Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 14 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 199

Téma: GPS Evolve (MT3) - 32 kanálů, perfektní citlivost

Harry__ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od papik.i
    Tak problém je vyřešen...MDA II půjde do světa a místo něj jsem koupil Vario a Evolve funguje bez problémů)
    Zbabele, ale funkcni reseni :sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

A už jsem s Evolve našel bez problému svou první kešku

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

papik - ja taky, ja taky :-) A celkem snadno. A at nam nekdo vyklada, ze Mediatek je nepouzitelny pro geocashing, ze? :-D

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

jj...nebyl to vůbec žádný problém spolu s programem VitoNavigator II...už se těším na víkend, kdy se do toho pořádně opřu a budu hledat všude možně - tato hra mě velice příjemně nadchla

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Chtěl jsem se jen zeptat, když jsem si dal na ten solární panel fólii (originál co se dodává s Variem) jestli to nemá nějaký neblahý vliv na příjem světla do panelu...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Pokud je ta folie pruhledna, tak nema :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Pokud je ta folie pruhledna, tak nema :-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite jaky je rozdil mezi temito GPS moduly: tento a tento
    zde jsem nasel ze ten druhej by mel mit plnou podporu geocachingu...nemate nekdo nakou zkusenost? mel bych o nej zajem

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Rozdil mezi nima neni. Ocividne maji na shopu nejakyho buga.

"(32 kanalu, geocashing)" je prachsprostej reklamni kec.
    Je to asi tak jako kdybys rekl, ze nejaky auto ma "primou podporu jizdy v zime". V zime se da jezdit s kazym autem a s kazdou GPS se da geocashovat. V pripade GS je jiz milionkrat omilanej zasadni chipset. Metiatek3 je v Evolvu furt stejnej a nejede pres to vlak

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat nemá li někdo z vlastníku obdobnou zkušenost. U evolve GPS mi neustále bliká zelená LED (jako slabá baterie) - i po více než deseti hodinách nabíjení. Přitom minimálně tři hodiny navigace zvládne (víc jsem neměl příležitost zkoušet).
    Líbí se mi citlivost a bezproblémový provoz, pokud by to měl být jen nějaký SW bug, tak si ho nechám, pokud se to u jiných nevyskytuje tak ho vrátím a vyměním za nový (ale asi stejný)
    Děkuji

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tohle se mi obcas stava, kdyz je GPS vybita do mrte a souopnu ji do nabijecky. Muze byt v ni pres noc a stale zelena blika (byt uz je davno akumulator plny). Resenim je po nabiti vyndat baterku a zase zandat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Kámoš si koupil GPSko Evolve . Tak jsme ho kapku porovnávaly s Navilock BT-338. A klidně můžu říc že citlivější oproti Navilocku není ani náhodou. A kdyby se šlo do detailu tak Navilock je na tom o kapiček lépe. Pak mě překvapilo že šipka směru pohybu je normálně funkční /prostě úplně totožná s Navilockem/ Takže závěr asi Okcumputers prodává Evolve s SiRFem 3 . A nebo je něco mezi zemí a nebem. Jo a ještě taky máte na Evolve krátký dosah Bluetooth tak max 3 až 4 M

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Nevim, kolik pristroju (evolve a navilock) jste s kamosem testovali, ale nemate pravdu ani nahodou. Je citlivejsi a je a je a je.

Osobne jsem mel k dispozici 6ks navilocku a 2 evolvy a jezdil jsem a zaznamenaval oboje cely den. Vysledek? Potvrzuji akorat to, co pisi o chipsetech odborne publikace, testy na webu a koneckoncu i toto vlakno.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od sek750
    chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite jaky je rozdil mezi temito GPS moduly: tento a tento
    zde jsem nasel ze ten druhej by mel mit plnou podporu geocachingu...nemate nekdo nakou zkusenost? mel bych o nej zajem
    Ano, druhý z jmenovaných již má podporu pro Geocaching. Zástupce nám poskytnul na test novou upravenou verzi, odlovil jsem uspesne 2 cache a chovala se bezvadně. Doporučuji. :yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od cityshark
    Rozdil mezi nima neni. Ocividne maji na shopu nejakyho buga.

"(32 kanalu, geocashing)" je prachsprostej reklamni kec.
    Je to asi tak jako kdybys rekl, ze nejaky auto ma "primou podporu jizdy v zime". V zime se da jezdit s kazym autem a s kazdou GPS se da geocashovat. V pripade GS je jiz milionkrat omilanej zasadni chipset. Metiatek3 je v Evolvu furt stejnej a nejede pres to vlak
    Výrobce/distributor na zaklade nasich recenzi (kde jsme Evolve chvalili az na "podivnou chybu" znemoznujici geocaching) pruzne zareagoval upravou GPSek a tato GPS je jiz pro GC vhodná. Dostali jsme k dispozici jeden z nových modulů, odlovil jsem úspěšně 2 cache takže :yes: tohle si zaslouží pochvalu, jen je mi líto těch, co si koupili starší verzi, ty zpětně upravit nelze ops:

Strana 10 z 14 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 13:29
  2. Změna zvukového kanálu
    Od romanco v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 22:29
  3. Poradte perfektni GPS mapu Madarska
    Od KS v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-04-2005, 07:16
  4. WOL 1.8 preruseni stahovani kanalu
    Od hvozd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-02-2004, 13:19
  5. Vytvoreni vlastniho kanalu pro WOL-jak na to?
    Od maxxmilián dráp v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-02-2004, 09:31