Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Srovnání HTC Wizarda a TyTna

JecminekMaselnik (464)|12.10.2006 09:01
jelikož už je tady celkem dost lidí, kteří mají TyTn a dost z nich přešlo z wizarda, zajímali by mne vaše postřehy a pocity z přechodu.
Mám TyTn už skoro 20 hodin:o) a moje pocity jsou zatím rozporuplné. Výkonově mi příjde podstatně lepší než vario, potěšilo inteligentní otáčení displeje, kdy při vysunutí klávesnice se otáčí na opačnou stranu než při otočení při klávesnici zasunuté, jog dial tedy zůstává nahoře, což je ergonomičtější. A jako bývalý uživatel SE p910i jsem bral jog jako jeden z klíčových důvodů pro upgrade z wizarda.
Ovšem kromě funkcí jsem spíše zklamán. Displej mi příjde daleko více do žluta než na wizardovi (mám je vedle sebe...) a na plastové provedení si budu zvykat nerad. Imitace kovu a lesklý elox wizarda se mi líbí daleko více, než plasty na tytnovi. A co mi vadí asi nejvíce, jsou fórová tlačítka pod displejem. Mezery mezi pětisměrnou klávesou a zbytkem jsou skoro půl milimetru a při podsvícení ve tmě jsou viditelné lépe, než vlastní symboly na tlačítkách. Musím říct, že za ty peníze bych očekával daleko preciznější provedení.
Jak to vidíte ostatní?
tazz1 (680)|14.10.2006 08:09
Kdyz je mas vedle sebe, muzes prosim Te uvest, jak je to s tou "slavnou" kvalitou repraku, rozdil ve fotaku (treba prilozit tu samou fotku focenou TyTnem a Variem). Je vykonostni rozdil az tak znat (i pri pretaktovanym Variu) ? A co ta grafika?
diky
crashpc (71)|14.10.2006 13:10
[QUOTE="Tazz1"]Kdyz je mas vedle sebe, muzes prosim Te uvest, jak je to s tou "slavnou" kvalitou repraku, rozdil ve fotaku (treba prilozit tu samou fotku focenou TyTnem a Variem). Je vykonostni rozdil az tak znat (i pri pretaktovanym Variu) ? A co ta grafika?
diky[/QUOTE]

s pretaktovanym variem sem nemel jeste jedinej problem s nedostatkem vykonu. skype sem tam jeste nedal a asi stejne nedam. u nas ho nikdo nepouziva...

kvalita reprodukce Varia je pomerne hrozna. da se to snyst ale na poslouchani to není. hlasitost je uchazejci...
tazz1 (680)|14.10.2006 13:23
Asi jsi me spatne pochopil. Ja mam Vario a treba s reprakem jsem spokojenej. Chci vedet srovnani s TyTnem!!! Neptam se na Tvuj nazor na Vario
crashpc (71)|14.10.2006 15:29
nepochopil... pozdě...