Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS 636N - přestal mi fungovat zvuk

breaker69_ce4you (5)|11.10.2006 15:36
Pls nenáte radu? z ničeho nic mi přestal fungovat zvuk.. když chci indikátor hlasitosti přetáhnout nahoru a kliknu jinam a opět na něj je opět dole.. , ale vůbec to nevydává zvuky, zkoušel jsem všemožná nastavení a nic, thx za radu
guard_ce4you (34)|11.10.2006 21:23
No nechcem strasit, ale mne takto moj asus odisiel. Zacalo to tym ze mi prestal ist zvuk. Ked som po pda mierne zatukal tak isiel sem tam vypadol. Potom zrazu zvuk bol ale pda mi prestal poznat PC. Stale vyhlasovalo ze nemoze rozoznat zariadenie USB. Tak som synchronizaciu robil cez IR. Ale na konci neustale zamrzal uz nefungoval ani soft reset musel som vyberat baterku aby som ho restartol. V sucasnej dobe je 2 tyzden na reklamacii.:evil: Drzim palce aby to bolo nieco ine:yes:
breaker69_ce4you (5)|11.10.2006 21:42
no ajajaj, to jsem asi taky v háji, no jako pc mi ho rozpoznává v pohodě, ale ten soft reset (jak má smazat vše) když dam tak se mi to jen restartuje, a data zůstanou, zkoušel jsem vyndat i baterku na 5 minut zandal jsem a všechno jako před tim
myssak_ce4you (38)|11.10.2006 22:32
Nenainstaloval si tam nahodou TomTom6 pokud ano dela to on ... vice SZ
breaker69_ce4you (5)|11.10.2006 22:38
myssak, thx, to bude asi tím, nainstaloval a pak odinstaloval,. thx
leki (9)|11.10.2006 22:48
tO iste sa mi stalo tiez po instalacii TT6, kedze som nevedel co s tym, dal som mu hard reset a tym sa to vyriesilo. Aspon budem mudrejsi ze co a ci vlastne instalovat.
breaker69_ce4you (5)|12.10.2006 14:48
jo tak už se mi povedl ten hard reset super, no hard reset pomohl :) .. ale chtělo by to nějakou šetrnější metodu :), aby se zabránilo ztrátě dat.. :)
none_ce4you (1)|14.10.2006 18:46
[QUOTE="breaker69"]jo tak už se mi povedl ten hard reset super, no hard reset pomohl :) .. ale chtělo by to nějakou šetrnější metodu :), aby se zabránilo ztrátě dat.. :)[/QUOTE]

Jak se prosímtě provádí hard reset ?
breaker69_ce4you (5)|15.10.2006 10:39
no, když to držíš vertikálně tak podržíš uplne levé tlačítko (ten mikrofon -) a v ty druhy sadě tlačítek to uplně napravo a k tomu klikneš stylusem na reset, ono ti to pak hodí nabídku, jestli chceš obnovit nějak softwarové nastavení nebo jestli chceš kompleně vymazat softwarové nastavení a i data...
ondral_ce4you (48)|15.10.2006 10:44
[QUOTE="breaker69"]jo tak už se mi povedl ten hard reset super, no hard reset pomohl :) .. ale chtělo by to nějakou šetrnější metodu :), aby se zabránilo ztrátě dat.. :)[/QUOTE]

V nektere diskuzi je napsano ze staci smazat dva soubory a zvuk pak opet funguje, ale v jake to nevim. Hledat se mi nechce

Edit: [CODE]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17605&dd=0&fi=140[/CODE]