Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: ASUS 636N - přestal mi fungovat zvuk

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Pls nenáte radu? z ničeho nic mi přestal fungovat zvuk.. když chci indikátor hlasitosti přetáhnout nahoru a kliknu jinam a opět na něj je opět dole.. , ale vůbec to nevydává zvuky, zkoušel jsem všemožná nastavení a nic, thx za radu

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

No nechcem strasit, ale mne takto moj asus odisiel. Zacalo to tym ze mi prestal ist zvuk. Ked som po pda mierne zatukal tak isiel sem tam vypadol. Potom zrazu zvuk bol ale pda mi prestal poznat PC. Stale vyhlasovalo ze nemoze rozoznat zariadenie USB. Tak som synchronizaciu robil cez IR. Ale na konci neustale zamrzal uz nefungoval ani soft reset musel som vyberat baterku aby som ho restartol. V sucasnej dobe je 2 tyzden na reklamacii.: Drzim palce aby to bolo nieco ine:yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

no ajajaj, to jsem asi taky v háji, no jako pc mi ho rozpoznává v pohodě, ale ten soft reset (jak má smazat vše) když dam tak se mi to jen restartuje, a data zůstanou, zkoušel jsem vyndat i baterku na 5 minut zandal jsem a všechno jako před tim

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Nenainstaloval si tam nahodou TomTom6 pokud ano dela to on ... vice SZ

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

myssak, thx, to bude asi tím, nainstaloval a pak odinstaloval,. thx

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

tO iste sa mi stalo tiez po instalacii TT6, kedze som nevedel co s tym, dal som mu hard reset a tym sa to vyriesilo. Aspon budem mudrejsi ze co a ci vlastne instalovat.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

jo tak už se mi povedl ten hard reset super, no hard reset pomohl .. ale chtělo by to nějakou šetrnější metodu , aby se zabránilo ztrátě dat..

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od breaker69
    jo tak už se mi povedl ten hard reset super, no hard reset pomohl .. ale chtělo by to nějakou šetrnější metodu , aby se zabránilo ztrátě dat..
    Jak se prosímtě provádí hard reset ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

no, když to držíš vertikálně tak podržíš uplne levé tlačítko (ten mikrofon -) a v ty druhy sadě tlačítek to uplně napravo a k tomu klikneš stylusem na reset, ono ti to pak hodí nabídku, jestli chceš obnovit nějak softwarové nastavení nebo jestli chceš kompleně vymazat softwarové nastavení a i data...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od breaker69
    V nektere diskuzi je napsano ze staci smazat dva soubory a zvuk pak opet funguje, ale v jake to nevim. Hledat se mi nechce

Edit:
    Kód:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17605&dd=0&fi=140

Podobná témata

1. FS N520 a synchronizace - přestal fungovat ActiveSync
    Od petjan_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-03-2007, 12:32
  2. Activesync přestal fungovat-pořád hlásí připojování
    Od runner111 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-03-2007, 12:43
  3. MDA Compact II - přestal fungovat
    Od pantondavo v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 21-12-2006, 13:18
  4. Přestal fungovat hlasitý reproduktor. (MDA COMPACT)
    Od Spider_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 19:42
  5. MDA Compact-přestal fungovat zvuk
    Od Ozzy_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 15-05-2006, 14:07