat :-)

diky
Kocir (836)|17.10.2006 20:23
[QUOTE="Visor"]děkuji,
měl bych ještě otázky ohledně displaye:
1) je čitelný aspon částečně na slunci?
2) kvalita v podání barev? Bílá opravdu bílá apod :-)
3) obraz se dá přetočit na šiřku? ...to je ale zaležitost spiše WM5
4) je rozlišeni 320x240 dostatečne na zobrazovani fotek apod, jestli je to kvalitní a dá se na to divat :-)

diky[/QUOTE]

Opet osobni subjektivni hodnoceni:
1) Dost dobry displej, ktery je super jasny. V noci stahuji osvetlenu na nulu.
Povrch displeje je tzv.matny jako by na nem byl ochranny filtr. Takze jeho povrch nefunguje jako zrcatko
2) Me to pripada dost v pohode a dost dobre
3) Samozrejme
4) Urcite ano, nebal bych se. Samozrejme LCD monitor to neni.

Jedna recenze na P350 je zde. A na P550 zde.
P350 je to stejne jako P550, akorat nema BlueTooth a WiFi. Navic ma zase IrDA.
Visor (3)|18.10.2006 10:11
diky, měl bych jeste dotaz ohledně USB host.
Jestli mohu připojit k Miu nějaké jiné zařízení. Např Bluetooth adaptér apod. ? Máte s tým zkušenosti?

Rozdíly mezi 350 a 550 znám. Mám zájem spíše o 350, protože Wifi nevyužiji a cenový rozdíl je docela velký.
Kocir (836)|19.10.2006 10:05
[QUOTE="Visor"]diky, měl bych jeste dotaz ohledně USB host.
Jestli mohu připojit k Miu nějaké jiné zařízení. Např Bluetooth adaptér apod. ? Máte s tým zkušenosti?

Rozdíly mezi 350 a 550 znám. Mám zájem spíše o 350, protože Wifi nevyužiji a cenový rozdíl je docela velký.[/QUOTE]

USB host to nema.
Kudli3 (27)|8.8.2007 13:10
Ahoj, mam Mio P350 s GPS.. Chtel jsem se zeptat, na tom PDA je BT, ale kdyz to chci pustit pise mi to ze mam neco do toho nainstalovat :-| nevim co to stejny s IČ. Potom mam tam ikonku IE, ale nevim jak zprovoznit internet na tom PDA.. ?!? Kdybych tam bylo to BT, tak treba nak prez to na pc.. :-| Muze mi nekdo poradit jak to udelat? Potom jsem obevil na tom PDA, kdyz ho pripojim k PC, tak sem tam nasel ve slozce s navigaci jeste naky hry ?!? Dve sou tam nainstalovany ale dve ne. Kdyz je chci nainstalovat, tak mi to haze neco Win32 Jak se tam instaluji hry? Pls radu PDA sem jeste nemel, a igo co tam mam delal znamy.. co v tom je, tak to tam daval znamy vsechno. (je to teda mamky to PDA) Chtel bych tam dat jeden film, ale kdyz ho chci dat prez WM My documet (to je slozka ktera je pro synchronizaci, tak to nejde.. Budu rad za pomoc a trpelivost.
Po krátkem pripojeni mi to pise:
Nelze získat adresu IP přiřazenou servrem. Opakujte akci později nebo adresu IP zadejte v nastavení sítě. Co stim?