Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Acer uvádí: C510 a C530 - PDA s GPS

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Není to ověřená informace, ale po internetu kolují informace, že by nás v Evropě neměla jejich přítomnost minout. Tyto stroje s WM 5.0, budou vybavené procesorem Samsung S3C2442 (300MHz), pamětí 128 MB ROM a 64 MB RAM a 2.8" displejem TFT (QVGA). Nebude chybět Bluetooth, Wi-Fi (jen C530), Mini USB, slot na SD karty a integrovaná GPS (SiRF Star III). Baterie bude Li-Ion 1200 mAh, rozměry 58 x 108 x 17 mm, hmotnost 122 g. Modely by se měly lišit Wi-Fi a mapovými podklady. Ceny cca 400 € (C510) a 500 € (C530).

Zdroj:
    1 - (zde je překlad do angličtiny)

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

No nevím jestli jsem něco nepřehlédl, ale od kud máte informaci, že mají tyto PDA-čka mít i radiovou část (GSM)? Nikde jsem nic podobného nenašel, všechny specifiakace ukazují pouze na WM5 Premium Edition a o rádiových pásmech tam není nikde ani zmínky...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Opraveno. Nevím už, zda to byl překlep nebo jsem špatně koukal, ale mám pocit, že jsem někde u nich četl údaj Phone Edition. Každopádně v brzké době se dozvíme. víc.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No co si budem povídat, Acer byl vždy můj tajný kůň i když to není top značka. Kdyby narval do svého VGA modelu GPS a GSM, nechal tam wi-fi, bluetooth a nízkou hmotnost, myslím že by bylo vymalováno!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jeste by musel pridat slusny vykon, vysokou spolehlivost a robustni mechanicke zpracovani....ale to uz by nebyl Acer....

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Surgical
    Jeste by musel pridat slusny vykon, vysokou spolehlivost a robustni mechanicke zpracovani....ale to uz by nebyl Acer....
    Výkon bych možná překousl i těch Acerovskejch 300MHz, ale raději 400 a víc, spolehlivost je vždy ošemetná a nebude 100% a ta robustnost - tu pro mě ne, raději hezky drobně, ať je to cenmenší a nejlehčí.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

koukam na ten obrazek a zda se mi... (asi se mi to zda), ale ten PDA vlevo ma v sobe Phone edition WM.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od zbysour
    koukam na ten obrazek a zda se mi... (asi se mi to zda), ale ten PDA vlevo ma v sobe Phone edition WM.
    Podle čeho tak soudíš? Navíc mu chybí dvě důležitá tlačítka - zelené a červené pro ovládání hovorů... Ale bylo by to rozhodně příjemné překvapení...

Podobná témata

1. Acer C510 - začíná vytuhávat
    Od oto777 v sekci Acer
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-04-2010, 09:35
  2. Velká recenze zařízení Acer c530 / c510
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-07-2007, 19:24
  3. Zkušenosti s Acer C510/C530
    Od Zele v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-03-2007, 12:24
  4. Acer C510 reset
    Od Pirmin_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-03-2007, 15:36
  5. Acer C510-530 a BT GPS
    Od airman v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-12-2006, 20:59