Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314
Zobrazené výsledky: 196 až 199 z 199

Téma: GPS Evolve (MT3) - 32 kanálů, perfektní citlivost

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

no ja asi nakonec pujdu do toho gotraxxe...
    vypada velmi dobre, na geocaching ty nove verze uz jsou take pouzitelne, a kdyz bude nejaky problem, tak to vratim...
    Diky moc za rady...
    Jen kdyby jste nekdo vedel jeste tu vydrz gotraxxe na hodiny pouzivani, byl bych vdecny.. diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

tak ja nevim.. poridil sjem gotraxxe a s Nokii 6600 jsme vyzkousel asi 10 programu.. ve vsech se to tak o 10 sekund zpomaluje...
    se rozejdu a a ono to jeste dobu stoji...
    Digitalni kompas je zcela k nepouziti... vzdy musim ujit tak 20m aby se vubec srovnal na spravny smer, kterym jdu a stejne tak divne poskakuje i kdyz jdu rychlou chuzi...

a s N70 prakticky to same... mozna prinesla male zlepseni, ale taky pro geocaching prakticky nepouzitelne...

no, takze pockam na Uniho, az prijde, tak to zkusim a jestli to bude stale mit takoveto spozdeni, tak to reklamuju a asi zkusim neco se SiRFem 3

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Po asi 4 letém používání "drátové" Sirf star II jsem si pořídíl Qstarz BT Q890. Po týdenním provozu s Ozi Ex v PDA i jinými SW pro GPS je jasná lepší citlivost. Sirf II mi v autě nechodila skoro vůbec - musela na střechu. Q890 jede výborně i uvnitř. Co zatím vytýkám chipsetu MTK je statická navigace - nemožnost zapnutí/vypnutí. Píšu "zatím" protože doufám, že se nějaká cesta komunikace s chipsetem najde (v SIRF binary je němá - v lepším případě).
    :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj, mám evolve touchtraxx a začíná mi dosluhovat baterie. Potřeboval bych vyměnit baterku - nevíte někdo o vhodné alternativě k té originální baterii? Tzn. rozměry i napětí... Nebo ještě lépe tu originální někde sehnat novou. Dík.

Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314

Podobná témata

1. Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 13:29
  2. Změna zvukového kanálu
    Od romanco v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 22:29
  3. Poradte perfektni GPS mapu Madarska
    Od KS v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-04-2005, 07:16
  4. WOL 1.8 preruseni stahovani kanalu
    Od hvozd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-02-2004, 13:19
  5. Vytvoreni vlastniho kanalu pro WOL-jak na to?
    Od maxxmilián dráp v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-02-2004, 09:31