Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Peak svátky

v.koutensky (97)|12.10.2006 12:54
Rád bych měl na Today screenu zbrazované aktuální svátky, a nejlepsi aplikace kterou jsem nasel jsou Peak Svatky - ukazuji aktualni den, datum a svatek a zabiraji minimum mista.

Zkousel jsem jak Pocket Ndays, tak jejich obdobu od Sunnysoftu, nicmene mi prijdou dost neohrabane.

Kazdopadne Peak Svatky nejsou delane pro WM5 zarizeni a na Looxu N560 mi zlobi -pri ciste instalaci se zobrazi jak maji, ale po urcite dobe z obrazovky proste zmizi, i kdyz ve vyberu polozek na "Today" screen se ukazuji jako aktivni. Nenapada nekoho kde by mohla byt chyba?
Zdenek Malinsky (9781)|12.10.2006 13:11
[QUOTE]Pouze pro procesory ARM a PocketPC 2003[/QUOTE]To je pořád dokola, jak u xxxxxx na dvorečku. :sarcastic: :?
1. Soft je dělaný pro 2003, pak byly 2003 SE a nyní WM 5, takže je pochopitelné, že tam mohou nastat problémy. Ale proč raději nenapíšeš autorovi aplikace?
2. Už to opakuji po X-té (dříve v diskuzích k Sunnydays a NDays) - pokud dělají tyto softy problémy, nezbývá nic jiného, než např. z NDays (dle návodu eXEdena) vyexportovat do Outlooku a mít je jako událost v kalendáři.

Chápu, že nekteří uživatelé chtějí mít i upozornění vyskočením okna nebo alarmem a pokud mají stovky a tisíce kontaktů, je to nadlidský úkol dělat to jednotlivě a manuálně, ale opravdu z té masy lidí musíte a gratulujete všem? :O To pak asi neděláte celé dny nic jiného.:?
v.koutensky (97)|12.10.2006 13:17
Ve vsi ucte, myslim ze jste napsal univerzalni odpoved aniz jste si precetl to co poradne pisu.

Nepotrebuji ke stesti upozornovani, vyskakovani alarmu, barevnou hudbu a hlas Holyho ani nechci gratulovat pulce zemekoule. Co bych rad, je mit na today screen radek ve kterem bude Po, 12 řijna 2006, Helmut

Neptam se na zadnou upravu aplikace, protoze aplikace ktera tohle umi existuje, ale nedari se mi ji spoustet. Ptam se na to, jestli nekdo neresil podobny problem s touto konkretni aplikaci a neprisel na jeji vyreseni.

To ze by nekdo resil tenhle problem se mi v diskuzich najit nepodarilo (a to jsem se snazil hledat dusledne), autorovi jsem psal, nicmene zatim bez odpovedi.


Toz tak.


Smazána citace. To byl hnus, velebnosti. :mad:
osch (1330)|12.10.2006 13:56
Tohle chování (zmizení tody pluginu z obrazovky) Peak Svátky dělali už i na WM2003. Pomůže zajet do nastavení Today>> Položky>>OK. Tedy není třeba nic měnit, jen tímto donutíš systém k novému načtení všech položek.
v.koutensky (97)|12.10.2006 14:45
bohuzel nepomuze....ale i tak dik za radu
ElSoft (1244)|12.10.2006 15:20
plugin se neukaze vubec, nebo je tam po nem na today prazdna radka?

a prosim nepouzivejte citace, pokud reagujete na posledni post, viz pravidla ;)
v.koutensky (97)|12.10.2006 15:24
Neukaze se vubec, nerad :-(
daww (687)|12.10.2006 22:23
Zkuste je v nastavení Today vypnout - dát OK - znovu je zapnout a dát OK. Tenhle postup mi pomáhá u některých pluginů které mizí z Today.
v.koutensky (97)|12.10.2006 22:58
takovehle bezne woodoo vyzkouseno asi ve triceti ruznych kombinaci....po reinstalaci programu, soft rebootu, reinstalaci a soft rebootu, s vyplazenym jazykem a zapalenou hromnickou a tak podobne :-)