Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 199

Téma: GPS Evolve (MT3) - 32 kanálů, perfektní citlivost

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od cityshark
    Nevim, kolik pristroju (evolve a navilock) jste s kamosem testovali, ale nemate pravdu ani nahodou. Je citlivejsi a je a je a je.

Osobne jsem mel k dispozici 6ks navilocku a 2 evolvy a jezdil jsem a zaznamenaval oboje cely den. Vysledek? Potvrzuji akorat to, co pisi o chipsetech odborne publikace, testy na webu a koneckoncu i toto vlakno.
    Právě proto mě to přijde divné že Evolve takhle dopadl. Jinak jsme testovaly po jednom kuse.
    No alespoň se vysvětlila oprava směru pochybu která už umožňuje geocaching. Možná hloupý dotaz nemohla tato oprava snížit citlivost příjmu. Pak by se už vysvětlilo vše. Protože opravdu při amatérských testech nedopadlo Evolve nejlépe.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ozzy - sypu si popel na hlavu.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Skoro jsem se zaradoval kdyz jsem tuhle diskuzi docetl protoze presne tenhle modul si chci poridit ale...
    Jak poznam ze uz mam "opravenou" gps a ne jeste tu co se na geocaching nehodi? Predpoklad je ten ze nemuzu jit do obchodu a predem si ji nejak vyzkouset.
    Co treba tahle:
    Kód:
    http://www.digitronic.cz/eshop/index.php?iTraxx_GPS_bluetooth_solarni_prijimac_32k_geocach.&detail=1674

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Ty nové by měly mít na krabici něco jako "Evolve enabled" :-) a desigh loga na krabičce. Hezky je rozdíl vidět na těch dvou odkazech co psal někdo výše...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

A ta co je na tom mem odkazu?

Jestli z toho dedukuju spravne tak ta je jeste spatne protoze ma na svem tele jine logo.Nema napis evolve ale prave nejake logo.
    Chapu to dobre

Zrovna teda na tuhle do toho shopu mam moznsot se jit mrknout takze bych toho vyuzil ale prave rad bych potreboval nejakou 100% identifikaci.Takze pokud najdu na krabici napise Evolve enabled tak muzu mit jistotu?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Zdravim, můj první příspěvek, tak snad to bude OK.

Evolve které podporuje geocaching má na krabici geocaching support, na přístroji není logo ale název evolve (mini solar bluetooth gps).

Koupeoi 28.6.2007 v alza (vz. link výše) - snad to někomu pomůže.

btw: když jsem ho dal za okno a nehýbal s ním šipka se mírně "točila" takže když stojíte na místě není to úplně košér (ale třeba jsem dělal něco blbě) sw byl nějaký freeware z webu

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Jaky ma ten napajeci konektor - mini USB ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Pánové, můžete mi ještě jednou vysvětlit jak se vlastně chová chip MT3 při pomalém pohybu?
    Nevím jestli jsem to správně pochopil, ale pokud se pohybuji pod 4km/h (chůze) tak sice GPS sleduje polohu, ale nemění se směr? Tzn. že mi na mapě sice "přesně" ukáže kde jsem, jen šipka nebude směřovat po směru chůze?

Zhlédl jsem se v této GPS s loggerem i-Blue 757Pro a i když používám navigaci převážně v autě nebo na kole, tak bych nerad narazil při případné pěší navigaci na problém.

Otázka trochu mimo téma. Neznáte někdo podobné zařízení se Sirf III chipsetem?
    Jde mi hlavně o možnost současného připojení přes BT a logování do paměti.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Kokosak
    Jaky ma ten napajeci konektor - mini USB ?
    nene, je tam takový ten kulatý, podobný jako na Nokiích akorát tlustější...

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Chtěl bych si koupit svojí první GPS, sjel jsem děsně stránek tady i jinde a vychází mi nejlíp ten Evolve model... Můžete mi někdo poradit jestli opravdu neexistuje nic "lepšího"? Jde mi o výdrž (abych nemusel mít pořád v autě změt kabelů), citlivost, použití v autě, na kole, pěšky, vesměs s PalmOne Treo 650, časem bych koupil novější PDA a GPS bych si chtěl nechat... Taky bych ho chtěl používat s notesem kde mám InfoMapu.
    V testech jsem četl, že je "křehké" konstrukce - nerozbije se při neodborném zacházení (manželka) co když upadne v autě na zem apod.?
    Taky koumám jaký držák pořídit - našel jsem Brodit, ale přijde mi to děsně drahý ach jo...
    dík všem za nějaké tipy

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak uz se mi taky hreje doma

to Solverino: Jestli existuje neco lepsiho ti neporadim zatim asi po 3 denim intenzivnim testovani v aute jsem spokojenej Na nejaky geocaching se teprve chystam.
    Kazdopadne me docela zaskocilo auto meho otce.Tvrdi mi ze pokoveny predni okno nema(samo se zatmavuje tak nevim) kazdopadne gps se pod prednim oknem nechyta skoro vubec nebo hodne spatne.U neho to resim tak ze to hodim pod zadni sklo a vymalovano.V mem aute naprosto v pohode i kdyz gps lezi na sedacce spolujezdce!
    Takze si myslim ze citlivost bude hodne v pohode.V porovnani s gps co jsem mel pujcenou od kamarada (nevim jaky model uz byla dost osoupana chytam tak o 3 - 4 satelity vic.Jezdil jsem jak po meste tak na chatu po lesni ceste nebyl problem.
    A na vydrz si stezovat taky nemuzu.Za ty 3 dny typuju ze bezela min. 10h a nenabijel jsem ani jednou a ani neblika ze by dochazela baterka nebo tak neco(koneckoncu v recenzi na mobilmanii jim bezela 18 hodin nez zakryli solarni clanek a pak jeste bezela dal).
    O rozbyti padem v aute bych se asi taky nebal(nechtene jsem vyzkousel), zase tak krehka mi neprijde.Pokud ji ale hodis na silnici pri vystupovani tam uz bych veril ze praskne
    No tak to jsou moje prvni pocity.Ber to trochu s rezervnou je to ma prvni GPS takze proto tolik nadseni

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Taktéž jsem si koupil GPS Evolve a rád bych psal, jak jsem spokojen. Bohužel se mi však ještě nepovedlo rozběhat na MDA2. Spáruju to přes BT, ale IGo mi GPS přijímač nedokáže detekovat. Nevíte někdo proč?

Proběhl jsem tady nějaká fóra a pochopil jsem, že u MDA2 je nějaký problém s BT GPS?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Tak nakonec jsem nasel odpoved na http://www.sunnysoft.cz/faq.php?id=96

Staci nainstalovat patch, pak je mozne nastavit COM a je to....

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak ja jsem u Varia nastesti problem nemel.No i kdyz jak se to vezme bylo potreba pres upravu registru zpristupnit polozku GPS v nastaveni a pak vse fungovalo.

Vcera vecer jsem uz odlovil prvni cache , takze i s Evolve to jde.No uvidime jak se bude darit dal.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

tak už jí mam také, tu poslední verzi = max. spokojenost! tam kde se nechytal kolega s PalmOne GPS, tam našel Evolve asi 4 satelity a normálně navigoval. Půjčil jsem jí kolegovi, prý mu to funguje i v kapse u kalhot, postavené na výšku! to je super! :yes:
    jedině se mi nepodařilo propojit GPS s InfoMapou 14, je tam položka Staelitní navigace, ale nějak se mi nedaří přes BT se připojit, nevím co tam nastavit... (mám WXP SP2).
    díky za tip na dobrej kauf!
    (neví někdo kolik volné RAM potřebuje TomTom 6 pro PalmOS ?)

Strana 11 z 14 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 13:29
  2. Změna zvukového kanálu
    Od romanco v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 22:29
  3. Poradte perfektni GPS mapu Madarska
    Od KS v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-04-2005, 07:16
  4. WOL 1.8 preruseni stahovani kanalu
    Od hvozd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-02-2004, 13:19
  5. Vytvoreni vlastniho kanalu pro WOL-jak na to?
    Od maxxmilián dráp v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-02-2004, 09:31